DMD hastası Seydihan’ı mutlu eden ziyaret

Büyükşehir Belediyesi Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Şube Müdürlüğü ekipleri, 7 Eylül DMD Farkındalık Günü dolayısıyla DMD hastası 11 yaşındaki Seydihan’ı evinde ziyaret ederek moral verdi. İmalı ailesi, destekleri için Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür etti.

DMD hastası Seydihan’ı mutlu eden ziyaret

Büyükşehir’den DMD hastası Seydihan’ı mutlu eden ziyaret

Şehrin imarı ve inşası noktasında tüm alanlarda faaliyetlerini sürdüren Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, sosyal belediyecilik çerçevesinde de vatandaşları yalnız bırakmıyor. Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Şube Müdürlüğü ekipleri, 7 Eylül DuchenneMuskülerDistrofi (DMD) Farkındalık Günü dolayısıyla şehirde kas erimesi hastalığıyla mücadele eden 11 yaşındaki Seydihanİmalı’yı ziyaret ederek moral verdi. DMD hastalığına dikkat çekmek ve farkındalık oluşturmak için gerçekleştirilen ziyarette Büyükşehir Belediyesi ekipleri, Seydihan’ı çeşitli hediyelerle mutlu ederken, aile bireylerine de yalnız olmadıklarını hissettirdi.

Özel Gereksinimli Kardeşlerimizin Yanındayız

Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Şube Müdürü Tuba Gökçen, “DMD hastalığına dikkat çekmek ve farkındalık oluşturmak için 7 Eylül DMD Farkındalık Günü’nde İmalı ailesini ziyaret ederek evlatları Seydihan ile bir araya geldik. Özel gereksinimli kardeşlerimize destek olmak ve morallerini yükseltmek için gayret ediyoruz. Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Hayrettin Güngör öncülüğünde tüm özel gereksinimli kardeşlerimizin yanındayız” dedi.

Ekiplerin Ziyareti Bizleri Mutlu Etti

DMD hastası Seydihanİmalı’nın annesi Nejla İmalı, “Oğlum Seydihan’ın 5 yaşındayken DMD hastası olduğunu öğrendik. Şu an hareket etmekte zorlanıyor. Günün büyük çoğunluğunu evde geçiriyor. Bu anlamlı günde Büyükşehir Belediyesi ekiplerinin ziyareti bizleri mutlu etti. Büyükşehir Belediye Başkanımız Hayrettin Güngör ve ekibine teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

MARAŞ POSTA

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

rahat tasin

Taşköprü Haber

Velayet Davası

Tuzcuoğlu Nakliyat

vds sunucu

rahat tasin

Çelik Kapı

Çelik Kapı Modelleri

Villa kapısı

gizli kamera

Patnos Haber

Ardahan Son Dakika

Çorum Son Dakika