Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Onikişubat İlçe Başkanlığı tarafından  “Ayırmadan, Ayrıştırmadan” temalı iftar programı düzenlendi. Burada konuşan MHP Onikişubat İlçe Başkanı Ömer Emrah Satıcı, “Dulkadiroğlu ilçemizin oy rekor oranını geçerek, Onikişubat Belediye Başkanı olarak seçeceğimiz Hanifi Toptaş başkanımıza şimdiden hayırlı olsun diliyorum” dedi.

Katılımın yoğun olduğu iftar programına, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Mehmet Şahin, AK Parti Onikişubat Belediye Başkan Adayı Hanifi Toptaş, AK Parti il Başkan Yardımcısı Murat Şahin, MHP Kahramanmaraş İl Başkan Yardımcısı Müfit Dal, AK Parti Onikişubat İlçe Başkanı Mücahit Kara, Ülkü Ocakları Başkanları, parti yöneticileri ve partililer katıldı.

Mhp Iftair (1)

CUMHUR İTTİFAKI’NA KAHRAMANMARAŞ’IN İHTİYACI VAR

Meclis'te gündem yoğun: Fahiş fiyata ağır yaptırım geliyor Meclis'te gündem yoğun: Fahiş fiyata ağır yaptırım geliyor

Kur’an-ı Kerim tilavetinin ardından konuşan AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Mehmet Şahin, Türkiye’nin içinde bulunduğu coğrafyadaki zorlu gelişmelere dikkat çekti. Cumhur İttifakı’nın önemine değinen Şahin, “Cumhur İttifakı’na hem Kahramanmaraş’ın hem de Türkiye’nin ihtiyacı var” dedi.

Mhp Iftair (4)

ŞEHRİMİZİ DAHA MODERN DAHA DİRENÇLİ BİR ŞEKİLDE İNŞA EDECEĞİZ

Cumhur İttifakı’nın AK Parti Onikişubat Belediye Başkan Adayı Hanifi Toptaş ise Cumhur İttifakı olarak üçüncü seçime doğru yol alındığını ifade etti. Toptaş, “Bu birlikteliğin devletin bekası, milletin birlik ve beraberliğini, toplumun huzur ve refahına aşırı derecede hassasiyet duyan iki liderin bir araya gelmesiyle olduğunu çok iyi biliyoruz” dedi. Birliğin, beraberliğin, paylaşmanın ve istişarenin en önemli olduğu dönemlerden bir tanesinin yaşanıldığını ifade eden Toptaş, “Birlik ve beraberlik içerisinde, hep beraber hareket ederek, hep beraber büyük bir mücadele vererek 31 Mart’ta çok önemli bir zafer kazanmayı hedefliyoruz. Akabinde birlikte şehrimizi eskisinden daha yaşanabilir, daha güzel, daha modern ve daha dirençli bir şekilde inşa etmeyi hedefliyoruz” açıklamalarında bulundu.

Mhp Iftair (3)

LİDERLERİMİZE YAKIŞIR BİR ŞEKİLDE SÜREÇ YÖNETİYORUZ

AK Parti Onikişubat İlçe Başkanı Mücahit Kara da, Kahramanmaraş’ın büyükşehir ve ilçe belediye başkanlıklarında Fırat Görgel ve Hanifi Toptaş’ın seçilmesi için büyük bir gayret gösterdiklerini ifade etti. Başkan Kara sözlerini şöyle sürdürdü: “Bu birlikteliğin, Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Milliyetçi Hareket Partisi Sayın Devlet Bahçeli Bey’in birlikte yürüttükleri Cumhur İttifakı siyasetinin Kahramanmaraş’ta bir yansıması olarak görüyoruz. Bizde liderlerimize yakışır bir şekilde, hem bu birlikteliği sürdürmeye hemde seçim süresince onların çabasına gayretine ve mücadelesine uygun bir şeklide süreç yönetiyoruz.”

Mhp Iftair (2)

BİZİ YALNIZ BIRAKMAYAN DAVA ARKADAŞLARIMA TEŞEKKÜR EDERİM

MHP Onikişubat İlçe Başkanı Ömer Emrah Satıcı ise düzenlenen iftar programında yaptığı konuşmada, seçim sürecinde kendilerini yalnız bırakmayan ve her zaman yanlarında olan dava arkadaşlarına teşekkür etti. Başkan Satıcı sözlerini şöyle sürdürdü: “Bizler Cumhur İttifakı olarak,  Türkiye’nin bütün renklerini seslerini ve güzelliklerini bünyesinde barındıran büyük bir aileyiz. Bildiğiniz üzere 31 Mart Yerel Seçimlerine sayılı günler kaldı. Allah’ın izniyle yeni dönemde büyük bir oy oranıyla seçeceğimiz Büyükşehir Belediye Başkanı olarak Fırat Görgel başkanımıza ve Dulkadiroğlu ilçemizin, oy rekor oranını geçerek Onikişubat Belediye Başkanı olarak seçeceğimiz Hanifi Toptaş başkanımıza şimdiden hayırlı olsun diliyorum. Emeklerinden dolayı Büyükşehir Belediye Başkanımız Hayrettin Güngör Beyefendiye ve Onikişubat Belediye başkanımız Hanefi Mahçiçek Beye emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum.”

Editör: Akif Arslan