Dr. Selahaddin Can seçim ofisinde deprem şehitleri için lokma dağıtıldı

İyi Parti Dulkadiroğlu belediye başkan adayı Dr. Selahaddin Can seçim ofisinde ve bulunduğu bölgede vatandaşlara lokma ikramında bulundu.

6 Şubat’ta Hayatını Kaybeden Deprem Şehitleri Için Lokma Dağıtıldı (1)

İyi Parti Dulkadiroğlu belediye başkan adayı Dr. Selahaddin Can, Miraç Kandili ve 6 Şubat depreminin 1. yıl dönümü dolayısıyla depremde vefat eden vatandaşların anısına lokma dağıttı. Belediye Başkan adayı Dr. Selahaddin Can, vatandaşların kandilini kutladı.

Depremin ilk gününden itibaren afet bölgesindeki vatandaşlara kucak açan ve tüm imkânlarını seferber eden Dr. Selahaddin Can, 6 Şubat’ın yıl dönümünde Kahramanmaraş merkezli depremlerde yaşamını yitirenleri unutmadı. "Asrın felaketi" olarak nitelendirilen depremde hayatını kaybeden vatandaşlar için Kur'an-ı Kerim okunduktan sonra İyi Parti Dulkadiroğlu seçim ofisi ve bölgesinde vatandaşlara lokma ikram edildi.

6 Şubat’ta Hayatını Kaybeden Deprem Şehitleri Için Lokma Dağıtıldı (2)

UNUTMADIK, UNUTMAYACAĞIZ

Miraç mucizesinin gerçekleştiği bu manevi gecenin Kahramanmaraş merkezli yaşanan asrın felaketindeki acıların dinmesine vesile olmasını dileyen İyi Parti Dulkadiroğlu belediye başkan adayı Dr. Selahaddin Can, “ Kahramanmaraş’ın yüreğinde derin yaralar açan, asrın en büyük deprem felaketinin üzerinden tam bir yıl geçti. Bu büyük felaket, depremzede kardeşlerimiz başta olmak üzere milletimizin kalbinde tarifi mümkün olmayan acılar bıraktı. 6 Şubat tarihini unutmadık, unutmayacağız. Bir daha böyle bir faciayı yaşamamak en büyük temennimizdir. Depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza bu mübarek günde Allah’tan rahmet diliyor, yakınlarını kaybeden kardeşlerimizin üzüntüsünü paylaştığımızı ifade etmek istiyorum. Rabbim ülkemize bir daha böyle acılar yaşatmasın” dedi.

6 Şubat’ta Hayatını Kaybeden Deprem Şehitleri Için Lokma Dağıtıldı (3)