Türkiye'nin sevilen çizgi film kahramanı Niloya, "Müzik Kutusu Müzikali" kapsamında Elazığ’a geliyor. Elazığ Belediyesi tarafından Ramazan ayında çocuklar için özel olarak düzenlenen etkinliklerde çizgi kahraman, en yakın arkadaşları Mete ve Tospik’le beraber hafızalara kazınan şarkıları ve eşsiz sahne gösterileri eşliğindeunutulmaz bir deneyime imza atmaya hazırlanıyor. Bu kapsamda çizgi kahramanlar, minikleri 23 Mart Cumartesi günü saat 20.30’da Ahmet Tevfik Ozan Fuar ve Kongre Merkezi’ne gizemli bir sesin peşine düştükleri maceraya davet ediyor.

 Niloya Ve Arkadaşları Elazığ’a Geliyor

200 bin deprem konutu hak sahiplerine teslim edilecek 200 bin deprem konutu hak sahiplerine teslim edilecek

YouTube’da 5 buçuk milyon abone sayısı ile 7’den 70’e herkesin ilgisini çeken Niloya, TRT Çocuk ekranlarında her gün yayınlanan bölümleriyle büyük beğeni topluyor.  Ekranların sevilen yerli çizgi kahramanı, eğlenceli şarkıları ve göz alıcı dekoruyla çocuklara muhteşem bir zaman dilimi vadeden müzikali “Müzik Kutusu” ile şehrine geliyor.

Türkiye’nin birçok iline konuk olan Niloya ve arkadaşları; doğru beslenme, kişisel bakım, çevre ve hayvan sevgisi konularında çocuklara eğitici ve öğretici mesajlar verirken, eğlenceli bir zaman dilimi sunuyor. Bu kapsamda Ramazan ayında çocuklar için özel olarak düzenlenen etkinliklerde çizgi kahramanlar minik dostlarını 23 Mart Cumartesi günü 20.30’da Ahmet Tevfik Ozan Kültür Fuar ve KongreMerkezi’ne unutulmaz bir deneyim yaşamaya çağırıyor.

Editör: Akif Arslan