Fenerbahçe'nin Şampiyonlar Ligi 2. Eleme Turu'ndaki Rakibi Belli Oldu

Temsilcimiz Fenerbahçe'nin UEFA Şampiyonlar Ligi 2. Eleme Turu'ndaki rakibi belli oldu.

İsviçre'nin Nyon kentinde gerçekleştirilen kura çekiminde sarı-lacivertli temsilcimiz, İsviçre ekibi Lugano ile eşleşti.

UEFA Şampiyonlar Ligi 2. Eleme Turu'nda ilk müsabakalar 23-24 Temmuz tarihlerinde, rövanş müsabakaları ise 30-31 Temmuz tarihlerinde gerçekleştirilecek. Fenerbahçe eşleşmenin ilk maçını deplasmanda, rövanş maçını ise sahasında oynayacak.

Trabzonsporun Avrupa Ligi 2. Eleme Turundaki Muhtemel Rakipleri Belli Oldu

Temsilcimiz Trabzonspor'un UEFA Avrupa Ligi 2. Eleme Turu'ndaki muhtemel rakipleri belli oldu.

İsviçre'nin Nyon kentinde gerçekleştirilen kura çekiminin sonucuna göre bordo-mavili temsilcimiz, Ružomberok (Slovakya) - Tobol (Kazakistan) eşleşmesinin galibiyle karşılaşacak.

Bizim Çocuklar, Kayseri’ye misafir oluyor Bizim Çocuklar, Kayseri’ye misafir oluyor

UEFA Avrupa Ligi 2. Eleme Turu'nda ilk müsabakalar 25 Temmuz tarihinde, rövanş müsabakaları ise 1 Ağustos tarihinde gerçekleştirilecek. Trabzonspor eşleşmenin ilk maçını deplasmanda, rövanş maçını ise sahasında oynayacak.

Başakşehirin Konferans Ligi 2. Eleme Turundaki Muhtemel Rakipleri Belli Oldu

Temsilcimiz RAMS Başakşehir'in UEFA Avrupa Konferans Ligi 2. Eleme Turu'ndaki muhtemel rakipleri belli oldu.

İsviçre'nin Nyon kentinde gerçekleştirilen kura çekiminin sonucuna göre turuncu-lacivertli temsilcimiz, Isloch Minsk (Belarus) - La Fiorita (San Marino) eşleşmesinin galibiyle karşılaşacak.

UEFA Avrupa Konferans Ligi 2. Eleme Turu'nda ilk müsabakalar 25 Temmuz tarihinde, rövanş müsabakaları ise 1 Ağustos tarihinde gerçekleştirilecek. RAMS Başakşehir eşleşmenin ilk maçını sahasında, rövanş maçını ise deplasmanda oynayacak.

Editör: Akif Arslan