Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesinde (KSÜ) 6 Şubat depremleri sonrasında zarar gören ve inşası tamamlanan yarı olimpik yüzme havuzu düzenlenen törenle yeniden hizmete açıldı.

KSÜ, Koordinasyon Toplantısında Bakan Yardımcılarını konuk etti KSÜ, Koordinasyon Toplantısında Bakan Yardımcılarını konuk etti

Düzenlenen törene Kahramanmaraş Valisi MükerremÜnlüer, Garnizon Komutanı Tuğgeneral Emin Mehmet Terzioğlu, KSÜ Rektörü Prof. Dr. Alptekin Yasım, Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İsmail Bakan, İl Jandarma KomutanıTuğgeneral Gökhan İnan, İl Emniyet MüdürüNurettin Gökduman, KSÜ Rektör Yardımcıları, Fakülte Dekanları, KSÜ Genel Sekreteri ve il protokol üyeleri katıldı.

Asrın felaketi kabul edilen Kahramanmaraş merkezli depremlerin ardından hızlı bir toparlanma sürecine giren Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesinde son olarak depremden zarar gören yarı olimpik yüzme havuzunun tadilatı da tamamlanarak hizmete açıldı.

Ayrıca yarı olimpik yüzme havuzu binası içerisinde yapımı tamamlanan fitness salonları, pilates salonu, sauna ve buhar odaları da tamamlanarak kullanıcıların hizmetine sunuldu.

Açılışı yapılan KSÜ Yarı Olimpik Yüzme Havuzu 12 Kasım Pazar gününden itibaren hizmet vermeye başlayacak.