Çiftetelliyi adeta döktüren bu çiftlerin videoları izlenme rekorları kırıyor

İsmail Kaçan videoları arasında yer alan iki ayrı videoda çiftetelli oynayan çiftlerin düğün videoları izlenme rekorları kırıyor.

Youtube.com kanalında düğün görüntülerini paylaşan İsmail Kaçan, her videosu ile adeta rekor kırıyor.

1 Ağustos 2017 tarihinde yüklenen “Çiftetelliye Döktürmüşler” videosu da saat dün 15.00 itibari ile 34 milyon 780 bin 854 kişi tarafından izlendi.

<iframe width="706" height="431" src="https://www.youtube.com/embed/O_8TqfV47wc?list=RD4BUKXziUw_o" title="ÇİFTETELLİYE DÖKTÜRMÜŞLER helal olsun" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Bu arada yine İsmail Kaçan’ın aynı çiftin “Çiftetelli Süper Çift Süper” bir başka görüntüsü ise dün saat 15.00 itibari ile 15 milyon 277 bin 690 kişi tarafından izlendi.

<iframe width="7"06 height="431" src="https://www.youtube.com/embed/279fdpher0Q?list=PLlNEKBNb_HNmIggLHEMGo0B9Q1mCYnx_a" title="ÇİFTETELLİ SÜPER ÇİFT SÜPER OYUN mutlaka izle" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

MARAŞ POSTA

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

Canlı Skor

şehirler arası nakliyat

şehirler arası nakliyat

Otopark bariyeri