Bölgemizde çalışma yapılan karayolların durumu

Bölgemizde çalışma yapılan karayolların durumu

Karayolları Genel Müdürlüğü 5. (Mersin ve bağlı iller) Bölge verilerine göre; Bölgemizde Çalışma Yapılan Yolların Durumu şöyle:

Aladağ il yolunun 45-48.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle trafik kontrollü olarak sağlanmaktadır.

Gaziantep-Oğuzeli-Karkamış yolunun 9-11.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.

Altınözü il yolunun 12-13.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle trafik kontrollü olarak sağlanmaktadır.

Tarsus-Çamlıyayla yolunun 4-12.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle trafik kontrollü olarak sağlanmaktadır.

Silifke-Mersin yolunun 30.km.sinde Karayar Tünelinde bakım onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.

Anamur-Aydıncık yolunun 20-25.km.leri arasında Yanışlı Mevkiinde yapılacak yol yapım çalışmalarında yapılacak patlatma nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.

Aydıncık-Silifke yolunun 33-35.km.leri arasında Taşucu-Ovacık arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.

Taşucu-Silifke-Erdemli yolunun 53-54.km.leri arasında Silifke-Taşucu arası ve Taşucu-Ovacık arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle trafik kontrollü olarak sağlanmaktadır.

Taşucu-Erdemli-Silifke yolunun 25-27.km.leri arasında Yeşilovacık-Aydıncık arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle trafik kontrollü olarak sağlanmaktadır.

Silifke-Erdemli-Mersin yolunun 51-53.km.leri arasında üstyapı yenileme çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.

Osmaniye-Nurdağı yolunun 38-45.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.

Nurdağı-Gaziantep yolunun 2-4.km.leri arsaında yol yapım çalışmaları nedeniyle trafik kontrollü olarak sağlanmaktadır.

Gaziantep-Nizip-Birecik yolunun 42-47.km.leri arasında Nizip ve Birecik geçişlerinde yol yapım çalışmaları nedeniyle trafik kontrollü olarak sağlanmaktadır.

Nurdağı-Kilis yolunun 26-43.km.leri arasında üstyapı yenileme çalışmaları nedeniyle trafik kontrollü olarak verilmektedir.

Elbeyli il yolunun 23-31.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle trafik kontrollü olarak sağlanmaktadır.

Kadirli-Osmaniye yolunun 0-1.km.leri arasında üstyapı yenileme çalışmaları nedeniyle trafik kontrollü olarak verilmektedir.

Saimbeyli-Feke-Kozan yolunun 58-59.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle trafik kontrollü olarak verilmektedir.

Kozan-Feke yolunun 8-12.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.

Kozan-Adana yolunun 31-36.km.leri arasında üstyapı yenileme çalışmaları nedeniyle trafik kontrollü olarak verilmektedir.

Adana-Karataş yolunun 3-5.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.

İslahiye-Hassa-Kırıkhan yolunun 24-28.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.

Hassa-Kırıkhan yolunun 50-51.km.leri arasında üstyapı yenileme çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.

Kırıkhan-Hatay yolunun 1-2.km.leri arasında üstyapı yenileme çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.

Kırıkhan-Reyhanlı yolunun 32-33.km.leri arasında üstyapı yenileme çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.

Kahramanmaraş-Narlı-Gaziantep yolunun 1-2.km.leri arasında Arsan Köprülü Kavşağı mevkiide üstyapı yenileme çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.

Kahramanmaraş-Narlı-Gaziantep yolunun 28-31.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.

TAG Otoyolunun 3-6.km.leri arasında Misis Kavşağı-Yılankale Kavşağı arası Baklalı Mevkiinde kavşak ve yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım tek şeritten kontrollü olarak sağlanmaktadır.

TAG Otoyolunun 0-6.km.leri arasında Yılankale Kavşağı-Ceyhan Yumurtalık Kavşağı arasında yol yapım çalışması nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.

Tarsus-Adana-Gaziantep- (TAG) Otoyolunun 3-6.km.leri arasında Ceyhan Park Alanı mevkiinde bakım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.

Güncelleme Tarihi: 22 Kasım 2021, 11:58

MARAŞ POSTA

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

Canlı Skor

<