Saç kurutma makinelerinin radyasyon yaydığını biliyor muydunuz?

ÇOCUKLARDA GÜVENLE KULLANILABİLEN İLK VE TEK SAÇ KURUTMA MAKİNESİ

Gündelik hayatın vazgeçilmez elektronik aleti saç kurutma makinesi, kısa süreli kullanılmasına rağmen yüksek derecede elektromanyetik radyasyon yayıyorve bu da sağlık sorunlarına yol açabiliyor.Üstün Alman kalitesine sahip Fakir Hausgeräte, yeni ürünü SapphireLuxe Saç Kurutma Makinesi ile bukalıplaşmış probleminönüne geçiyor.Cihaz,yaydığı “sıfıra yakın” radyasyonla çocuklarda dahil güvenle kullanılabildiği gibi saçlardaki elektriklenmeyi önlüyor, sağlıklı kurutma ve şekillendirme sağlıyor.

 Saç Kurutma Makinelerinin Radyasyon Yaydığını Biliyor Muydunuz (7)

Saç kurutma makinesi, insanların günlük hayatta radyasyonu en çok aldığı cihazlardan biri. Özellikle de sık duş alınan kavurucu yaz sıcaklarında…Kimi zaman saç kurutmak kimi zaman da saçları şekillendirmek amacıyla kullanılan cihazlar, beynin doğrudan yoğun elektromanyetik radyasyona maruz kalmasına neden oluyor.Bu da,başta bağışıklık sisteminin bozulması olmak üzere birçok hastalığa sebep olabiliyor.İşte bu nedenle çoğu ebeveyn özellikle çocuklarının saçlarını makineyle kurutmaktan çekiniyor ya da makineyi mümkün olduğunca uzak tutarak radyasyondan ve aşırı sıcaklıktan çocuğunu korumaya çalışıyor. Fakir Hausgeräte isesıfıra yakın radyasyon özelliğine sahipSapphireLuxe Saç Kurutma Makinesi ile bu problemleremeydan okuyor.Çocukların ve yetişkinlerin de kullanımına uygun cihaz, evdeki herkesin ihtiyacına yönelik çözümler sunuyor.

Saç Kurutma Makinelerinin Radyasyon Yaydığını Biliyor Muydunuz (5)

Çocuklar için güvenli kullanım

SapphireLuxe, sıfıra yakın radyasyon özelliği sayesindediğer cihazlara oranla sadece 0.01 MT değeriyle olası riskleri minimize ediyor. Böylece çocuklarınsaçlarınıkurutmak için gönül rahatlığıyla kullanım imkanı sunuyor.Çocuklarınsaçlarının kabarmasını ve elektriklenmesini önleyen iyon teknolojisiise,havaya yaydığı negatif iyonlar sayesinde kurutma sırasında saçlarda ortaya çıkan statik elektriği etkisiz hale getiriyor.

Saç Kurutma Makinelerinin Radyasyon Yaydığını Biliyor Muydunuz (6)

Her saç tipi için üstün performans

SapphireLuxe Saç Kurutma Makinesiyüksek verimlilik, hızlı kurutma ve daha az enerji tüketimi sunan yüksek teknolojili BLDC motoru özelliği ile yetişkinlerin kullanımı için de son derece pratik ve becerikli bir cihaz.Manyetik başlık özelliğiyle gövdeye kolayca takılıp çıkarılabilen saç saç kurutma makinesinin soğuk fön tuşu, saçları kuruttuktan sonrasoğuk havayla verilenşeklin belirginleşmesini ve kalıcılığını sağlıyor. 3 farklı hız ve 4 farklı ısı kademesi sayesinde her saç tipine uygun kurutma sağlayan SapphireLuxeaynı zamanda, cihazın filtresi çıkarılabilir olduğu için düzenli olarak kolayca temizlenebiliyor; böylece hem performansı artıyor hem de kullanım ömrü uzuyor.

Saç Kurutma Makinelerinin Radyasyon Yaydığını Biliyor Muydunuz (3)

Saç Kurutma Makinelerinin Radyasyon Yaydığını Biliyor Muydunuz (4)

Fakir Hausgeräte Hakkında: H. Wilhelm Kicherer tarafından 1933 yılında Almanya Stuttgart’ta kurulan Fakir; Almancada aile anlamına gelen Familie ile markanın kurucusunun soyadı Kicherer’in birleşimiyle doğdu. Teknolojiyi evlere taşıma misyonuyla kurulan Fakir Hausgeräte, kısa zamanda Almanya geneline yayılarak tüketicilerin tercih ettiği bir marka olmayı başardı. 1978 yılına kadar dünya genelinde büyümesini sürdüren şirket, 1985 yılında alınan kararla Saruhan Holding güvencesi ile Türkiye pazarına girdi.Köklü geleneğe sahip Saruhan Holding’in çatısı altında faaliyetini sürdüren Fakir Hausgeräte bugün, 90 yıllık geçmişinden aldığı güçle “Köklerden Geleceğe” sloganı ile yolculuğunu sürdürüyor. Üstün Alman teknolojisi ile pazarın öncü, güvenilir ve sevilen markası Fakir Hausgeräte; sahip olduğu inovasyonları ile tüketicilerine sağlıklı ve kaliteli bir yaşam sunmayı amaçlıyor. Alman köklerinden aldığı güçle teknoloji ile estetiği buluşturan Fakir Hausgeräte; yaşamı kolaylaştırırken eğlenceli, şaşırtıcı ve modern tasarımları ile hayata zevk ve heyecan katıyor.

Saç Kurutma Makinelerinin Radyasyon Yaydığını Biliyor Muydunuz (1)

Vantilatör varken klimaya para vermeye son... Vantilatör varken klimaya para vermeye son...

Saç Kurutma Makinelerinin Radyasyon Yaydığını Biliyor Muydunuz (2)

Editör: Akif Arslan