Kullanıcılara pek çok kolaylık sağlayan yeni Kale Kilit Global Uygulaması, global pazarda müşteri deneyimini bir üst seviyeye taşıyor

Kale Kilit’ten yeni mobil uygulama

Kilitten çelik kapıya, çelik kasadan pencereye ve elektronik kilit sistemlerine kadar birçok güvenlik çözümünü bir arada sunan Kale Kilit, yurt dışı hedef pazarlarına yönelik hazırladığı yeni mobil uygulaması olan Kale Kilit Global’i kullanıcılarıyla buluşturuyor. Dijitalleşmeyi her fırsatta bünyesine entegre ederek güvenliği bir üst boyuta taşıyan marka, Kale Kilit Global Uygulaması ile kullanıcılara kendi kataloglarını yaratma, uygulama üzerinden tüm ürünleri keşfetme, teknik detaylarını inceleme, kutu barkodlarını tarayarak ürüne dair bilgilere erişme ve soru sormaya kadar pek çok kolaylık sunuyor.

Türkiye’nin köklü markalarından biri olan Kale Kilit, dijitalleşen dünyanın değişen güvenlik beklentilerine yanıt verebilmek ve global olarak da güvenliği en üst düzeye çıkartmak amacıyla Kale Kilit Global Uygulamasını tüketiciler ile buluşturuyor. Kullanıcılarına Kale ürünlerinin hepsini tek bir uygulamada keşfetme imkânı sunan marka, müşteri deneyimini en üst düzeye taşımayı her zaman öncelikleri arasında tutuyor.

Kullanıcılar kendi kataloglarını yaratabiliyor

Tüketicilerin ürünlere bakıp fotoğraflarını ve teknik detaylarını inceleyebildikleri Kale Kilit Global Uygulaması, aynı zamanda kullanıcılara ürün hakkında soru sorup yanıt alma fırsatı da sunuyor. Uygulama üzerinde beğendikleri ürünleri favorilere alabilen kullanıcılar, ilgilendikleri ürünleri koleksiyona ekleyebiliyor ve böylece kendi kataloglarını yaratabiliyor. Kutu barkodlarını tarayarak, ürüne dair bilgilere erişilmesini de sağlayan uygulama, Kale Kilit ile ilgili tüm bilgilere ve duyurulara da ulaşmaya imkân tanıyor. Kale Kilit, bu şekilde birçok coğrafyada ulaşılır olmayı ve tüketici beklentilerine hızlı yanıt vermeyi hedefliyor.

Kale Endüstri Holding Hakkında

Temelleri 1953 yılında atılan kuruluş, 1988 yılında tüm şirketlerini Kale Endüstri Holding çatısı altında topladı. 2016 yılında tüm üretimini Türkiye ve yakın coğrafyanın en büyük entegre kilit üretim tesisi olma özelliğine sahip Çerkezköy fabrikasına taşıyan Kale Endüstri Holding, 2018 yılında ise Vadistanbul’daki yaklaşık 10 bin metrekarelik kapalı alana sahip yeni Genel Müdürlük binasına taşındı. Dev yatırımlarıyla büyümeye devam ederek ülke ekonomisi ve istihdamına yüksek katma değer sunan Kale Endüstri Holding’in çatısı altında; Kale Kilit, Kale Sigorta Acenteliği, Kale Güvenlik Sistemleri, Kale Topkapı Bina İşletme ve Gayrimenkul Geliştirme, Kale Güzelce Gayrimenkul Geliştirme ve İşletme adı altında hizmet veren 5 ayrı firma bulunuyor. Holding’in lokomotif şirketi olan Türkiye'nin lider kilit üreticisi Kale Kilit, İstanbul Maden ve Metaller İhracatçı Birlikleri (İMMİB) tarafından ihracatta başarılı faaliyetlerin ödüllendirildiği “İhracatın Yıldızları Ödülleri”nde metal eşya kategorisinde 14. kez ipi göğüsleyerek birinci oldu. İleri teknolojiye sahip yeni nesil ürünleriyle dikkat çeken Kale Kilit, Avrupa, Ortadoğu ve Afrika’da alanında en çok tercih edilen markalar arasında yer alıyor.

Kale Endüstri Holding Sosyal Medya Hesapları

linkedin.com/company/kaleendustriholding

linkedin.com/company/kalealarm

linkedin.com/company/kalekilit

instagram.com/kalealarm

instagram.com/kalekilit

instagra.com/kalecelikkapi

instagram.com/kalecelikkasa

https://twitter.com/kalealarm

https://twitter.com/kale_kilit_