Kahramanmaraş Futbol İl Tertip Komitesi 2024/72 Sayılı Kararı

TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONU

KAHRAMANMARAŞ FUTBOL İL TERTİP KOMİTESİ

Karar Tarihi: 01.07.2024 Karar No: 72

Başkan: Ali KAZANCI

Üyeler: Ahmet GÜLER, Abdurrahman AKBABA, Adem KARAKÖSE, Fatih DEMİR, Keramettin GÜLER, Ali AKSU, Selahattin ABACI, Selahattin AZİZOĞLU

Türkiye Futbol Federasyonu Kahramanmaraş Futbol İl Tertip Komitesi; Ali KAZANCI’nın Başkanlığında Olağan toplantısını bu kararda imzası bulunan üyelerin katılımı ile Kahramanmaraş ASKF Toplantı Salonu’nda toplanarak aşağıdaki kararları almıştır.

1- 26-30 Haziran 2024 tarihlerinde oynanan müsabakaların Hakem, Gözlemci ve Saha Komiseri raporlarına göre aşağıdaki şekilde tesciline;

SR.

STAD

TARİH

SAAT

LİGİ

1.TAKIM

2.TAKIM

SKR

1

ADEM ŞAHAN

26.06.2024

17:00

U11

A

KURTULUŞ 1920 SPOR

TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR

2-3

2

ADEM ŞAHAN

26.06.2024

18:00

U13 PLAY-OFF

K.MARAŞ GENÇLİKSPOR

MARAŞSPOR

0-1

3

ADEM ŞAHAN

26.06.2024

19:30

U13 PLAY-OFF

KURTULUŞ 1920 SPOR

ESENTEPE FK

2-3

4

M. DİZİBÜYÜK

26.06.2024

16:00

U13 PLAY-OFF

TÜRKOĞLU İSTİKLALGÜCÜSPOR

ULUDAZSPOR

0-3

5

M. DİZİBÜYÜK

26.06.2024

17:30

U11

B

TÜRKOĞLU İSTİKLALGÜCÜSPOR

ULUDAZSPOR

0-4

6

M. DİZİBÜYÜK

26.06.2024

18:30

U11

C

ÇIRAĞIN GROUP BÜYÜKSIRSPOR

TOSYALISPOR

1-2

7

M. DİZİBÜYÜK

26.06.2024

19:30

U13 PLAY-OFF

TOSYALISPOR

BÖRTEÇİNSPOR

4-1

8

H. ARIKMERT

26.06.2024

15:00

U11

C

ONİKİŞUBATSPOR

KARTALGÜCÜSPOR

4-1

9

H. ARIKMERT

26.06.2024

17:00

U11

B

KAHRAMANMARAŞ İSTİKLALSPOR

NAHIRÖNÜ DUMLUPINARSPOR

4-2

10

H. ARIKMERT

26.06.2024

19:00

U11

A

KURTULUŞ FUTBOLSPOR

1962 KARTALSPOR

3-2

11

H. ARIKMERT

26.06.2024

20:00

U11

A

NECİP FAZILSPOR

EKBEROĞLUSPOR

2-4

12

ADEM ŞAHAN

27.06.2024

16:00

U12

B

K.MARAŞ GENÇLİKSPOR

TÜRKOĞLU İSTİKLALGÜCÜSPOR

0-4

13

ADEM ŞAHAN

27.06.2024

17:00

U12

C

BERTİZSPOR

TURKUAZSPOR

0-4

14

ADEM ŞAHAN

27.06.2024

19:00

U12

A

NAHIRÖNÜ DUMLUPINARSPOR

ÇIRAĞIN GROUP BÜYÜKSIRSPOR

1-4

15

M. DİZİBÜYÜK

27.06.2024

16:00

U12

B

TOSYALISPOR

AFŞİNSPOR

DİS

16

M. DİZİBÜYÜK

27.06.2024

17:00

U12

C

KOÇ CRİSTALSPOR

KAHRAMANMARAŞ İSTİKLALSPOR

2-1

17

M. DİZİBÜYÜK

27.06.2024

18:00

U12

A

HELETE DEMİRSPOR

ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR

7-2

18

M. DİZİBÜYÜK

27.06.2024

19:00

U12

B

PARSSPOR

EKBEROĞLUSPOR

3-5

19

H. ARIKMERT

27.06.2024

15:00

U12

B

MARAŞSPOR

BÖRTEÇİNSPOR

5-4

20

H. ARIKMERT

27.06.2024

17:00

U12

B

KARTALGÜCÜSPOR

AS VEFA

0-11

21

H. ARIKMERT

27.06.2024

19:00

U12

C

1962 KARTALSPOR

ONİKİŞUBATSPOR

0-5

22

H. ARIKMERT

27.06.2024

20:00

U12

C

ULUDAZSPOR

KURTULUŞ 1920 SPOR

3-2

23

ADEM ŞAHAN

28.06.2024

16:00

U11

A

1962 KARTALSPOR

BÖRTEÇİNSPOR

2-1

24

ADEM ŞAHAN

28.06.2024

17:00

U11

C

TOSYALISPOR

PARSSPOR

1-3

25

ADEM ŞAHAN

28.06.2024

18:00

U11

B

ULUDAZSPOR

K.MARAŞ GENÇLİKSPOR

2-5

26

ADEM ŞAHAN

28.06.2024

19:00

U13 PLAY-OFF

ULUDAZSPOR

TOSYALISPOR

2-2

27

ADEM ŞAHAN

28.06.2024

20:30

U13 PLAY-OFF

BÖRTEÇİNSPOR

HELETE DEMİRSPOR

2-3

28

M. DİZİBÜYÜK

28.06.2024

17:00

U11

B

NAHIRÖNÜ DUMLUPINARSPOR

TÜRKOĞLU İSTİKLALGÜCÜSPOR

1-4

29

M. DİZİBÜYÜK

28.06.2024

18:00

U13 PLAY-OFF

ESENTEPE FK

TÜRKOĞLU İSTİKLALGÜCÜSPOR

3-0

30

M. DİZİBÜYÜK

28.06.2024

19:30

U13 PLAY-OFF

MARAŞSPOR

KURTULUŞ 1920 SPOR

1-0

31

H. ARIKMERT

28.06.2024

15:00

U11

B

HELETE DEMİRSPOR

KAHRAMANMARAŞ İSTİKLALSPOR

5-1

32

H. ARIKMERT

28.06.2024

17:00

U11

A

TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR

KURTULUŞ FUTBOLSPOR

3-5

33

H. ARIKMERT

28.06.2024

19:00

U11

A

EKBEROĞLUSPOR

AS VEFA

0-5

34

H. ARIKMERT

28.06.2024

20:00

U11

C

ÇIRAĞIN GROUP BÜYÜKSIRSPOR

KOÇ CRİSTALSPOR

2-3

35

ADEM ŞAHAN

29.06.2024

17:00

U12

A

ÇIRAĞIN GROUP BÜYÜKSIRSPOR

GÖKSUN BLD SPOR

3-1

36

ADEM ŞAHAN

29.06.2024

18:00

U12

A

ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR

KURTULUŞ FUTBOLSPOR

0-2

37

ADEM ŞAHAN

29.06.2024

19:00

U12

C

KURTULUŞ 1920 SPOR

BERTİZSPOR

3-0

38

ADEM ŞAHAN

29.06.2024

20:00

U12

B

AS VEFA

PARSSPOR

4-1

39

M. DİZİBÜYÜK

29.06.2024

16:00

U12

B

TÜRKOĞLU İSTİKLALGÜCÜSPOR

MARAŞSPOR

1-1

40

M. DİZİBÜYÜK

29.06.2024

17:00

U12

A

TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR

HELETE DEMİRSPOR

0-7

41

M. DİZİBÜYÜK

29.06.2024

18:00

U12

B

EKBEROĞLUSPOR

K.MARAŞ GENÇLİKSPOR

1-3

42

M. DİZİBÜYÜK

29.06.2024

19:00

U12

C

NECİP FAZILSPOR

1962 KARTALSPOR

1-3

43

H. ARIKMERT

29.06.2024

15:00

U12

B

AFŞİNSPOR

KARTALGÜCÜSPOR

0-3

44

H. ARIKMERT

29.06.2024

17:00

U12

B

BÖRTEÇİNSPOR

TOSYALISPOR

2-4

45

H. ARIKMERT

29.06.2024

19:00

U12

C

TURKUAZSPOR

KOÇ CRİSTALSPOR

1-4

46

H. ARIKMERT

29.06.2024

20:00

U12

C

ONİKİŞUBATSPOR

ULUDAZSPOR

1-4

47

ADEM ŞAHAN

30.06.2024

16:00

U11

A

KURTULUŞ FUTBOLSPOR

KURTULUŞ 1920 SPOR

0-1

48

ADEM ŞAHAN

30.06.2024

17:00

U11

C

ONİKİŞUBATSPOR

TOSYALISPOR

1-9

49

ADEM ŞAHAN

30.06.2024

18:00

U11

B

K.MARAŞ GENÇLİKSPOR

NAHIRÖNÜ DUMLUPINARSPOR

5-1

50

ADEM ŞAHAN

30.06.2024

19:00

U13 PLAY-OFF

TOSYALISPOR

ESENTEPE FK

4-3

51

ADEM ŞAHAN

30.06.2024

20:30

U13 PLAY-OFF

KURTULUŞ 1920 SPOR

K.MARAŞ GENÇLİKSPOR

0-3

52

M. DİZİBÜYÜK

30.06.2024

16:00

U11

B

TÜRKOĞLU İSTİKLALGÜCÜSPOR

HELETE DEMİRSPOR

1-3

53

M. DİZİBÜYÜK

30.06.2024

17:00

U11

B

MARAŞSPOR

ULUDAZSPOR

6-1

54

M. DİZİBÜYÜK

30.06.2024

18:00

U13 PLAY-OFF

TÜRKOĞLU İSTİKLALGÜCÜSPOR

MARAŞSPOR

0-3

55

M. DİZİBÜYÜK

30.06.2024

19:30

U13 PLAY-OFF

HELETE DEMİRSPOR

ULUDAZSPOR

0-2

56

H. ARIKMERT

30.06.2024

15:00

U11

A

BÖRTEÇİNSPOR

TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR

2-0

57

H. ARIKMERT

30.06.2024

17:00

U11

C

KOÇ CRİSTALSPOR

KARTALGÜCÜSPOR

6-1

58

H. ARIKMERT

30.06.2024

19:00

U11

A

NECİP FAZILSPOR

1962 KARTALSPOR

3-2

59

H. ARIKMERT

30.06.2024

20:00

U11

C

PARSSPOR

ÇIRAĞIN GROUP BÜYÜKSIRSPOR

3-0

2- Hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına istinaden ilk resmi müsabakada cezalılar;

SR

Kulübü

F. No

Adı

Soyadı

Lisans No

LİG

Cezası

Ceza Tarihi

1

ULUDAZSPOR

9

ERAY

ÇETİN

1961810

13

İlk Resmi Müsabaka

28.06.2024

3- TÜRKOĞLU İSTİKLALGÜCÜSPOR - ULUDAZSPOR U13 Playof ligi müsabakasında 7 kişilik liste veren Türkoğlu İstiklalgücüspor Kulübünün hükmen 3-0 mağlubiyetine;

4- ESENTEPE FK - TÜRKOĞLU İSTİKLALGÜCÜSPOR U13 Playof ligi müsabakasında 7 kişilik liste veren Türkoğlu İstiklalgücüspor Kulübünün hükmen 3-0 mağlubiyetine;

5- KURTULUŞ 1920 SPOR - BERTİZSPOR U12 ligi müsabakasında 5 kişilik liste veren Bertizspor Kulübünün hükmen 3-0 mağlubiyetine;

Fenerbahçe’nin CEV Şampiyonlar Ligi’ndeki rakipleri belli oldu Fenerbahçe’nin CEV Şampiyonlar Ligi’ndeki rakipleri belli oldu

6- AFŞİNSPOR - KARTALGÜCÜSPOR U12 ligi müsabakasına çıkmayan Afşinspor Kulübünün hükmen 3-0 mağlubiyetine; 3 puan tenziline;

7- KURTULUŞ 1920 SPOR - K.MARAŞ GENÇLİKSPOR U13 Playof ligi müsabakasında 8 kişilik liste veren Kurtuluş 1920 Spor Kulübünün hükmen 3-0 mağlubiyetine;

8- TÜRKOĞLU İSTİKLALGÜCÜSPOR - MARAŞSPOR U13 Playof ligi müsabakasına çıkmayan Türkoğlu İstiklalgücüspor Kulübünün hükmen 3-0 mağlubiyetine; 3 puan tenziline ve ligden ihracına;

9- Tosyalısporun Komitemize vermiş olduğu 28.06.2024 tarihli itiraz dilekçesinde; 27.06.2024 tarihinde oynanan TOSYALISPOR - AFŞİNSPOR U12B Ligi müsabakasında Afşinspor Kulübünün 12 numaralı sporcusuna yapmış olduğu itiraza istinaden müsabakanın Disiplin Kuruluna sevkine;

10- 04-08 Temmuz 2024 tarihlerinde oynanacak olan müsabakaların aşağıdaki şekilde oynatılmasına;

SR.

STAD

TARİH

SAAT

LİGİ

1.TAKIM

2.TAKIM

1

ADEM ŞAHAN

04.07.2024

17:00

U13 PLAY-OFF

BÖRTEÇİNSPOR

ESENTEPE FK

2

ADEM ŞAHAN

04.07.2024

18:30

U13 PLAY-OFF

TOSYALISPOR

K.MARAŞ GENÇLİKSPOR

3

ADEM ŞAHAN

04.07.2024

20:00

U13 PLAY-OFF

HELETE DEMİRSPOR

MARAŞSPOR

4

ADEM ŞAHAN

05.07.2024

17:00

U12

B

PARSSPOR

TÜRKOĞLU İSTİKLALGÜCÜSPOR

5

ADEM ŞAHAN

05.07.2024

18:00

U12

B

TOSYALISPOR

MARAŞSPOR

6

ADEM ŞAHAN

05.07.2024

19:00

U12

A

KURTULUŞ FUTBOLSPOR

ÇIRAĞIN GROUP BÜYÜKSIRSPOR

7

ADEM ŞAHAN

05.07.2024

20:00

U12

A

HELETE DEMİRSPOR

NAHIRÖNÜ DUMLUPINARSPOR

8

M. DİZİBÜYÜK

05.07.2024

18:00

U12

C

ONİKİŞUBATSPOR

KAHRAMANMARAŞ İSTİKLALSPOR

9

M. DİZİBÜYÜK

05.07.2024

19:00

U12

C

1962 KARTALSPOR

KURTULUŞ 1920 SPOR

10

M. DİZİBÜYÜK

05.07.2024

20:00

U12

B

AS VEFA

BÖRTEÇİNSPOR

11

H. ARIKMERT

05.07.2024

17:00

U12

B

KARTALGÜCÜSPOR

K.MARAŞ GENÇLİKSPOR

12

H. ARIKMERT

05.07.2024

19:00

U12

C

NECİP FAZILSPOR

TURKUAZSPOR

13

ADEM ŞAHAN

06.07.2024

18:00

U13 PLAY-OFF

K.MARAŞ GENÇLİKSPOR

HELETE DEMİRSPOR

14

ADEM ŞAHAN

06.07.2024

19:30

U13 PLAY-OFF

MARAŞSPOR

BÖRTEÇİNSPOR

15

M. DİZİBÜYÜK

06.07.2024

18:00

U13 PLAY-OFF

ESENTEPE FK

ULUDAZSPOR

16

M. DİZİBÜYÜK

06.07.2024

19:30

U13 PLAY-OFF

KURTULUŞ 1920 SPOR

TOSYALISPOR

17

ADEM ŞAHAN

07.07.2024

17:00

U11

B

TÜRKOĞLU İSTİKLALGÜCÜSPOR

KAHRAMANMARAŞ İSTİKLALSPOR

18

ADEM ŞAHAN

07.07.2024

18:00

U11

A

NECİP FAZILSPOR

KURTULUŞ 1920 SPOR

19

ADEM ŞAHAN

07.07.2024

19:00

U11

B

MARAŞSPOR

HELETE DEMİRSPOR

20

ADEM ŞAHAN

07.07.2024

20:00

U11

A

EKBEROĞLUSPOR

1962 KARTALSPOR

21

M. DİZİBÜYÜK

07.07.2024

18:00

U11

A

AS VEFA

TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR

22

M. DİZİBÜYÜK

07.07.2024

19:00

U11

A

BÖRTEÇİNSPOR

KURTULUŞ FUTBOLSPOR

23

ADEM ŞAHAN

08.07.2024

17:00

U13 PLAY-OFF

BÖRTEÇİNSPOR

K.MARAŞ GENÇLİKSPOR

24

ADEM ŞAHAN

08.07.2024

18:30

U13 PLAY-OFF

HELETE DEMİRSPOR

KURTULUŞ 1920 SPOR

25

ADEM ŞAHAN

08.07.2024

20:00

U13 PLAY-OFF

ULUDAZSPOR

MARAŞSPOR

    Oybirliğiyle kabul edilmiştir.

Ali KAZANCI

Ahmet GÜLER

Abdurrahman AKBABA

Adem KARAKÖSE

Fatih DEMİR

TFF İl Temsilcisi

Kulüpler Temsilcisi

ASKF Temsilcisi

Kulüpler Temsilcisi

Kulüpler Temsilcisi

Başkan

İl Temsilcisi Yrd.

Üye

Üye

Üye

Keramettin GÜLER

Ali AKSU

Selahattin ABACI

Selahattin AZİZOĞLU

TÜFAD Temsilcisi

GSİM Temsilcisi

TFFHGD Temsilcisi

Saha Kom. Temsilcisi

Üye

Üye

Üye

Üye

Editör: Akif Arslan