Seç Market 2 bin 500’den fazla bayi sayısına ulaştı

Seç Market Genel Müdürü Altan Sekmen:“Kendi mahallesinde, kendi işinin başında hizmet vermeye devam eden iş ortaklarımızla birlikte büyüyoruz”

İSTANBUL (AA) – Seç Market’in mağaza sayısı 2 bin 500’ü aştı.

Seç Market’ten yapılan açıklamaya göre, sunduğu kurumsal altyapı, tedarik sürekliliği, fiyat avantajları, güvenilir gıda ve zengin ürün çeşitliliğiyle öne çıkan Seç Market’in tabelasına sahip mağaza sayısı, 2022 yılı sonunda bir önceki yıla kıyasla yüzde 40 artmıştı.

Mağaza sayısını artırmayı sürdürerek geçen ay 2 bin 576’ncı mağazasını açan Seç Market’in iş ortaklarının büyük çoğunluğunu aile işletmeleri oluşturuyor.

İş ortaklarına sipariş akışı, promosyonlar ve genel iletişimin yönetilmesi gibi konularda destek veren Seç Market, uyguladığı güncel teknolojiler ve modern mağazacılık yöntemleriyle bayi sahiplerinin işletmelerini daha verimli şekilde yönetmelerine de katkı sunuyor.

Seç Market tabelası alan esnaf kendi işinin sahibi olmaya ve “mahalleden biri” kalmaya devam ederken hizmet kalitesi ve cirosu artıyor. Daha modern bir mağazada geniş bir ürün çeşitliliğine daha uygun fiyatlarla kavuşan müşteriler de mağazadan memnun ayrılıyor.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Seç Market Genel Müdürü Altan Sekmen, sektörde kısa süre içinde önemli büyüme kaydettiklerini vurgulayarak, şunları kaydetti:

“Tedarik, lojistik ve dijital altyapı gibi alanlara yaptığımız yatırımlar ve kazandıran iş modelimiz sayesinde hızlı bir büyüme sergiliyoruz. Türkiye’nin her yerinden bayilik başvurusu alıyoruz. Kendi mahallesinde, kendi işinin başında hizmet vermeye devam eden iş ortaklarımızla büyüyoruz. 2 bin 576’ncı mağazamız ülkemize, müşterilerimize ve tüm paydaşlarımıza hayırlı olsun. Bizim için büyük bir gurur vesilesi olan bu önemli kilometre taşının ardından önümüzdeki dönemde de mağaza sayımızı artırarak esnaf ve müşterimizi mutlu etmeyi sürdüreceğiz.”