lida yorumları antalya escort bodrum escort

YAĞMUR GİBİ GOL YAĞIYOR

YAĞMUR GİBİ GOL YAĞIYOR
Kahramanmaraş’ta 7-8 Nisan tarihlerinde oynanan 4 kategorideki 24 müsabakada fileler tam 130 kez havalandı.

Kahramanmaraş’ta 7 ve 8 Nisan tarihlerinde yerel amatör kümelerin U15 ve U17 Ligi ile U9 ve Büyükler Ligi’nde ikinci kümede oynanan toplam 24 müsabakada 1’i hükmen olmak üzere toplam 130 gol atıldı. U15 Ligi B Grubunda Anadolu Gençlikspor, Büyüksırspor’u, U17 Ligi A Grubunda Afşin TEK Işıkspor, Ekberoğluspor’u U17 Ligi B Grubunda da Afşin Belediyespor, Kızılseki Gençlikspor’u 9-0’lık sonuçlarla geçerken, haftanın en gollü maçı ise U19 Ligi İkinci Küme B Grubunda Pazarcık Aksuspor ile Elmalarspor arasında 8-2 ile sonuçlandı.

 

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Kahramanmaraş İl Futbol Tertip Komitesi, TFF İl Temsilcisi Ali Kazancı başkanlığında dün akşam ASKF Mehmet Bağrıaçık Salonunda yaptığı haftalık olağan toplantısında haftanın sonuçlarını tescil ederken, kural gereği ilk maçta oynamayacak futbolcular ile müsabaka raporlarına göre ihraç edilen ya da olaylara karışan futbolcu, antrenör ve yöneticileri de tebdirli olarak Futbol İl Disiplin Kuruluna sevk etti. Kurul, ayrıca 10-1114-15 ve 17 Nisan’da oynanacak maçların da programını belirledi.

 

İŞTE FUTBOL İL TERTİP KOMİTESİ’NİN 50 NO.LU KARARI

 

TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONU

KAHRAMANMARAŞ FUTBOL İL TERTİP KOMİTESİ

Karar Tarihi: 09 Nisan 2018 Karar No: 50

 

Başkan: Ali KAZANCI

 

Üyeler: Adem KARAKÖSE, Ahmet GÜLER, İlker YİYEN, Abdurrahman AKBABA, Savaş DOĞRUGÖRÜR, Yusuf Bayram DEMİRCİ, Ali AYTEMİZ

 

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Kahramanmaraş Futbol İl Tertip Komitesi; Ali Kazancı Başkanlığında Olağan toplantısını bu kararda imzası bulunan üyelerin katılımı ile 09 Nisan 2018 günü saat 17:00’de Kahramanmaraş ASKF Mehmet BAĞRIAÇIK Toplantı Salonu’nda toplanarak aşağıdaki kararları almıştır.

 

1- 07-08 Nisan 2018 tarihlerinde oynanan müsabakaların hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına göre aşağıdaki şekilde tesciline;

 

SR.

STAD

TARİH

SAAT

LİGİ

1.TAKIM

2.TAKIM

SKR

1

BATIPARK

09.04.2018

17:00

U17A

MARAŞSPOR

ANADOLU GENÇLİKSPOR

3-0H

2

BATIPARK

07.04.2018

11:00

U15B

BÜYÜKSIRSPOR

ANADOLU GENÇLİKSPOR

0-9

3

BATIPARK

07.04.2018

12:30

U17A

AFŞİN TEK IŞIK SPOR

EKBEROĞLUSPOR

9-0

4

BATIPARK

07.04.2018

14:30

U19 2.KÜME B

ÇAĞLAYANCERİTSPOR

EKBEROĞLUSPOR

7-1

5

BATIPARK

07.04.2018

16.30

U19 2.KÜME A

MARAŞGÜCÜSPOR

ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR

1-1

6

MERKEZ 1

07.04.2018

11:00

U15A

1920 MARAŞSPOR

K.MARAŞ BŞB. GENÇLİK VE SPOR

7-0

7

MERKEZ 1

07.04.2018

12:30

U17A

1920 MARAŞSPOR

ERDAĞ İNŞ.DUMLUPINARSPOR

7-0

8

MERKEZ 1

07.04.2018

14:30

U19 2.KÜME A

PAZARCIK AKSUSPOR

ELMALARSPOR

8-2

9

BELEDİYE

07.04.2018

11:00

U15B

KÜMBETSPOR

KURTULUŞ 1920 SPOR

1-1

10

BELEDİYE

07.04.2018

12:30

U17B

ULUDAZSPOR

TÜRKOĞLU BLD. SPOR

2-0

11

BELEDİYE

07.04.2018

14:30

U15B

ERKENEZ GENÇLİKSPOR

ULUDAZSPOR

2-4

12

BELEDİYE

07.04.2018

16:00

U19 2.KÜME B

ERKENEZ GENÇLİKSPOR

KÜMBETSPOR

0-4

13

BATIPARK

08.04.2018

10:00

2.KÜME B

ANADOLU GENÇLİKSPOR

SAĞLIKSPOR

0-2

14

BATIPARK

08.04.2018

14:00

2.KÜME B

KARAMANLISPOR

EKBEROĞLUSPOR

1-1

15

BATIPARK

08.04.2018

16:00

2.KÜME A

KAHRAMANŞEHİRSPOR

ARSAN SÜMERSPOR

0-4

16

BATIPARK

08.04.2018

18:00

U17B

ARSAN SÜMERSPOR

MARAŞGÜCÜSPOR

3-1

17

MERKEZ 1

08.04.2018

11:00

2.KÜME B

EDELERSPOR

KIZILSEKİ GENÇLİKSPOR

3-0

18

MERKEZ 1

08.04.2018

13:00

U17B

KIZILSEKİ GENÇLİKSPOR

AFŞİN BLD.SPOR

0-9

19

MERKEZ 1

08.04.2018

15:00

U19 2.KÜME B

PAZARCIK KARTALKAYASPOR

BÜYÜKSIRSPOR

5-2

20

MERKEZ 1

08.04.2018

17:00

U17B

PAZARCIK KARTALKAYASPOR

KÜMBETSPOR

0-7

21

BELEDİYE

08.04.2018

11:00

2.KÜME B

FERHUŞ KARACASUSPOR

ELMALARSPOR

6-1

22

BELEDİYE

08.04.2018

13:00

U17B

FERHUŞ KARACASUSPOR

ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR

3-2

23

BELEDİYE

08.04.2018

15:00

2.KÜME A

ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR

ERKENEZ GENÇLİKSPOR

6-1

24

BELEDİYE

08.04.2018

17:00

2.KÜME A

HARTLAP KÖYÜ ALİ DOĞANSPOR

PAZARCIKSPOR

3-1

 

2- Hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına istinaden ilk resmi müsabakada cezalı olanlar;

 

SR.

Kulübü

F. No

Lisans No

LİG

Adı Soyadı

Cezası

Ceza Tarihi

1

EKBEROĞLU

7

293778

2.KÜME

VEYSEL ÇOKYİĞİT

İlk Resmi Müsabaka

09.04.2018

2

KURTULUŞ 1920

10

2021587

15

ADEM DOĞUKAN KARA

İlk Resmi Müsabaka

09.04.2018

3

KÜMBET

1

1939325

17

MUSTAFA OMUŞ

İlk Resmi Müsabaka

09.04.2018

 

3- Hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına istinaden Tedbirli olarak İl Disiplin Kuruluna sevkler;

 

SR.

Kulübü

F. No

Lisans No

LİG

Adı Soyadı

Cezası

Tedbir Tarihi

1

MARAŞGÜCÜ

YÖN.

48455

17

MUSTAFA TRAŞ

Disiplin

09.04.2018

2

KURTULUŞ 1920

17

1933226

15

ALİ AKAR

Disiplin

09.04.2018

3

1920 MARAŞ

7

1932786

15

İLHAN EJDERHA

Disiplin

09.04.2018

4

PAZARCIK KARTALKAYA

10

1929060

17

SALMAN BUĞRA GANİDAĞLI

Disiplin

09.04.2018

5

PAZARCIK KARTALKAYA

9

1932637

17

DOĞUKAN GÖZLÜKLÜ

Disiplin

09.04.2018

6

KAHRAMANŞEHİR

8

295835

2.KÜME

BÜNYAMİN KARAÜZÜM

Disiplin

09.04.2018

 

4- 09.04.2018 tarihinde oynanması gereken Maraşspor-Anadolu Gençlikspor U17A Ligi müsabakasında sahaya 9 kişiden az bir kadro ile çıkan Anadolu Gençlikspor Kulübünün Futbol Müsabaka Talimatının 22/a hükmü gereği hükmen 3-0 mağlubiyetine, Maraşspor Kulübünün hükmen 3-0 galibiyetine;

 

 

5- 10-11-14-15-17 Nisan 2018 tarihlerinde oynanacak olan müsabakaların aşağıdaki şekilde oynatılmasına;

SR.

STAD

TARİH

SAAT

LİGİ

1.TAKIM

2.TAKIM

 

1

BELEDİYE

10.04.2018

18:00

2.KÜME A

MARAŞSPOR

K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR

 

2

BATIPARK

11.04.2018

17:00

U15A

MARAŞGÜCÜSPOR

MARAŞSPOR

 

3

BATIPARK

14.04.2018

10:00

U15A

K.MARAŞ BŞB. GENÇLİK VE SPOR

MARAŞGÜCÜSPOR

 

4

BATIPARK

14.04.2018

11:30

U15B

BÜYÜKSIRSPOR

KÜMBETSPOR

 

5

BATIPARK

14.04.2018

13:00

U19 2.KÜME B

BÜYÜKSIRSPOR

ERKENEZ GENÇLİKSPOR

 

6

BATIPARK

14.04.2018

15:00

U15B

ANADOLU GENÇLİKSPOR

ERKENEZ GENÇLİKSPOR

 

7

BATIPARK

14.04.2018

16:30

U17A

ANADOLU GENÇLİKSPOR

1920 MARAŞSPOR

 

8

MERKEZ 1

14.04.2018

   

OKUL SPORLARI

OKUL SPORLARI

 
 
 

9

MERKEZ 1

14.04.2018

16:00

U17B

MARAŞGÜCÜSPOR

ULUDAZSPOR

 

10

BELEDİYE

14.04.2018

11:00

U15A

ARSAN SÜMERSPOR

MARAŞSPOR

 

11

BELEDİYE

14.04.2018

12:30

U17A

EKBEROĞLUSPOR

MARAŞSPOR

 

12

BELEDİYE

14.04.2018

14:30

U17B

AFŞİN BLD.SPOR

ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR

 

13

BELEDİYE

14.04.2018

16:30

U17B

KÜMBETSPOR

ARSAN SÜMERSPOR

 

14

TÜRKOĞLU

14.04.2018

15:00

U17B

TÜRKOĞLU BLD. SPOR

KIZILSEKİ GENÇLİKSPOR

 

15

BATIPARK

15.04.2018

10:00

2.KÜME B

EKBEROĞLUSPOR

EDELERSPOR

 

16

BATIPARK

15.04.2018

12:00

2.KÜME A

ARSAN SÜMERSPOR

K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR

 

17

BATIPARK

15.04.2018

14:00

2.KÜME A

ERKENEZ GENÇLİKSPOR

HARTLAP KÖYÜ ALİ DOĞANSPOR

 

18

BATIPARK

15.04.2018

16:00

2.KÜME B

ELMALARSPOR

SAĞLIKSPOR

 

19

BATIPARK

15.04.2018

18:00

2.KÜME B

KARAMANLISPOR

ANADOLU GENÇLİKSPOR

 

20

MERKEZ 1

15.04.2018

10:00

 

OKUL SPORLARI

OKUL SPORLARI

 

21

MERKEZ 1

15.04.2018

12:00

U17B

FERHUŞ KARACASUSPOR

PAZARCIK KARTALKAYASPOR

 

22

MERKEZ 1

15.04.2018

14:00

U19 2.KÜME B

EKBEROĞLUSPOR

PAZARCIK KARTALKAYASPOR

 

23

MERKEZ 1

15.04.2018

16:00

2.KÜME B

KIZILSEKİ GENÇLİKSPOR

FERHUŞ KARACASUSPOR

 

24

BELEDİYE

15.04.2018

10:00

2.KÜME A

ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR

MARAŞSPOR

 

25

BELEDİYE

15.04.2018

12:00

U19 2.KÜME A

ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR

PAZARCIK AKSUSPOR

 

26

BELEDİYE

15.04.2018

14:00

U17A

DSİSPOR

AFŞİN TEK IŞIK SPOR

 

27

BELEDİYE

15.04.2018

16:00

U19 2.KÜME B

ULUDAZSPOR

ÇAĞLAYANCERİTSPOR

 

28

BELEDİYE

15.04.2018

18:00

U19 2.KÜME A

AS VEFA

MARAŞGÜCÜSPOR

 

29

PAZARCIK

15.04.2018

14:00

2.KÜME A

PAZARCIKSPOR

KAHRAMANŞEHİRSPOR

 

30

BATIPARK

17.04.2018

17:00

U15B

KURTULUŞ 1920 SPOR

ULUDAZSPOR

 

 

Oybirliğiyle karar verilmiştir.

 

 

Ali KAZANCI

Adem KARAKÖSE

Ahmet GÜLER

İlker YİYEN

TFF İl Temsilcisi

ASKF Temsilcisi   

Kulüpler Temsilcisi

Kulüpler Temsilcisi

Başkan

İl Temsilcisi Yrd.

İl Temsilcisi Yrd.

Sekreter

 

 

 

 

Abdurrahman AKBABA

Savaş DOĞRUGÖRÜR

Yusuf Bayram DEMİRCİ

Ali AYTEMİZ

Kulüpler Temsilcisi

TÜFAD Temsilcisi

GHSİM Temsilcisi

TFFHGD Temsilcisi

Üye

Üye

Üye

Üye

 

Güncelleme Tarihi: 10 Nisan 2018, 16:56

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

Canlı Skor

Balıkesir escort Manisa escort Aydın escort Muğla escort Maraş escort Tekirdağ escort Çanakkale escort Trabzon escort Erzurum escort Mardin escort Van escort Şanlıurfa escort Nilüfer escort Şahinbey escort Darıca escort Sakarya mutlu son