ERBAY KALAKENGER (MARASPOSTA.COM)

Kentsel dönüşüm projeleri kapsamında yerel şirketler, hem mimari hem de finansal destek sağlayarak eski yapıların yenilenmesini teşvik ediyor. Kahramanmaraş merkezli Sonsuz Yapı, kentsel ve yerinde dönüşüm projelerinde sunduğu hizmetlerle dikkat çekiyor.

Şirket, müşterilerine mimari, mühendislik ve yapım aşamalarında tam destek sağlarken, aynı zamanda esnek finansal çözümler sunarak bütçe endişelerini ortadan kaldırmayı hedefliyor. Bu kapsamda, eski ve ömrünü tamamlamış konutlarını dönüştürmek isteyenler için yenilikçi finansal danışmanlık hizmetleri sunuluyor.

Sonsuz Yapı

Sonsuz Yapı yetkilileri, bu hizmetlerin amacının ailelerin güvenli ve huzurlu yaşam alanlarına kavuşmasını sağlamak olduğunu belirtiyor. Firmanın sunduğu çözümler, özellikle düşük maliyetli finansal planlar ile öne çıkıyor.

Kentsel dönüşüm projelerinin, şehirlerin modernizasyonu ve güvenli yapıların artması açısından önemli olduğunu vurgulayan şirket yetkilileri, bu süreçte vatandaşların yanında olduklarını ifade ediyor.

Sonsuz Yapı0

İzocam’dan evinizin ısısını yaz-kış dengede tutan yalıtım çözümleri! İzocam’dan evinizin ısısını yaz-kış dengede tutan yalıtım çözümleri!

Sonsuz Yapı, yenilikçi ve sürdürülebilir yaklaşımlarıyla, Kahramanmaraş'ta kentsel dönüşüm alanında önemli bir rol üstlenmeye devam ediyor.

Editör: Akif Arslan