Kahramanmaraş Futbol İl Tertip Komitesi 2024/66 Nolu Kararı

TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONU

KAHRAMANMARAŞ FUTBOL İL TERTİP KOMİTESİ

Karar Tarihi: 10.06.2024 Karar No: 66

Başkan: Ali KAZANCI

Üyeler: Ahmet GÜLER, Abdurrahman AKBABA, Adem KARAKÖSE, Fatih DEMİR, Keramettin GÜLER, Ali AKSU, Selahattin ABACI, Selahattin AZİZOĞLU

Türkiye Futbol Federasyonu Kahramanmaraş Futbol İl Tertip Komitesi; Ali KAZANCI’nın Başkanlığında Olağan toplantısını bu kararda imzası bulunan üyelerin katılımı ile Kahramanmaraş ASKF Toplantı Salonu’nda toplanarak aşağıdaki kararları almıştır.

1- 03-09 Haziran 2024 tarihlerinde oynanan müsabakaların Hakem, Gözlemci ve Saha Komiseri raporlarına göre aşağıdaki şekilde tesciline;

SR.

STAD

TARİH

SAAT

LİGİ

1.TAKIM

2.TAKIM

SKR

1

ADEM ŞAHAN

03.06.2024

18:00

U11

A

1962 KARTALSPOR

MAĞRALI FİDANSPOR

3-0

2

ADEM ŞAHAN

03.06.2024

19:00

U11

B

KAHRAMANMARAŞ İSTİKLALSPOR

K.MARAŞ GENÇLİKSPOR

6-1

3

M. DİZİBÜYÜK

03.06.2024

18:00

U11

C

DÖNGELE BOZDAĞSPOR

KARTALGÜCÜSPOR

3-4

4

M. DİZİBÜYÜK

03.06.2024

19:00

U11

B

NAHIRÖNÜ DUMLUPINARSPOR

ULUDAZSPOR

2-4

5

H. ARIKMERT

03.06.2024

17:00

U11

A

KURTULUŞ 1920 SPOR

AS VEFA

5-1

6

H. ARIKMERT

03.06.2024

19:00

U11

C

ÇIRAĞIN GROUP BÜYÜKSIRSPOR

ONİKİŞUBATSPOR

4-0

7

ADEM ŞAHAN

06.06.2024

16:00

U17 KIZLAR

ANADOLU GENÇLİKSPOR

MEGAPOL SPOR

3-0

8

ADEM ŞAHAN

07.06.2024

16:00

U12

B

AS VEFA

K.MARAŞ GENÇLİKSPOR

5-3

9

ADEM ŞAHAN

07.06.2024

17:00

U12

C

KAHRAMANMARAŞ İSTİKLALSPOR

KURTULUŞ 1920 SPOR

5-1

10

M. DİZİBÜYÜK

07.06.2024

16:00

U13

C

ARSAN SÜMERSPOR

KARTALGÜCÜSPOR

0-0

11

M. DİZİBÜYÜK

07.06.2024

17:30

U13

B

BÖRTEÇİNSPOR

1962 KARTALSPOR

4-0

12

H. ARIKMERT

07.06.2024

17:00

U12

C

NECİP FAZILSPOR

ULUDAZSPOR

0-4

13

H. ARIKMERT

07.06.2024

19:00

U12

A

ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR

NAHIRÖNÜ DUMLUPINARSPOR

6-11

14

ADEM ŞAHAN

08.06.2024

15:00

U12

B

AFŞİNSPOR

TÜRKOĞLU İSTİKLALGÜCÜSPOR

1-7

15

ADEM ŞAHAN

08.06.2024

16:00

U13

A

AFŞİNSPOR

MARAŞSPOR

1-4

16

ADEM ŞAHAN

08.06.2024

17:30

U13

B

HELETE DEMİRSPOR

K.MARAŞ GENÇLİKSPOR

2-2

17

ADEM ŞAHAN

08.06.2024

19:00

U13

B

DÖNGELE BOZDAĞSPOR

ÇIRAĞIN GROUP BÜYÜKSIRSPOR

0-3

18

M. DİZİBÜYÜK

08.06.2024

16:00

U13

A

TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR

ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR

10-2

19

M. DİZİBÜYÜK

08.06.2024

17:30

U13

C

KURTULUŞ FUTBOLSPOR

ONİKİŞUBATSPOR

0-4

20

M. DİZİBÜYÜK

08.06.2024

19:00

U13

B

AS VEFA

ANADOLU GENÇLİKSPOR

3-0

21

H. ARIKMERT

08.06.2024

14:00

U11

B

GÖKSUN ÜLKÜSPOR

ARSAN SÜMERSPOR

0-5

22

H. ARIKMERT

08.06.2024

16:00

U11

A

AS VEFA

KURTULUŞ FUTBOLSPOR

2-0

23

H. ARIKMERT

08.06.2024

18:00

U11

A

NECİP FAZILSPOR

BÖRTEÇİNSPOR

4-4

24

H. ARIKMERT

08.06.2024

20:00

U11

C

ONİKİŞUBATSPOR

PARSSPOR

1-7

25

DOĞUKENT

08.06.2024

17:00

U13

C

KAHRAMANMARAŞ İSTİKLALSPOR

TOSYALISPOR

1-1

26

DOĞUKENT

08.06.2024

18:30

U13

A

KOÇ CRİSTALSPOR

KURTULUŞ 1920 SPOR

4-7

27

ADEM ŞAHAN

09.06.2024

16:00

U12

C

1962 KARTALSPOR

BERTİZSPOR

0-1

28

ADEM ŞAHAN

09.06.2024

17:00

U11

B

K.MARAŞ GENÇLİKSPOR

TÜRKOĞLU İSTİKLALGÜCÜSPOR

1-2

29

ADEM ŞAHAN

09.06.2024

18:00

U12

A

TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR

ÇIRAĞIN GROUP BÜYÜKSIRSPOR

0-2

30

ADEM ŞAHAN

09.06.2024

19:00

U12

B

PARSSPOR

MARAŞSPOR

0-5

31

ADEM ŞAHAN

09.06.2024

20:00

2.AMATÖR

A

KÜMBETSPOR

MAĞRALI FİDANSPOR

2-3

32

M. DİZİBÜYÜK

09.06.2024

16:00

U12

A

KURTULUŞ FUTBOLSPOR

GÖKSUN BLD SPOR

4-1

33

M. DİZİBÜYÜK

09.06.2024

17:00

U12

C

ONİKİŞUBATSPOR

TURKUAZSPOR

6-1

34

M. DİZİBÜYÜK

09.06.2024

18:00

2.AMATÖR

B

KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş

DÖNGELE BOZDAĞSPOR

4-0

35

M. DİZİBÜYÜK

09.06.2024

20:00

2.AMATÖR

B

DULKADİROĞLU 1337 SPOR

TURKUAZSPOR

1-4

36

H. ARIKMERT

09.06.2024

16:00

U12

A

HELETE DEMİRSPOR

DÖNGELE BOZDAĞSPOR

6-0

37

H. ARIKMERT

09.06.2024

18:00

U12

B

EKBEROĞLUSPOR

BÖRTEÇİNSPOR

0-9

38

H. ARIKMERT

09.06.2024

20:00

U12

B

KARTALGÜCÜSPOR

TOSYALISPOR

1-10

39

DOĞUKENT

09.06.2024

15:00

U13

C

ESENTEPE FK

ULUDAZSPOR

0-1

40

DOĞUKENT

09.06.2024

17:00

2.AMATÖR

A

KIZILSEKİ GENÇLİKSPOR

EDELERSPOR

0-3

41

DOĞUKENT

09.06.2024

19:00

2.AMATÖR

A

KURTULUŞ 1920 SPOR

1962 KARTALSPOR

ERT

2- Hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına istinaden ilk resmi müsabakada cezalılar;

SR

Kulübü

F. No

Adı

Soyadı

Lisans No

LİG

Cezası

Ceza Tarihi

1

KÜMBETSPOR

YÖN

NİHAT

BOYRAZ

7043

2.AMATÖR

İlk Resmi Müsabaka

10.06.2024

3- Hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına istinaden Disiplin Kuruluna sevk edilenler;

SR

Kulübü

F. No

Adı

Soyadı

Lisans No

LİG

Cezası

Tedbir Tarihi

1

KÜMBETSPOR

21

MURAT

DURUR

1902296

2.AMATÖR

Tedbirli

10.06.2024

2

KÜMBETSPOR

20

MUHAMMET

CERİT

292304

2.AMATÖR

Tedbirli

10.06.2024

3

KÜMBETSPOR

1

İSA

BOZDERE

1905065

2.AMATÖR

Tedbirli

10.06.2024

4

KIZILSEKİ GENÇLİKSPOR

15

ŞEREF

BALTACI

251746

2.AMATÖR

Tedbirli

10.06.2024

5

KIZILSEKİ GENÇLİKSPOR

7

GÖKHAN

BOZ

1916142

2.AMATÖR

Tedbirli

10.06.2024

6

EDELERSPOR

YÖN

HASAN

AĞAR

81682

2.AMATÖR

Tedbirli

10.06.2024

7

KIZILSEKİ GENÇLİKSPOR

YÖN

EJDER

AKPINAR

50722

2.AMATÖR

Tedbirli

10.06.2024

8

TURKUAZSPOR

19

MEHMET

KÜÇÜKBENLİ

1930649

2.AMATÖR

Tedbirli

10.06.2024

 

4- 1962 KARTALSPOR- MAĞRALI FİDANSPOR U11 ligi müsabakasında eksik liste veren Mağralı Fidanspor Kulübünün hükmen 3-0 mağlubiyetine;

5- Arsan Sümerspor Komitemize vermiş olduğu dilekçesinde U11 B Liginden çekildiklerini beyan ettiğinden müsabakaların programa alınmamasına;

6-Onikişubat İdman Yurdusporun Komitemize vermiş olduğu dilekçesinde U11 C Liginden çekildiğini beyan ettiğinden müsabakaların programa alınmaması;

7- 09.06.2024 tarihinde saat 19.00 da Doğukent Sahasında oynanan ve müsabakanın 48. Dakikasında elektrik kesintisinden dolayı ertelenen KURTULUŞ 1920 SPOR-1962 KARTALSPOR 2.Amatör müsabakasının kaldığı yerden itibaren 14.06.2024 tarihinde saat 20.00 Adem ŞAHAN Sahsında oynatılmasına;

8- 09.06.2024 tarihinde saat 17.00 de Doğukent Sahasında oynanan KIZILSEKİ GENÇLİKSPOR- EDELERSPOR 2. Amatör Küme müsabakasında 82 dakikada sahadan çekilen Kızılseki Gençlikspor Kulübünün hükmen 3-0 mağlubiyetine ve 3 puan tenziline;

9- 12-14 Haziran 2024 tarihlerinde oynanacak olan müsabakaların aşağıdaki şekilde oynatılmasına;

SR.

STAD

TARİH

SAAT

LİGİ

1.TAKIM

2.TAKIM

1

ADEM ŞAHAN

12.06.2024

16:00

U17 KIZLAR T.Ş

ANADOLU GENÇLİKSPOR

ŞANLIDER SPOR

2

ADEM ŞAHAN

12.06.2024

18:00

U11

A

KURTULUŞ FUTBOLSPOR

EKBEROĞLUSPOR

3

ADEM ŞAHAN

12.06.2024

19:00

U11

B

HELETE DEMİRSPOR

NAHIRÖNÜ DUMLUPINARSPOR

4

M. DİZİBÜYÜK

12.06.2024

16:00

U11

A

TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR

1962 KARTALSPOR

5

M. DİZİBÜYÜK

12.06.2024

17:00

U11

C

ÇIRAĞIN GROUP BÜYÜKSIRSPOR

KARTALGÜCÜSPOR

6

M. DİZİBÜYÜK

12.06.2024

18:00

U11

A

BÖRTEÇİNSPOR

AS VEFA

7

M. DİZİBÜYÜK

12.06.2024

19:00

U11

C

ONİKİŞUBATSPOR

KOÇ CRİSTALSPOR

8

H. ARIKMERT

12.06.2024

15:00

U11

B

TÜRKOĞLU İSTİKLALGÜCÜSPOR

MARAŞSPOR

9

H. ARIKMERT

12.06.2024

17:00

U11

B

KAHRAMANMARAŞ İSTİKLALSPOR

GÖKSUN ÜLKÜSPOR

10

H. ARIKMERT

12.06.2024

19:00

U11

C

TOSYALISPOR

DÖNGELE BOZDAĞSPOR

11

ADEM ŞAHAN

13.06.2024

16:00

U12

B

K.MARAŞ GENÇLİKSPOR

AFŞİNSPOR

12

ADEM ŞAHAN

13.06.2024

17:00

U12

C

BERTİZSPOR

NECİP FAZILSPOR

13

ADEM ŞAHAN

13.06.2024

18:00

U12

A

HELETE DEMİRSPOR

ARSAN SÜMERSPOR

14

ADEM ŞAHAN

13.06.2024

19:00

U12

B

KARTALGÜCÜSPOR

EKBEROĞLUSPOR

15

ADEM ŞAHAN

13.06.2024

20:00

U12

C

KURTULUŞ 1920 SPOR

TURKUAZSPOR

16

M. DİZİBÜYÜK

13.06.2024

16:00

U12

B

TÜRKOĞLU İSTİKLALGÜCÜSPOR

BÖRTEÇİNSPOR

17

M. DİZİBÜYÜK

13.06.2024

17:00

U12

A

NAHIRÖNÜ DUMLUPINARSPOR

TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR

18

M. DİZİBÜYÜK

13.06.2024

18:00

U12

A

DÖNGELE BOZDAĞSPOR

KURTULUŞ FUTBOLSPOR

19

M. DİZİBÜYÜK

13.06.2024

19:00

U12

B

MARAŞSPOR

AS VEFA

20

H. ARIKMERT

13.06.2024

15:00

U12

A

GÖKSUN BLD SPOR

ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR

21

H. ARIKMERT

13.06.2024

17:00

U12

C

ULUDAZSPOR

KAHRAMANMARAŞ İSTİKLALSPOR

22

H. ARIKMERT

13.06.2024

19:00

U12

C

KOÇ CRİSTALSPOR

1962 KARTALSPOR

23

H. ARIKMERT

13.06.2024

20:00

U12

B

TOSYALISPOR

PARSSPOR

24

ADEM ŞAHAN

14.06.2024

17:00

U13 PLAY-OFF

U13 PLAY-OFF

U13 PLAY-OFF

25

ADEM ŞAHAN

14.06.2024

18:30

U13 PLAY-OFF

U13 PLAY-OFF

U13 PLAY-OFF

26

ADEM ŞAHAN

14.06.2024

20:00

2.AMATÖR

A

KURTULUŞ 1920 SPOR

1962 KARTALSPOR

27

M. DİZİBÜYÜK

14.06.2024

17:00

U13 PLAY-OFF

U13 PLAY-OFF

U13 PLAY-OFF

28

M. DİZİBÜYÜK

14.06.2024

18:30

U13 PLAY-OFF

U13 PLAY-OFF

U13 PLAY-OFF

    Oybirliğiyle kabul edilmiştir.

Fenerbahçe’de Ali Koç, 3. kez başkan seçildi Fenerbahçe’de Ali Koç, 3. kez başkan seçildi

Ali KAZANCI

Ahmet GÜLER

Abdurrahman AKBABA

Adem KARAKÖSE

Fatih DEMİR

TFF İl Temsilcisi

Kulüpler Temsilcisi

ASKF Temsilcisi

Kulüpler Temsilcisi

Kulüpler Temsilcisi

Başkan

İl Temsilcisi Yrd.

Üye

Üye

Üye

Keramettin GÜLER

Ali AKSU

Selahattin ABACI

Selahattin AZİZOĞLU

TÜFAD Temsilcisi

GSİM Temsilcisi

TFFHGD Temsilcisi

Saha Kom. Temsilcisi

Üye

Üye

Üye

Üye

Editör: Akif Arslan