Güney Çevre Yolu kademeli olarak kapatılacak!

Güney Çevre Yolu kademeli olarak kapatılacak!

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi üst yapı çalışmaları sebebiyle Güney Çevre Yolu üzerinde Madalyalı Kavşak ile AKEDAŞ binası arasındaki yolun kademeli olarak kapatılacağını duyurdu.

Büyükşehir Belediyesi, Kayseri yolu olarak bilinen güney Çevre Yolu’nda başlayacak çalışmalarla ilgili bir açıklama yaptı. Güzergah, gerçekleştirilecek üst yapı çalışmaları sebebiyle 12 – 15 Eylül tarihleri arasında kademeli olarak trafiğe kapanacak.

 Bölgedeki işaret ve işaretçilere dikkat edilerek alternatif güzergahlar kullanılabilecek.  Konu ile ilgili olarak Ulaşım Hizmetleri Dairesi Başkanlığından yapılan açıklamada, şu bilgi paylaşıldı:

“Halk arasında Kayseri yolu olarak bilinen Güney Bağlantı Yolu’nun gidiş Kayseri’ye gidiş istikameti, 12 Eylül Perşembe günü saat 07:00 ile 13 Eylül Cuma günü saat 18:00’e kadar kapalı olacaktır. Yine Madalyalı Kavşak-AKEDAŞ binası arasındaki güzergahın bu sefer dönüş kısmı 14 Eylül Cumartesi günü saat 07:00 ile 15 Eylül Pazar günü saat 18:00’e kadar kapalı olacaktır. Sürücülerimizin alternatif güzergahları kullanması önemle rica olunur.”

Güncelleme Tarihi: 13 Eylül 2019, 14:47

MARAŞ POSTA

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER