eTWİNNİNG 2020 projelerinde kalite ödülü alanlara belgeleri takdim edildi

eTWİNNİNG 2020 projelerinde kalite ödülü alanlara belgeleri takdim edildi

2020 yılında uyguladıkları eTwinning projeleri sonucunda Ulusal ve Avrupa Kalite Ödülü almaya hak kazanan öğretmen ve okullarımıza belgeleri, Kahramanmaraş İl Milli Eğitim Müdürlüğünde düzenlenen tören ile takdim edildi.

İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzdeki belge takdim törenine Kahramanmaraş İl Millî Eğitim Müdürü Yusuf Kahraman, İl Millî Eğitim Müdür Yardımcıları ve Şube Müdürleri, öğretmenler ve okul yöneticileri katıldı.

Ulusal Destek Servisinin değerlendirmesi ile 2020 yılında ilimizde yürütülen eTwinning projelerinin neticesinde 4 okulumuz “eTwinning Okulu” etiketi, 21 öğretmenimiz ise “Avrupa ya da Ulusal Kalite” etiketleriyle ödüllendirildi.

Törende konuşan İl Millî Eğitim Müdürü Yusuf Kahraman, 2007 yılından itibaren ARGE bölümümüz ile birlikte koordineli olarak yürütülmekte olan projeler ile ilgili “Artık güzellikleri yaşamak üzere buradayız. Hakikaten emek verilip bu emeğin en güzel şekliyle sonuçlarının alındığını görmek, öğretmenler olarak bizler için gerçekten tarifi zor olan bir mutluluk. Bundan dolayı da her bir kardeşime her bir meslektaşıma gönülden teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

Projeler için öğretmenlerimizin büyük fedakârlıklar ortaya koyduğunu ifade eden Yusuf Kahraman, “Geceniz gündüzünüze girdi ama nihayetinde böyle güzel bir başarı ortaya çıktı. Bundan sonraki çalışmalarınızda kolaylıklar diliyorum. İlimizi böyle güzel bir şekilde temsil ettiğiniz, bizlere bu gururu yaşattığınız için her birinize gönülden teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Kahraman’ın konuşmasının ardından projelerde kalite ödülü almaya hak kazanan öğretmenlerimize ve okul yöneticilerimize ödülleri takdim edildi.

Güncelleme Tarihi: 10 Ekim 2021, 12:09

MARAŞ POSTA

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

Canlı Skor

<