TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONU

KAHRAMANMARAŞ FUTBOL İL TERTİP KOMİTESİ

Karar Tarihi: 24.06.2024 Karar No: 69

Başkan: Ali KAZANCI

Üyeler: Ahmet GÜLER, Abdurrahman AKBABA, Adem KARAKÖSE, Fatih DEMİR, Keramettin GÜLER, Ali AKSU, Selahattin ABACI, Selahattin AZİZOĞLU

2024-2025 Sezonu Trendyol Süper Lig Fikstürü çekildi 2024-2025 Sezonu Trendyol Süper Lig Fikstürü çekildi

Türkiye Futbol Federasyonu Kahramanmaraş Futbol İl Tertip Komitesi; Ali KAZANCI’nın Başkanlığında Olağan toplantısını bu kararda imzası bulunan üyelerin katılımı ile Kahramanmaraş ASKF Toplantı Salonu’nda toplanarak aşağıdaki kararları almıştır.

1- 13-23 Haziran 2024 tarihlerinde oynanan müsabakaların Hakem, Gözlemci ve Saha Komiseri raporlarına göre aşağıdaki şekilde tesciline;

SR.

STAD

TARİH

SAAT

LİGİ

1.TAKIM

2.TAKIM

SKR

1

ADEM ŞAHAN

13.06.2024

16:00

U12

B

K.MARAŞ GENÇLİKSPOR

AFŞİNSPOR

1-9

2

ADEM ŞAHAN

13.06.2024

17:00

U12

C

BERTİZSPOR

NECİP FAZILSPOR

1-1

3

ADEM ŞAHAN

13.06.2024

18:00

U12

A

HELETE DEMİRSPOR

ARSAN SÜMERSPOR

3-0

4

ADEM ŞAHAN

13.06.2024

19:00

U12

B

KARTALGÜCÜSPOR

EKBEROĞLUSPOR

4-2

5

ADEM ŞAHAN

13.06.2024

20:00

U12

C

KURTULUŞ 1920 SPOR

TURKUAZSPOR

8-0

6

M. DİZİBÜYÜK

13.06.2024

16:00

U12

B

TÜRKOĞLU İSTİKLALGÜCÜSPOR

BÖRTEÇİNSPOR

6-1

7

M. DİZİBÜYÜK

13.06.2024

17:00

U12

A

NAHIRÖNÜ DUMLUPINARSPOR

TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR

DİS

8

M. DİZİBÜYÜK

13.06.2024

18:00

U12

A

DÖNGELE BOZDAĞSPOR

KURTULUŞ FUTBOLSPOR

0-3

9

M. DİZİBÜYÜK

13.06.2024

19:00

U12

B

MARAŞSPOR

AS VEFA

3-1

10

H. ARIKMERT

13.06.2024

15:00

U12

A

GÖKSUN BLD SPOR

ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR

1-1

11

H. ARIKMERT

13.06.2024

17:00

U12

C

ULUDAZSPOR

KAHRAMANMARAŞ İSTİKLALSPOR

5-1

12

H. ARIKMERT

13.06.2024

19:00

U12

C

KOÇ CRİSTALSPOR

1962 KARTALSPOR

2-3

13

H. ARIKMERT

13.06.2024

20:00

U12

B

TOSYALISPOR

PARSSPOR

9-1

14

ADEM ŞAHAN

14.06.2024

17:00

U13 PLAY-OFF

KURTULUŞ 1920 SPOR

BÖRTEÇİNSPOR

2-2

15

ADEM ŞAHAN

14.06.2024

18:30

U13 PLAY-OFF

K.MARAŞ GENÇLİKSPOR

ULUDAZSPOR

0-2

16

ADEM ŞAHAN

14.06.2024

20:00

2.AMATÖR

A

KURTULUŞ 1920 SPOR

1962 KARTALSPOR

6-3

17

M. DİZİBÜYÜK

14.06.2024

17:00

U13 PLAY-OFF

TÜRKOĞLU İSTİKLALGÜCÜSPOR

HELETE DEMİRSPOR

1-4

18

M. DİZİBÜYÜK

14.06.2024

18:30

U13 PLAY-OFF

MARAŞSPOR

ESENTEPE FK

0-0

19

ADEM ŞAHAN

23.06.2024

18:00

2.AMATÖR

A

EDELERSPOR

KURTULUŞ 1920 SPOR

1-3

20

ADEM ŞAHAN

23.06.2024

20:00

2.AMATÖR

B

TURKUAZSPOR

HARTLAP KÖYÜ ALİ DOĞANSPOR

0-0

21

M. DİZİBÜYÜK

23.06.2024

18:00

2.AMATÖR

A

MAĞRALI FİDANSPOR

ULUDAZSPOR

4-3

22

M. DİZİBÜYÜK

23.06.2024

20:00

2.AMATÖR

B

DÖNGELE BOZDAĞSPOR

DULKADİROĞLU 1337 SPOR

2-4

23

DOĞUKENT

23.06.2024

18:00

2.AMATÖR

A

1962 KARTALSPOR

KÜMBETSPOR

3-9

24

ELBİSTAN

23.06.2024

14:00

2.AMATÖR

B

AFŞİNSPOR

KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş

DİS

2- Hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına istinaden ilk resmi müsabakada cezalılar;

SR

Kulübü

F. No

Adı

Soyadı

Lisans No

LİG

Cezası

Ceza Tarihi

1

KURTULUŞ 1920 SPOR

8

MUSTAFA ASRIN

ŞAHBAZ

1958484

2.AMATÖR

İlk Resmi Müsabaka

14.06.2024

3- Hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına istinaden Disiplin Kuruluna sevk edilenler;

SR

Kulübü

F. No

Adı

Soyadı

Lisans No

LİG

Cezası

Tedbir Tarihi

1

K.MARAŞ GENÇLİKSPOR

7

EFECAN

DOĞRU

1960577

13

Tedbirli

14.06.2024

2

K.MARAŞ GENÇLİKSPOR

T.S.

VEYSEL

ÇOKYİĞİT

24105

13

Tedbirli

14.06.2024

3

EDELERSPOR

21

EMİRHAN

AKKUŞ

1933221

2.AMATÖR

Tedbirli

24.06.2024

4

EDELERSPOR

6

MEHMET EFE

KOÇYİĞİT

1949096

2.AMATÖR

Tedbirli

24.06.2024

5

EDELERSPOR

25

UMUT

ÇAM

1949090

2.AMATÖR

Tedbirli

24.06.2024

6

AFŞİNSPOR

T.S.

SEFER

DONAR

14861

2.AMATÖR

Tedbirli

24.06.2024

7

AFŞİNSPOR

21

İSMAİL

DONAR

1931294

2.AMATÖR

Tedbirli

24.06.2024

8

AFŞİNSPOR

YÖN

MEHMET

ÖZBOLAT

80875

2.AMATÖR

Tedbirli

24.06.2024

9

AFŞİNSPOR

11

FURKAN

BÖKE

1969238

2.AMATÖR

Tedbirli

24.06.2024

10

AFŞİNSPOR

19

KEMAL

ALTUN

1901636

2.AMATÖR

Tedbirli

24.06.2024

4- HELETE DEMİRSPOR - ARSAN SÜMERSPOR U12 ligi müsabakasında sahadan çekilen Arsan Sümerspor Kulübünün hükmen 3-0 mağlubiyetine ve 3 puan tenziline;

5- DÖNGELE BOZDAĞSPOR - KURTULUŞ FUTBOLSPOR U12 ligi müsabakasında 5 kişilik liste veren Döngele Bozdağspor Kulübünün hükmen 3-0 mağlubiyetine;

6- 23.06.2024 Tarihinde Elbistan Sahasında oynanan ve müsabakanın 74. Dakikasında tatil edilen AFŞİNSPOR- KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş 2. Amatör Küme Müsabakasının Disiplin Kuruluna sevkine;

7- Türkoğlu Gençlerbirliğispor Kulübünün Komitemize vermiş olduğu 14.06.2024 tarihli itiraz dilekçesinde; 13.06.2024 tarihinde oynanan NAHIRÖNÜ DUMLUPINARSPOR- TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR U12A Ligi müsabakasında Nahırönü Dumlupınarspor Kulübünün 5 forma numaralı sporcusuna yapmış olduğu itirazına istinaden müsabakanın Disiplin Kuruluna sevkine;

8- 28 Haziran-03 Temmuz 2024 tarihlerinde oynanacak olan müsabakaların aşağıdaki şekilde oynatılmasına;

SR.

STAD

TARİH

SAAT

LİGİ

1.TAKIM

2.TAKIM

1

DOĞUKENT

25.06.2024

17:00

U17 KIZLAR TŞ

KAYSERİ KADIN FK

HATAY DÖRTYOL BELEDİYE SPOR

2

ADEM ŞAHAN

28.06.2024

16:00

U11

A

1962 KARTALSPOR

BÖRTEÇİNSPOR

3

ADEM ŞAHAN

28.06.2024

17:00

U11

C

TOSYALISPOR

PARSSPOR

4

ADEM ŞAHAN

28.06.2024

18:00

U11

B

ULUDAZSPOR

K.MARAŞ GENÇLİKSPOR

5

ADEM ŞAHAN

28.06.2024

19:00

U13 PLAY-OFF

ULUDAZSPOR

TOSYALISPOR

6

ADEM ŞAHAN

28.06.2024

20:30

U13 PLAY-OFF

BÖRTEÇİNSPOR

HELETE DEMİRSPOR

7

M. DİZİBÜYÜK

28.06.2024

16:00

U11

B

GÖKSUN ÜLKÜSPOR

MARAŞSPOR

8

M. DİZİBÜYÜK

28.06.2024

17:00

U11

B

NAHIRÖNÜ DUMLUPINARSPOR

TÜRKOĞLU İSTİKLALGÜCÜSPOR

9

M. DİZİBÜYÜK

28.06.2024

18:00

U13 PLAY-OFF

ESENTEPE FK

TÜRKOĞLU İSTİKLALGÜCÜSPOR

10

M. DİZİBÜYÜK

28.06.2024

19:30

U13 PLAY-OFF

MARAŞSPOR

KURTULUŞ 1920 SPOR

11

H. ARIKMERT

28.06.2024

15:00

U11

B

HELETE DEMİRSPOR

KAHRAMANMARAŞ İSTİKLALSPOR

12

H. ARIKMERT

28.06.2024

17:00

U11

A

TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR

KURTULUŞ FUTBOLSPOR

13

H. ARIKMERT

28.06.2024

19:00

U11

A

EKBEROĞLUSPOR

AS VEFA

14

H. ARIKMERT

28.06.2024

20:00

U11

C

ÇIRAĞIN GROUP BÜYÜKSIRSPOR

KOÇ CRİSTALSPOR

15

ADEM ŞAHAN

29.06.2024

17:00

U12

A

ÇIRAĞIN GROUP BÜYÜKSIRSPOR

GÖKSUN BLD SPOR

16

ADEM ŞAHAN

29.06.2024

18:00

U12

A

ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR

KURTULUŞ FUTBOLSPOR

17

ADEM ŞAHAN

29.06.2024

19:00

U12

C

KURTULUŞ 1920 SPOR

BERTİZSPOR

18

ADEM ŞAHAN

29.06.2024

20:00

U12

B

AS VEFA

PARSSPOR

19

M. DİZİBÜYÜK

29.06.2024

16:00

U12

B

TÜRKOĞLU İSTİKLALGÜCÜSPOR

MARAŞSPOR

20

M. DİZİBÜYÜK

29.06.2024

17:00

U12

A

TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR

HELETE DEMİRSPOR

21

M. DİZİBÜYÜK

29.06.2024

18:00

U12

B

EKBEROĞLUSPOR

K.MARAŞ GENÇLİKSPOR

22

M. DİZİBÜYÜK

29.06.2024

19:00

U12

C

NECİP FAZILSPOR

1962 KARTALSPOR

23

H. ARIKMERT

29.06.2024

15:00

U12

B

AFŞİNSPOR

KARTALGÜCÜSPOR

24

H. ARIKMERT

29.06.2024

17:00

U12

B

BÖRTEÇİNSPOR

TOSYALISPOR

25

H. ARIKMERT

29.06.2024

19:00

U12

C

TURKUAZSPOR

KOÇ CRİSTALSPOR

26

H. ARIKMERT

29.06.2024

20:00

U12

C

ONİKİŞUBATSPOR

ULUDAZSPOR

27

ADEM ŞAHAN

30.06.2024

16:00

U11

A

KURTULUŞ FUTBOLSPOR

KURTULUŞ 1920 SPOR

28

ADEM ŞAHAN

30.06.2024

17:00

U11

C

ONİKİŞUBATSPOR

TOSYALISPOR

29

ADEM ŞAHAN

30.06.2024

18:00

U11

B

K.MARAŞ GENÇLİKSPOR

NAHIRÖNÜ DUMLUPINARSPOR

30

ADEM ŞAHAN

30.06.2024

19:00

U13 PLAY-OFF

TOSYALISPOR

ESENTEPE FK

31

ADEM ŞAHAN

30.06.2024

20:30

U13 PLAY-OFF

KURTULUŞ 1920 SPOR

K.MARAŞ GENÇLİKSPOR

32

M. DİZİBÜYÜK

30.06.2024

16:00

U11

B

TÜRKOĞLU İSTİKLALGÜCÜSPOR

HELETE DEMİRSPOR

33

M. DİZİBÜYÜK

30.06.2024

17:00

U11

B

MARAŞSPOR

ULUDAZSPOR

34

M. DİZİBÜYÜK

30.06.2024

18:00

U13 PLAY-OFF

TÜRKOĞLU İSTİKLALGÜCÜSPOR

MARAŞSPOR

35

M. DİZİBÜYÜK

30.06.2024

19:30

U13 PLAY-OFF

HELETE DEMİRSPOR

ULUDAZSPOR

36

H. ARIKMERT

30.06.2024

15:00

U11

A

BÖRTEÇİNSPOR

TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR

37

H. ARIKMERT

30.06.2024

17:00

U11

C

KOÇ CRİSTALSPOR

KARTALGÜCÜSPOR

38

H. ARIKMERT

30.06.2024

19:00

U11

A

NECİP FAZILSPOR

1962 KARTALSPOR

39

H. ARIKMERT

30.06.2024

20:00

U11

C

PARSSPOR

ÇIRAĞIN GROUP BÜYÜKSIRSPOR

40

ADEM ŞAHAN

01.07.2024

17:00

U12

B

EKBEROĞLUSPOR

AS VEFA

41

ADEM ŞAHAN

01.07.2024

18:00

U12

C

BERTİZSPOR

ULUDAZSPOR

42

ADEM ŞAHAN

01.07.2024

19:00

U12

C

ONİKİŞUBATSPOR

NECİP FAZILSPOR

43

ADEM ŞAHAN

01.07.2024

20:00

U12

B

MARAŞSPOR

K.MARAŞ GENÇLİKSPOR

44

M. DİZİBÜYÜK

01.07.2024

16:00

U12

A

GÖKSUN BLD SPOR

NAHIRÖNÜ DUMLUPINARSPOR

45

M. DİZİBÜYÜK

01.07.2024

17:00

U12

A

KURTULUŞ FUTBOLSPOR

TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR

46

M. DİZİBÜYÜK

01.07.2024

18:00

U12

C

1962 KARTALSPOR

KAHRAMANMARAŞ İSTİKLALSPOR

47

M. DİZİBÜYÜK

01.07.2024

19:00

U12

B

KARTALGÜCÜSPOR

BÖRTEÇİNSPOR

48

H. ARIKMERT

01.07.2024

16:00

U12

B

PARSSPOR

AFŞİNSPOR

49

H. ARIKMERT

01.07.2024

18:00

U12

B

TOSYALISPOR

TÜRKOĞLU İSTİKLALGÜCÜSPOR

50

H. ARIKMERT

01.07.2024

20:00

U12

C

KOÇ CRİSTALSPOR

KURTULUŞ 1920 SPOR

51

ADEM ŞAHAN

02.07.2024

16:00

U11

A

1962 KARTALSPOR

AS VEFA

52

ADEM ŞAHAN

02.07.2024

17:00

U11

B

HELETE DEMİRSPOR

K.MARAŞ GENÇLİKSPOR

53

ADEM ŞAHAN

02.07.2024

18:00

U13 PLAY-OFF

K.MARAŞ GENÇLİKSPOR

TÜRKOĞLU İSTİKLALGÜCÜSPOR

54

ADEM ŞAHAN

02.07.2024

19:30

U13 PLAY-OFF

ESENTEPE FK

HELETE DEMİRSPOR

55

M. DİZİBÜYÜK

02.07.2024

16:00

U11

B

ULUDAZSPOR

GÖKSUN ÜLKÜSPOR

56

M. DİZİBÜYÜK

02.07.2024

17:00

U11

B

NAHIRÖNÜ DUMLUPINARSPOR

MARAŞSPOR

57

M. DİZİBÜYÜK

02.07.2024

18:00

U13 PLAY-OFF

MARAŞSPOR

TOSYALISPOR

58

M. DİZİBÜYÜK

02.07.2024

19:30

U13 PLAY-OFF

ULUDAZSPOR

BÖRTEÇİNSPOR

59

H. ARIKMERT

02.07.2024

16:00

U11

A

TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR

NECİP FAZILSPOR

60

H. ARIKMERT

02.07.2024

18:00

U11

A

KURTULUŞ 1920 SPOR

BÖRTEÇİNSPOR

61

ADEM ŞAHAN

03.07.2024

17:00

U12

C

BERTİZSPOR

ONİKİŞUBATSPOR

62

ADEM ŞAHAN

03.07.2024

18:00

U12

C

TURKUAZSPOR

1962 KARTALSPOR

63

ADEM ŞAHAN

03.07.2024

19:00

U12

B

K.MARAŞ GENÇLİKSPOR

TOSYALISPOR

64

ADEM ŞAHAN

03.07.2024

20:00

U12

A

ÇIRAĞIN GROUP BÜYÜKSIRSPOR

HELETE DEMİRSPOR

65

M. DİZİBÜYÜK

03.07.2024

16:00

U12

A

TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR

ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR

66

M. DİZİBÜYÜK

03.07.2024

17:00

U12

B

MARAŞSPOR

EKBEROĞLUSPOR

67

M. DİZİBÜYÜK

03.07.2024

18:00

U12

C

KAHRAMANMARAŞ İSTİKLALSPOR

NECİP FAZILSPOR

68

M. DİZİBÜYÜK

03.07.2024

19:00

U12

B

BÖRTEÇİNSPOR

PARSSPOR

69

H. ARIKMERT

03.07.2024

16:00

U12

B

AFŞİNSPOR

AS VEFA

70

H. ARIKMERT

03.07.2024

18:00

U12

B

TÜRKOĞLU İSTİKLALGÜCÜSPOR

KARTALGÜCÜSPOR

71

H. ARIKMERT

03.07.2024

20:00

U12

C

ULUDAZSPOR

KOÇ CRİSTALSPOR

    Oybirliğiyle kabul edilmiştir.

Ali KAZANCI

Ahmet GÜLER

Abdurrahman AKBABA

Adem KARAKÖSE

Fatih DEMİR

TFF İl Temsilcisi

Kulüpler Temsilcisi

ASKF Temsilcisi

Kulüpler Temsilcisi

Kulüpler Temsilcisi

Başkan

İl Temsilcisi Yrd.

Üye

Üye

Üye

Keramettin GÜLER

Ali AKSU

Selahattin ABACI

Selahattin AZİZOĞLU

TÜFAD Temsilcisi

GSİM Temsilcisi

TFFHGD Temsilcisi

Saha Kom. Temsilcisi

Üye

Üye

Üye

Üye

Editör: Akif Arslan