UCB'nin Yapay Zeka Odaklı Dijital Evrimi UCB'nin Yapay Zeka Odaklı Dijital Evrimi

İrfan Can Kahveci: Fenerbahçe'yi Hem Savunmada Hem Hücumda Taşıyacağım!

Fenerbahçe'nin deneyimli oyuncusu İrfan Can Kahveci, UEFA Avrupa Konferans Ligi H Grubu 3. haftasındaki Ludogorets karşılaşması sonrası takımının 3-1'lik galibiyetini ve kişisel performansını değerlendirdi. İrfan Can, 100. maçını Fenerbahçe formasıyla oynamanın Cumhuriyet'in 100. yılında kendisi için büyük bir gurur kaynağı olduğunu belirtti. Kendi ve takımının sezonunun oldukça iyi geçtiğini ifade eden İrfan Can Kahveci, taraftarların beklentilerini karşıladığı için mutlu olduğunu dile getirdi. Betper giriş yapın hoş geldin bonusu alın.

HOCAMIZ HER OYUNCUYA EŞİT ŞEKİLDE DAVRANIYOR

Beklentilerinin her zaman daha iyisi olduğunu vurgulayan İrfan Can, gol atmaktan ve asist yapmaktan öte, takımına savunma ve hücumda yardımcı olmayı amaçladığını söyledi. Bu sezon kariyerinin en iyi performansını sergilediği hatırlatılan İrfan Can, hedefinin bu yıl şampiyonluk olduğunu açıkladı. Teknik Direktör İsmail Kartal hakkında ise İrfan Can, onun takımı çok iyi bildiğini ve tüm oyunculara eşit yaklaştığını belirtti. Sezon başında Kartal'la motivasyon konusunda konuştuklarını paylaşan İrfan Can Kahveci, her zaman kendine güvendiğini ve çalışmayı bırakmadığını vurguladı. Betper ile herkese hoş geldin bonusu..

HEDEFİMİZ ŞAMPİYON OLMAK

Fenerbahçe'deki kaliteli oyuncu kadrosunun takıma büyük katkı sağladığını ve bu oyuncularla oynamanın avantajlı olduğunu belirten İrfan Can Kahveci, kaliteli takım arkadaşları sayesinde basit pasların bile gole dönüşebildiğini dile getirdi. Bu sezon şampiyonluk hedeflediklerini ifade eden İrfan Can, hangi oyuncuların sahada olursa olsun, bu hedefe ulaşmak için ellerinden geleni yapacaklarını sözlerine ekledi.