Dulkadiroğlu Gençlik Merkezi, 2023-2024 yılı dönem sonu etkinliğiyle gençlerimize unutulmaz anlar yaşattı.

Dulkadiroğlu Doğal Yaşam Parkı bayrama hazır Dulkadiroğlu Doğal Yaşam Parkı bayrama hazır

Dulkadiroğlu Gençlik Merkezi’nden Anlamlı Etkinlik (5)

M. Murat Akkurt Dulkadiroğlu Gençlik Merkezi’nde gerçekleşen etkinlikte, Belediye Başkan Yardımcısı Fatih Yıldız, Akkent Müdürü Ali Aydın ve Kültür ve Sosyal İşler Müdürü İbrahim Atıcı yer aldı.

Dulkadiroğlu Gençlik Merkezi’nden Anlamlı Etkinlik (6)
Etkinlikte, dönem boyunca kurslarda eğitim alan kursiyerler, eğitmenlerinin rehberliğinde hazırladıkları gösterileri sergiledi. Gençlerin yeteneklerini sergilediği bu gösteriler, izleyenler tarafından büyük beğeni topladı. Gösteriler, gençlerin dönem boyunca kazandıkları bilgi ve becerileri sahneye yansıttığı unutulmaz anlara sahne oldu.

Dulkadiroğlu Gençlik Merkezi’nden Anlamlı Etkinlik (4)
Belediye Başkan Yardımcısı Fatih Yıldız, etkinlikte yaptığı konuşmada, “Gençlerimizin başarısını görmek bizleri gururlandırıyor. Onların gelişimine katkı sağlamak ve yeteneklerini desteklemek bizim en önemli görevlerimizden biri” dedi.

Dulkadiroğlu Gençlik Merkezi’nden Anlamlı Etkinlik (3)
Dulkadiroğlu Gençlik Merkezi yöneticileri, gençlerin bu tür etkinliklerle motivasyonlarının arttığını ve topluma daha özgüvenli bireyler olarak kazandırıldıklarını belirtti. Ayrıca, bu tür etkinliklerin gençlerin sosyal ve kültürel gelişimlerine büyük katkı sağladığı vurgulandı.

Dulkadiroğlu Gençlik Merkezi’nden Anlamlı Etkinlik (2)
 

Editör: Akif Arslan