Kipaş Holding İnsan Kaynakları yeni istihdam açıkladı

Kipaş Holding İnsan Kaynakları yeni istihdam açıkladı

KİPAŞ Holding, Kovid-19 pandemi sürecinin dünya ekonomisine derin etkilerine rağmen, yatırımlarına ve istihdamını arttırmaya devam ediyor.10 bin çalışanıyla 6 ana sektörde faaliyet gösteren KİPAŞ Holding, Türkiye ekonomisine desteğini, kâğıt ve tekstil işletmelerinde personel alımıyla devam ettiriyor.

KİPAŞ Kâğıt İşletmeleri, Aydın’ın Söke ilçesinde 2020 yılının sonuna doğru faaliyete geçireceği Avrupa’nın en büyük kâğıt yatırımı sayesinde yaklaşık bin kişiye istihdam sağlamaya hazırlanırken, Kipaş Holding bünyesinde ki Kipaş Tekstil yeni personel alımlarına başladı.

KİPAŞ Tekstil İşletmeleri’nin Open-End ve Ring İplik işletmelerinde ilk etapta yaklaşık 200 personel alımı gerçekleştirilecek. İşe başlayacak olan personeller işletmelerde üretimde görev alacaklar. KİPAŞ Holding İnsan Kaynakları koordinasyonunda gerçekleştirilen alımlarda, KİPAŞ Holding’in merkez idari binasında yapılacak olan mülakatlar sonucu başarılı olan kişiler işbaşı yapabilecekler.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan KİPAŞ Holding İnsan Kaynakları Yönetimi; “KİPAŞ Holding olarak yatırım yaptığımız tüm sektörlerde başarılarımızı devam ettirirken, istihdam kapasitemizi de arttırmaya devam ediyoruz. Bildiğiniz üzere pandemi süreci ile birlikte birçok iş kolunda daralma mevcuttur. Aydın Söke’de ki kâğıt yatırımımızla bin kişiye istihdam sağlayacağız. Şehrimizde ki tekstil işletmelerimizde 200 işçi istihdam edeceğiz. İşe ihtiyaç duyan, tekstil işletmelerimizde çalışmak isteyen hemşehrilerimizi iş başvurusu yapmaya davet ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 19 Eylül 2020, 10:42

MARAŞ POSTA

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

Canlı Skor