Hava sıcaklığında bir değişiklik olmayacak

Hava sıcaklığında bir değişiklik olmayacak

Hava sıcaklığında bir değişiklik olmayacak

MARASPOSTA.COM

Meteoroloji Genel Müdürlüğü (MGM) bugün hava sıcaklığında önemli bir değişiklik olmayacağını duyurdu.

MGM tarafından yapılan son değerlendirmelere internet sitesinde yer verildi. Buna göre; akşama kadar Ülkemizde, Bölgemizde, İlimizde ve İlçelerimizde hava durumu şöyle olacak:

Ülkemizin kuzeydoğu kesimlerinin parçalı ve yer yer çok bulutlu, bu akşam saatleri ile bugün öğleden sonra Ardahan ve Kars çevreleri, Trabzon, Rize ve Artvin’in iç ve yüksek kesimlerinin yerel sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.

Hava sıcaklığında önemli bir değişiklik olmayacağı, Ege ve Akdeniz kıyılarında mevsim normallerinin üzerinde, diğer yerlerde mevsim normalleri civarında seyredeceği bekleniyor.

Rüzgar genellikle kuzeyli, Akdeniz kıyıları ile güneydoğu kesimlerde güneyli yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette eseceği tahmin ediliyor.

AKDENİZ

Kahramanmaraş’ın da yer aldığı Akdeniz Bölgesinin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.

DOĞU AKDENİZ

Coğrafi olarak Kahramanmaraş’ın da yer aldığı Doğu Akdeniz’de bölge genelinin parçalı ve az bulutlu, Hatay’ın kıyı kesimleri, Kahramanmaraş’ın batısı ve Osmaniye çevrelerinde yerel ve hafif olmak üzere sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

Hava sıcaklığının mevsim normalleri üzerinde seyretmeye devam etmesi bekleniyor.

Rüzgar kıyı kesimlerde güneyli ve batılı, iç kesimlerde kuzeyli ve batılı yönlerden hafif yer yer orta kuvvette esmesi bekleniyor.

KAHRAMANMARAŞ

MGM’nin değerlendirmesine göre; Andırın ilçesinin parçalı ve az bulutlu, yerel ve hafif olmak üzere sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Diğer ilçelerde hava durumu parçalı ve az bulutlu olması bekleniyor. En yüksek sıcaklık 39 derece ile Pazarcık’ta, en düşük sıcaklık 30 derece ile Andırın’da tahmin ediliyor.

MARAŞ POSTA

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

rahat tasin

Taşköprü Haber

Velayet Davası

Tuzcuoğlu Nakliyat

vds sunucu

rahat tasin

Çelik Kapı

Çelik Kapı Modelleri

Villa kapısı

gizli kamera

Patnos Haber

Ardahan Son Dakika

Çorum Son Dakika