Kahramanmaraş’a yeni emniyet müdürü Rize’den geliyor!

Kahramanmaraş’a yeni emniyet müdürü Rize’den geliyor!

Kahramanmaraş’a yeni emniyet müdürü Rize’den geliyor!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzası ile Kahramanmaraş İl Emniyet Müdürlüğü görevine Rize İl Emniyet Müdürlüğü görevini yürüten 1.Sınıf Emniyet Müdürü Nurettin Gökduman atandı.

Resmi Gazete’nin dünkü sayısında yayınlanan kararname ile 52 ilin emniyet müdürü değişti. Emniyet Müdürleri Kararnamesi ile 4 Emniyet Genel Müdür Yardımcılığı görevine atama yapılırken, 52 ilin emniyet müdürü değişti.

Kararnameye göre, Rize İl Emniyet Müdürlüğü görevini 2018‘den bu yana sürdüren1.Sınıf Emniyet Müdürü Nurettin Gökduman atandı.

Yeni İl Emniyet Müdürü Nurettin Gökduman’ın özgeçmişi;

Emniyet Müdürümüz Adıyaman’ın Çelikhan ilçesi nüfusuna kayıtlı olup 1968 Malatya doğumlu. 1989 yılında Polis Akademisinden mezun oldu. Komiser Yardımcısı olarak İstanbul Emniyet Müdürlüğünde göreve başladı. 2000 yılında Türkiye ve Ortadoğu Amme idaresi Enstitüsünde (TODAİE) Kamu Yönetimi bölümünde “Tezli Yüksek Lisans” yaptı. Sırasıyla İstanbul, Hakkâri, Ankara, Sakarya, Şanlıurfa, Tekirdağ ve Kayseri illerinde çeşitli birimlerinde görev yaptı. 2012 yılında 1.Sınıf Emniyet Müdürlüğüne terfi ederek Polis Başmüfettişi görevine atandı. 11.02.2014 tarihinde Erzurum Polis Meslek Yüksekokulu Müdürü olarak atandı. 19.01.2015 tarihinde Osmaniye İl Emniyet Müdürü, 26/12/2018 tarihinde ise 2018/262 sayılı kararı ile Rize İl Emniyet Müdürü olarak atandı .Gökduman, 2023/355 sayılı kararname ile de 02/08/2023 tarihinde Kahramanmaraş il emniyet müdürü oldu.

Kahramanmaraş İl Emniyet Müdürü Nurettin Gökduman evli üç çocuk babasıdır.

MARAŞ POSTA

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

rahat tasin

Taşköprü Haber

Velayet Davası

Tuzcuoğlu Nakliyat

vds sunucu

rahat tasin

Çelik Kapı

Çelik Kapı Modelleri

Villa kapısı

gizli kamera

Patnos Haber

Ardahan Son Dakika

Çorum Son Dakika