Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünden "Vefa Gecesi "

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünden "Vefa Gecesi "

Kahramanmaraş Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Amatör Spor Haftası Kapsamında "Vefa Gecesi" düzenledi ve 70 yaş üstü yöneticilere plaket verildi katıldı.

"Vefa Gecesi"ne Vali  Ömer Faruk Coşkun,  TBMM İçişleri Komisyon Başkanı Kahramanmaraş Milletvekili Celalettin Güvenç, Milletvekilleri Ahmet Özdemir, İmran Kılıç, Dulkadiroğlu Kaymakamı Kadir Okatan, Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, Gençlik ve Spor İl Müdürü Cemil Boz, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Osman Arısal, Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Duran Doğan, Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Ekrem Karaoğlan ve Kahramanmaraş spor camiasının önemli isimleriyle Kahramanmaraş’ta çeşitli branşlarda hizmet eden 70 yaş üstü sporcularımız katıldı.

Vefa Gecesi’nde Gençlik ve Spor İl Müdürü Cemil Boz, Kahramanmaraş Milletvekili İmran Kılıç ve TBMM İçişleri Komisyon Başkanı Kahramanmaraş Milletvekili Celalettin Güvenç açılış konuşması yaparak amatör spor klüplerinin varlığının sporun ve sporcunun gelişmesindeki önemine vurgu yaptılar.

Vali Coşkun ise “Vefa Gecesi” gibi anlamlı bir etkinlikte yıllarca amatör spora emek vermiş emektar sporcularımızla  bir araya gelmekten duyduğu memnuniyeti dile getirerek kendilerine sağlık ve afiyet içersinde hayırlı uzun ömürler diledi. Bu gecenin düzenlenmesinde emeği olan herkese de teşekkürlerimi iletiyorum” dedi.

Gecede Vali Coşkun ve Protokol üyeleri tarafından Kahramanmaraş’ta tüm branşlarda sporun gelişmesi adına emek veren 70 yaş üstü sporcularımıza plaket ve çiçek takdim edildi.  Etkinlik sonunda, emektar sporcular  da Vefa Gecesi’nin düzenlenmesi dolayısıyla duydukları memnuniyeti ifade ederek, emeği geçenlere teşekkür ettiler.

MARAŞ POSTA

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

Canlı Skor

<