Görgel, Yerel Yönetimler İstişare ve Değerlendirme Toplantısı’na katıldı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrifleriyle gerçekleştirilen ve 3 gün boyunca devam edecek AK Parti Yerel Yönetimler İstişare ve Değerlendirme Toplantısı’na katılan Başkan Görgel, “Toplantımızın ülkemiz ve milletimiz adına hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.

Görgel, Yerel Yönetimler İstişare Ve Değerlendirme Toplantısı’na Katıldı (2)

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fırat Görgel,Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrifleriyle gerçekleştirilen AK Parti Yerel Yönetimler İstişare ve Değerlendirme Toplantısı’na katıldı.

Görgel, Yerel Yönetimler İstişare Ve Değerlendirme Toplantısı’na Katıldı (4)

Ankara’nın Kızılcahamam ilçesinde AK Partili belediye başkanlarının katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda Cumhurbaşkanı Erdoğan; 31 Mart seçimlerinden ekonomiye, 6 Şubat depremlerinden kentsel dönüşüme, sıfır atıktan Türkiye Yüzyılı’na pek çok konuya ilişkin hitaplarda bulundu.

Görgel, Yerel Yönetimler İstişare Ve Değerlendirme Toplantısı’na Katıldı (1)

Toplantının hayırlara vesile olmasını dileyen Başkan Fırat Görgel, “Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrifleriyle gerçekleştirilen partimizin Yerel Yönetimler Değerlendirme ve İstişare Toplantısı’na katıldık. Sayın Cumhurbaşkanımızın hitaplarını dinledik. Toplantımızın ülkemiz ve milletimiz adına hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.

Görgel, Yerel Yönetimler İstişare Ve Değerlendirme Toplantısı’na Katıldı (3)

CHP 24 Saat Eğitim Maratonu Etkinliği düzenledi CHP 24 Saat Eğitim Maratonu Etkinliği düzenledi

Görgel, Yerel Yönetimler İstişare Ve Değerlendirme Toplantısı’na Katıldı (6)

Editör: Akif Arslan