Fabrika Voleybol, Kahramanmaraş'ta yeni okul açtı

Fabrika Voleybol, Kahramanmaraş'ta yeni okul açtı

Kahramanmaraş (SHA) - Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF') tarafından kurulan ve Türkiye’de, 6-12 yaş arasındaki çocukları voleybol ile tanıştırmayı ve lisanslı sporcu sayısını artırmayı hedefleyen Fabrika Voleybol, yeni okulunu Kahramanmaraş’ta açtı.

Fabrika Voleybol ’un Kahramanmaraş’taki okulunun açılışı, Merkez Spor Salonu’nda düzenlenen açılış antrenmanı ile yapıldı. Açılışa;  Kahramanmaraş Gençlik ve Spor İl Müdürü Cemil Boz, Fabrika Voleybol Koordinatörü Fuat Fırat, Fabrika Voleybol Görevlisi Mustafa Gün, Fabrika Voleybol Okulu Koordinatör Antrenörü Abdurrahman Saklayıcı ve Voleybol İl Temsilcisi Durdu Bozdoğan’ın katılımlarıyla gerçekleşti.

Çocukların farklı yaş ve gelişim özelliklerine (6-7 yaş Temel Hareket Eğitimi, 8-9 Yaş Mini Voleybola Geçiş, 10-12 Yaş Mini Voleybol) göre gelişimsel ve bütüncül olarak üç düzeyde hazırlanan, 2013 yılında Ankara’da 6 antrenörü ile hizmet vermeye başlayan Fabrika Voleybol Okulları, 2022 yılı itibariyle toplam 35 okulu 102 antrenörü ve yaklaşık 2 bin 100 minik voleybolcu ile çalışmalarını sürdürüyor.

MARAŞ POSTA

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

rahat tasin

Taşköprü Haber

Velayet Davası

Tuzcuoğlu Nakliyat

vds sunucu

rahat tasin

Çelik Kapı

Çelik Kapı Modelleri

Villa kapısı

gizli kamera

Patnos Haber

Ardahan Son Dakika

Çorum Son Dakika