banner488

Lezita “Dünya Lezzetleri”ni evlere taşımaya devam ediyor

Lezita “Dünya Lezzetleri”ni evlere taşımaya devam ediyor

Restoranlarda rastlanan lezzetleri ekonomik ve pratik bir şekilde evlere taşıma hedefiyle yenilikçi ürünler geliştirmeye devam eden Lezita, soslu “Dünya Lezzetleri” ailesini müşterileri ile buluşturdu. Lezita, “Kekikl’m”, “Köril’m” ve “Fesleğenl’m” ürünlerini sostaki uzmanlığı ile tüketicilerine sundu. 

Türkiye’nin en sevilen piliç eti maarkalarından Lezita besleyici ve pratik ürünlerle sağlıklı beslenmeye katkıda bulunma yolunda yatırıma devam ediyor. Pazarda inovatif ürünleriyle öne çıkan Lezita, pandemi döneminde özellikle restoranlarda rastlanan lezzetleri evlere taşımaya odaklandı. Lezita bu doğrultuda geliştirdiği yeni soslu “Dünya Lezzetleri” ürün serisini tüketicileriyle buluşturdu.

Pandemi döneminde kesintisiz olarak çalışmaya, üretmeye devam eden Lezita, toplumun sağlıklı gıdaya ulaşabilmesine katkıda bulunurken, yeniliklere de imza atıyor. Lezita’nın yenilikçi iş stratejisi doğrultusunda geliştirilen Dünya Lezzetleri serisi İtalyan Usulü Kekikli Piliç Sote “Kekikl’m”, Tibet Usulü Körili Piliç Sote “Köril’m”, Gürcistan Usulü Fesleğenli Piliç Sote “Fesleğenl’m” ürünlerinden oluşuyor. Lezita, üç farklı damak tadına sahip ülkenin, baharat ve otlarla zenginleştirilmiş soslarıyla öne çıkan piliç eti lezzetlerini sostaki uzmanlığı ile tüketicilerine sunuyor. Hem pratik hem de gurme lezzetler arayanların vazgeçilmezi olmaya aday “Kekikl’m”, “Köril’m” ve “Fesleğenl’m” ile Lezita iyi beslenmeyi kolaylaştırmaya devam ediyor.

MARAŞ POSTA

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

Canlı Skor