Egepol Sağlık Grubu’ndan Londra'da etkili tanıtım

Egepol Sağlık Grubu’ndan Londra'da etkili tanıtım

Egepol Sağlık Grubu’ndan Londra'da Etkili Tanıtım

Egepol Sağlık Grubu, ITIE Uluslararası Turizm Yatırım ve Fuarcılık Ltd. Şti.’nin Londra’da gerçekleştirdiği, “III. Londra Sağlık Turizmi Semineri”nde İzmir’i başarıyla temsil etti.

Museum of London’da geniş bir katılımla düzenlenen etkinliğe Türkiye’nin öncü hastaneleri, klinikleri, doktorları, sağlık turizmi acentaları katılırken; Egepol Sağlık Grubu yetkilileri Londra’daki sağlık kuruluşlarıyla önemli ikili görüşmeler gerçekleştirdi.

Egepol yetkilileri, yabancı davetlilere sağlık turizminde geldikleri son noktayı etkili sunum ve tanıtımlarla anlattı.

İngiltere'nin sağlık turizmi konusunda önemli bir potansiyele sahip olduğunu kaydeden Egepol Sağlık Grubu yetkilileri, “İngiltere’de faaliyet gösteren sigorta şirketi yetkilileri, sağlık turizmi acentaları, hekimler, sağlık turizmi dernekleriyle buluşarak yeni ticari bağlantılar kurulmasına yönelik temaslarda bulunduk. Ayrıca, ilgili kamu kurumlarının temsilcileri ve sağlık turizmi konusunda çalışmalar yürüten sivil toplum kuruluşları yetkilileri ile de birebir iletişim imkanı bulduk. Burada hem İzmir, hem de grubumuza bağlı hastanelerimizi tanıtarak yeni bağlantılar sağladık” diye konuştu.

Yıllardır teknoloji ve insan kaynağına ciddi yatırımlar gerçekleştirdiklerini vurgulayan Egepol Sağlık Grubu yetkilileri, İzmir’de Egepol, Egepol Cerrahi ve Egepol İnternational’dan oluşan ve teknolojik altyapısı ve kadrosu güçlü toplam 3 hastaneyle birlikte sağlık turizmi konusunda bölgesel, ulusal ve uluslararası çapta geniş bir hizmet yelpazesi sunduklarını da sözlerine ekledi.

MARAŞ POSTA

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

Türkiye Son Dakika Haberleri

rahat tasin

Taşköprü Haber

Velayet Davası

Tuzcuoğlu Nakliyat

vds sunucu

rahat tasin

Çelik Kapı

Çelik Kapı Modelleri

Villa kapısı

gizli kamera

Patnos Haber

Ardahan Son Dakika

Çorum Son Dakika