Gündoğan, Halk Edebiyatı’na ışık tuttu

Büyükşehir Belediyesinin Kütüphane Söyleşileri programında edebiyatseverlerle bir araya gelen Halk Şairi Ömer Gündoğan, Halk Edebiyatı’nıfarklı açılardan ele aldı. 

Şair Gündoğan, Halk Edebiyatı’na Işık Tuttu (1)

Şiir ve edebiyatın başkentinde kültür sanat faaliyetlerini kesintisiz sürdüren Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesinin yazar ve okurları bir araya getirdiği Kütüphane Söyleşileri’nin bu haftaki konuğu Halk ŞairiÖmer Gündoğan oldu.

Şair Gündoğan, Halk Edebiyatı’na Işık Tuttu (2)

MADOSK Üyeleri Erciyes Dağı'na zorlu tırmanış gerçekleştirdi MADOSK Üyeleri Erciyes Dağı'na zorlu tırmanış gerçekleştirdi

Necip Fazıl Kısakürek Halk Kütüphanesi’nde düzenlenen söyleşide Şair Ömer Gündoğan, “Geçmişten Günümüze Halk Şairleri” konusunu ele aldı.Okurlar tarafından büyük bir ilgiyle takip edilen söyleşide Şair Gündoğan, Halk Edebiyatı’nı farklı perspektiften incelerken, kaleme aldığı şiir ve yazıları da katılımcılarla paylaştı.

Şair Gündoğan, Halk Edebiyatı’na Işık Tuttu (3)

Şair Gündoğan, programda kitabını okurları için imzaladı. Söyleşinin çok verimli olduğunu belirten okurlar, Büyükşehir Belediyesi ve Halk Şairi Ömer Gündoğan’a teşekkür etti.

Şair Gündoğan, Halk Edebiyatı’na Işık Tuttu (4)