ARTEMİS HALI’DAN SÜRDÜRÜLEBİLİR ÇEVRE DOSTU ÜRÜNLER

 

MaxSleep Yatak Uykuda Fark Yaratan Teknolojisi ile Dikkat Çekiyor MaxSleep Yatak Uykuda Fark Yaratan Teknolojisi ile Dikkat Çekiyor

Yaklaşık 12 yıl önce Türkiye'de halı üretiminin yüzde 90'ını karşılayan Gaziantep'te temelleri atılan Artemis Halı, çevre dostu ve sürdürülebilir ürünler üretme yolunda önemli adımlar atıyor. Geri dönüşümlü Pamuk arka tabanlı halılar, özel motifli tasarımlar ve doğal ve çevre dostu malzemeler ile dikkat çeken Artemis Halı, kullanıcılarına sağlıklı ve sürdürülebilir bir yaşam sunmayı hedefliyor.

Değişen kullanıcı tercihleri ve trendlerle yatırımlarını şekillendiren Artemis Halı, doğanın sunduğu güzelliklerden ilham alarak çevre dostu ve sürdürülebilir ürünlere yöneldi.

Tolga Batalli3 110603742

Son yıllarda tüketicilerin çevreye ve doğaya duyarlı ürünlere olan ilgisinin önemli ölçüde arttığına dikkat çeken Acme Holding Yönetim Kurulu Başkanı Tolga Batallı, “Müşteri ihtiyaçlarına ve çağın değişen anlayışına odaklanmak bizim için büyük önem taşıyor. Artemis Halı olarak, sürdürülebilirlik anlayışımızı desteklemek adına özel motif tasarımlarımıza ve geri dönüşümlüpamuk içerikli arka tabanlarımıza büyük önem veriyoruz. Doğaya yakınlık ve doğadan ilham alan koleksiyonlar oluşturmak, sadece motiflerle sınırlı kalmayan bir yaklaşımı ifade ediyor. Pamuk, doğal ve biyoçözünebilir bir malzeme olması sebebiyle, sentetik malzemelere kıyasla çevresel etkileri azaltan ve doğal kaynakların sürdürülebilir kullanımını teşvik eden bir tercih olmuştur. Pamuk arka halılar, kullanım süresi sona erdiğinde geri dönüştürülebilir özellikleriyle doğa dostu bir çözüm sunmaktadır. Bu özellikleri sayesinde evdeki hava kalitesini artırarak, daha sağlıklı bir yaşam ortamı yaratmaktadır” dedi.

Sürdürülebilirlik yolculuğunda önemli adımlar atarak, doğal kaynaklara saygılı ve çevreye duyarlı üretim süreçlerini benimsediklerine değinen Batallı, “Bu süreçte sadece doğa ile uyumlu ürünler üretmekle kalmayıp, aynı zamanda toplumun refahına katkıda bulunmayı da hedeflemekteyiz. Doğal yaşamın kıymetini bilerek, gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakma amacındayız. Geri dönüşümlüpamuk arka halılarımız, evlerinizde sağlıklı bir iç ortam yaratırken, çevre dostu ve sürdürülebilir bir yaşam tarzını benimsemenize yardımcı olacaktır. Artemis Halı olarak, doğadan ilham alan motiflerimiz ve sürdürülebilirlik anlayışımızla geleceğe umutla bakıyoruz."

Dream 09707E Doku 2 110602856

Editör: Akif Arslan