eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat

atasehir escort

Erdoğan, Kahramanmaraş’a geliyor!

Erdoğan, Kahramanmaraş’a geliyor!

Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugün Kahramanmaraş’ın kurtuluş bayramı törenlerine katılacak.

Kahramanmaraş’ın düşman işgalinden kurtuluşunun 100. Yılı, bugün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımı ile Merkez Spor Kompleksi’nde yapılacak. Daha önce 12 Şubat Stadyumunda yapılacağı belirtilen program, hava muhalefeti nedeniyle Adana Yolu Şehirlerarası Otobüs Terminali arkasında yer alan Merkez Spor Kompelksi’ne alındı. Törenler, Cumhurbaşkanı’nın Kahramanmaraş’a intikalinin ardından gerçekleştirilecek.

Edinilen bilgiye göre; Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan, saat 11:00’de TBMM’deki grup toplantısında konuşacak. Erdoğan, saat 14:00’de de Kahramanmaraş’ın Kurtuluşu’nun 100. Yılı Kutlamalarına katılmak üzere kente gelecek. Erdoğan, saat 16:00’de Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi’ni ziyaret edecek ve ardından da saat 17:00’de AK Parti Kahramanmaraş İl Teşkilatı’nın Ramada Otel’deki yemeğine katılacak.

Öte yandan Kahramanmaraş Valisi Vahdettin Özkan, Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, İlçe Belediye Başkanları, Üniversite Rektörleri birer mesaj yayımlayarak, kentin 100. Kurtuluş Yılı’nı kutladılar.

Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2020, 15:12

MARAŞ POSTA

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

Canlı Skor

bağcılar evden eve nakliyat