Bölgemizde çalışma yapılan karayollarının durumu?

Bölgemizde çalışma yapılan karayollarının durumu?

Karayolları Genel Müdürlüğü 5. (Mersin ve bağlı iller) Bölge verilerine göre; Bölgemizde Çalışma Yapılan Yolların Durumu şöyle:

 1. Tarsus-Adana yolunun 17.km.sinde Karagöçer Köprüsünde yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak servis yolundan (Kadıköy-Yeniköy-Karaahmetli-Gümüşyazı-Damlapınar-Yenimuratlı güzergahından) sağlanmaktadır.
 2. Gaziantep-Oğuzeli-Karkamış yolunun 9-11.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
 3. Tarsus-Çamlıyayla yolunun 10-12.km.leri arasında meydana gelen heyelan nedeniyle ulaşım eski Çamlıyayla yolundan kontrollü olarak sağlanmaktadır.
 4. Mersin-Gözne yolunun 6-23.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle trafik kontrollü olarak sağlanmaktadır.
 5. Karaman-Kırobası yolunun 0-47.km.leri arasında yol bakım yapım çalışmaları nedeniyle trafik kontrollü olarak sağlanmaktadır.
 6. Göksun-Elbistan yolunun 15-23.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kotrollü olarak sağlanmaktadır.
 7. Anamur-Aydıncık yolunun 51-52.km.leri arasında (Aydıncık şehir geçişi Köşk Köprüsü Mevkii) yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
 8. Silifke-Mersin yolunun 30.km.sinde Karayar Tünelinde bakım onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
 9. Aydıncık-Silifke yolunun 21-24.km.leri (Yanışlı Mevkii) arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
 10. Anamur-Aydıncık yolunun 20-25.km.leri arasında Yanışlı Mevkiinde yapılacak yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
 11. Silifke-Erdemli-Mersin yolunun 47-48.km.leri arasında altgeçit yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
 12. Adana-Ceyhan yolunun 36-38.km.leri arasında menfez yenileme çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
 13. Osmaniye-Nurdağı yolunun 38-41.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
 14. Adana-Osmaniye yolunun 1-3.km.leri arasında üstyapı yenileme çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
 15. Nurdağı-Gaziantep yolunun 3-5.km.leri arasında meydana gelen heyelan nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
 16. Gaziantep-Nizip-Birecik yolunun (Nizip ve Birecik geçişleri) 37-54.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
 17. Tanır-Afşin yolunun 0-9.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
 18. Elbistan-Darende yolunun 0-60.km.leri arasında sanat yapıları bakım onarım çalışmaları nedeniyle yol trafiğe kapatıldığından ulaşım alternatif yollardan sağlanacaktır.
 19. Kozan-Feke yolunun 8-12.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
 20. Adana-Karataş yolunun 3-5.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
 21. Ceyhan-Çukurköprü-Kozan yolu ile Çukurköprü Kadirli yolu bağlantısı mevkiinde 35-42.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
 22. Ceyhan-Çukurköprü-Kozan yolu ile Çukurköprü Kadirli yolu bağlantısı mevkiinde 18-20.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
 23. Kahramanmaraş-Göksun-Kayseri yolunun 38-48.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
 24. İslahiye-Hassa-Kırıkhan yolunun 24-30.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
 25. Hassa-Kırıkhan yolunun 39-48.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
 26. Kırıkhan-Hatay yolunun 3-5.km.leri arasında üstyapı yenileme çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
 27. Kırıkhan-Reyhanlı yolunun 7-13.km.leri arasında üstyapı yenileme çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
 28. Kahramanmaraş-Narlı-Gaziantep yolunun Arsan Köprülü kavşağı Mevkii,1-2.km.leri arasında yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
 29. TAG Otoyolunun Misis Kavşağı-Yılankale Kavşağı 3-9.km.leri (Baklalı Mevkii) arasında kavşak ve yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım tek şeritten kontrollü olarak sağlanmaktadır.
 30. TAG Otoyolunun Yılankale Kavşağı-Ceyhan Yumurtalık Kavşağı arasında yol yapım çalışması nedeniyle Yılankale Kavşağı D-400' e çıkış trafiğe kapatıldığından sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.

MARAŞ POSTA

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

Canlı Skor

<