Kahramanmaraş Futbol İl Tertip Komitesi 2023/31 Nolu Kararı

Kahramanmaraş Futbol İl Tertip Komitesi 2023/31 Nolu Kararı

TFF KAHRAMANMARAŞ FUTBOL İL TERTİP KOMİTESİ

Karar Tarihi: 16 Ocak 2023 Karar No: 31

Başkan: Ali KAZANCI

Üyeler:Ahmet GÜLER, Abdurrahman AKBABA, Adem KARAKÖSE, Fatih DEMİR, Keramettin GÜLER, Ali AKSU, Emre KARAKUZU, Selahattin AZİZOĞLU

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Kahramanmaraş Futbol İl Tertip Komitesi; Ali KAZANCI’nın Başkanlığında Olağan toplantısını bu kararda imzası bulunan üyelerin katılımı ile 16 Ocak 2023 tarihinde saat 17:30’da Kahramanmaraş ASKF Mehmet BAĞRIAÇIK Toplantı Salonu’nda toplanarak aşağıdaki kararları almıştır.

1-14-15 Ocak 2023 tarihlerinde oynanan müsabakaların Hakem, Gözlemci ve Saha Komiseri raporlarına göre aşağıdaki şekilde tesciline;

SR.

STAD

TARİH

SAAT

LİGİ

1.TAKIM

2.TAKIM

SKR

1

BATIPARK

14.01.2023

10:00

U14 PLAY-OFF

K.MARAŞ GENÇLİKSPOR

ETEM TAMBAYSPOR

6-1

2

BATIPARK

14.01.2023

11:30

U12

A

AS VEFA

KAHRAMANMARAŞ İSTİKLALSPOR

0-1

3

BATIPARK

14.01.2023

12:30

U12

A

ULUDAZSPOR

MAĞRALI FİDANSPOR

4-0

4

BATIPARK

14.01.2023

13:30

U12

C

K.MARAŞ GENÇLİKSPOR

HELETE DEMİRSPOR

0-1

5

BATIPARK

14.01.2023

14:30

U12

B

TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR

BERTİZSPOR

0-0

6

BATIPARK

14.01.2023

15:30

U12

B

MARAŞSPOR

NAHIRÖNÜ DUMLUPINARSPOR

9-1

7

BATIPARK

14.01.2023

16:30

U12

B

ARSAN SÜMERSPOR

KURTULUŞ FUTBOLSPOR

1-3

8

MERKEZ1

14.01.2023

11:00

U12

C

KURTULUŞ 1920 SPOR

KARTALGÜCÜSPOR

1-2

9

MERKEZ1

14.01.2023

12:00

U12

C

1962 KARTALSPOR

HARTLAP KÖYÜ ALİ DOĞANSPOR

3-0

10

MERKEZ1

14.01.2023

13:00

U18 PLAY-OFF

ATC ATLETİC MARAŞSPOR

KURTULUŞ 1920 SPOR

1-6

11

MERKEZ1

14.01.2023

15:00

U18 PLAY-OFF

TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR

KAHRAMANMARAŞ İSTİKLALSPOR

1-2

12

DOĞUKENT

14.01.2023

10:00

U16 PLAY-OFF

ATC ATLETİC MARAŞSPOR

ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR

8-0

13

DOĞUKENT

14.01.2023

13:00

U16 PLAY-OFF

KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş

ÇIRAĞIN GROUP BÜYÜKSIRSPOR

4-3

14

DOĞUKENT

14.01.2023

16:00

U18 PLAY-OFF

KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş

AS VEFA

1-0

15

BATIPARK

15.01.2023

10:00

U12

C

ÇIRAĞIN GROUP BÜYÜKSIRSPOR

AKÇAKOYUNLU İDMANYURDUSPOR

4-1

16

BATIPARK

15.01.2023

11:00

U12

A

ATC ATLETİC MARAŞSPOR

KOÇ CRİSTALSPOR

12-0

17

BATIPARK

15.01.2023

12:00

1.AMATÖR

A

KAHRAMANMARAŞ KURTULUŞSPOR

ATC ATLETİC MARAŞSPOR

1-1

18

BATIPARK

15.01.2023

14:00

1.AMATÖR

A

HELETE DEMİRSPOR

NAHIRÖNÜ DUMLUPINARSPOR

1-1

19

BATIPARK

15.01.2023

16:00

1.AMATÖR

B

ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR

ÇIRAĞIN GROUP BÜYÜKSIRSPOR

11-2

20

BATIPARK

15.01.2023

18:00

U16 PLAY-OFF

KAHRAMANMARAŞ İSTİKLALSPOR

KURTULUŞ 1920 SPOR

2-3

21

BELEDİYE

15.01.2023

11:00

U14 PLAY-OFF

KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş

KURTULUŞ 1920 SPOR

1-1

22

BELEDİYE

15.01.2023

13:00

1.AMATÖR

A

KURTULUŞ FUTBOLSPOR

ÇAĞLAYANCERİT BELEDİYESPOR

0-3

23

DOĞUKENT

15.01.2023

10:30

U14 PLAY-OFF

AS VEFA

MARAŞSPOR

1-4

24

DOĞUKENT

15.01.2023

13:00

1.AMATÖR

B

FERHUŞ KARACASUSPOR

KOÇ CRİSTALSPOR

DİS

25

DOĞUKENT

15.01.2023

16:00

1.AMATÖR

B

ANADOLU GENÇLİKSPOR

BERTİZSPOR

1-5

26

PAZARCIK

15.01.2023

11:00

1.AMATÖR

A

PAZARCIK AKSUSPOR

ARSAN SÜMERSPOR

4-0

27

GÖKSUN

15.01.2023

13:00

1.AMATÖR

B

GÖKSUN ÜLKÜSPOR

AFŞİN BLD.SPOR

3-0

2- Hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına istinaden ilk resmi müsabakada cezalılar;

SR

Kulübü

F. No

Adı

Soyadı

Lisans No

LİG

Cezası

Ceza Tarihi

1

KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş

6

BERKAY

YURDAGÜL

1953262

18

İlk Resmi Müsabaka

16.01.2023

2

ÇIRAĞIN GROUP BÜYÜKSIRSPOR

ANT

İSMAİL

AVANOĞLU

19841

1.AMATÖR

İlk Resmi Müsabaka

16.01.2023

3

KURTULUŞ 1920 SPOR

1

YUSUF

BOZOK

1945227

16

İlk Resmi Müsabaka

16.01.2023

3- Hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına istinaden Disiplin Kuruluna sevk edilenler;

SR

Kulübü

F. No

Adı

Soyadı

Lisans No

LİG

Cezası

Tedbir Tarihi

1

AS VEFA

5

M.FATİH

ODUNKIRAN

1933220

18

Tedbirli

16.01.2023

2

HELETE DEMİRSPOR

8

İLKER

ACAR

1917613

1.AMATÖR

Tedbirli

16.01.2023

3

KAHRAMANMARAŞ İSTİKLALSPOR

7

BERAT

ALTUN

1948253

16

Tedbirli

16.01.2023

4

FERHUŞ KARACASUSPOR

10

İLYAS

DEMİRDELEN

279194

1.AMATÖR

Tedbirli

16.01.2023

5

FERHUŞ KARACASUSPOR

YÖN

HASAN

ATEŞTEMUR

1.AMATÖR

Tedbirli

16.01.2023

6

NAHIRÖNÜ DUMLUPINARSPOR

YÖN

ESHABİL

NEDİRLİ

1.AMATÖR

Tedbirli

16.01.2023

4- 15.01.2023 tarihinde saat 13.00 te Doğukent Sahasında oynanan Ferhuş Karacasuspor-Koç Cristalspor 1. Amatör Küme müsabakasında, misafir takımın 1-5 üstünlüğü ile devam ederken hakeme yapılan fiili saldırı nedeniyle 63. Dakikada tatil edilen müsabakanın Futbol Müsabaka Talimatının 19. Maddesine istinaden TFF Yönetim Kuruluna sevkine;

5- Ferhuş Karacasuspor Kulübü Yöneticisi Hasan ATEŞTEMUR’un ve Nahırönü Dumlupınarspor Kulübü Yöneticisi Eshabil NEDİRLİ’nin Sosyal Medya üzerinden yapmış oldukları paylaşımlardan dolayı Disiplin Kuruluna sevkine;

6- 15.01.2023 tarihinde saat 13.00 te Belediye Sahasında oynanması gereken Kurtuluş Futbolspor-Çağlayancerit Belediyespor 1. Amatör Küme müsabakasında, Kurtuluş Futbolspor Kulübünün esame listesini imzalayacak yetkilisi bulunmaması nedeniyle oynatılmayan müsabakada Kurtuluş Futbolspor Kulübünün hükmen 3-0 mağlubiyetine ve 3 puan tenziline; Ayrıca Kurtuluş Futbolspor Kulübünün 600 TL’lik tazminatı TFF’nin ilgili hesabına yatırmasına;

7- 19-27 Ocak 2023 tarihlerinde oynanacak olan müsabakaların aşağıdaki şekilde oynatılmasına;

SR.

STAD

TARİH

SAAT

LİGİ

1.TAKIM

2.TAKIM

1

BATIPARK

19.01.2023

14:00

U12

A

AS VEFA

ALTINYILDIZSPOR

2

BATIPARK

19.01.2023

15:00

U12

C

1962 KARTALSPOR

KURTULUŞ 1920 SPOR

3

BATIPARK

19.01.2023

16:00

U14 PLAY-OFF

KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş

K.MARAŞ GENÇLİKSPOR

4

BATIPARK

21.01.2023

11:00

U14 PLAY-OFF

K.MARAŞ GENÇLİKSPOR

AS VEFA

5

BATIPARK

21.01.2023

13:00

U18 PLAYOF

AS VEFA

ATC ATLETİC MARAŞSPOR

6

BATIPARK

21.01.2023

15:00

U16 PLAY-OFF

ATC ATLETİC MARAŞSPOR

KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş

7

MERKEZ1

21.01.2023

12:00

U18 PLAYOF

KURTULUŞ 1920 SPOR

TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR

8

MERKEZ1

21.01.2023

14:00

U16 PLAY-OFF

ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR

KAHRAMANMARAŞ İSTİKLALSPOR

9

MERKEZ1

21.01.2023

16:00

U16 PLAY-OFF

ÇIRAĞIN GROUP BÜYÜKSIRSPOR

KURTULUŞ 1920 SPOR

10

BATIPARK

22.01.2023

10:00

U12

C

KURTULUŞ 1920 SPOR

AKÇAKOYUNLU İDMANYURDUSPOR

11

BATIPARK

22.01.2023

11:00

U12

C

HARTLAP KÖYÜ ALİ DOĞANSPOR

K.MARAŞ GENÇLİKSPOR

12

BATIPARK

22.01.2023

12:00

1.AMATÖR

B

ÇIRAĞIN GROUP BÜYÜKSIRSPOR

FERHUŞ KARACASUSPOR

13

BATIPARK

22.01.2023

14:00

1.AMATÖR

A

ARSAN SÜMERSPOR

HELETE DEMİRSPOR

14

BATIPARK

22.01.2023

16:00

1.AMATÖR

A

NAHIRÖNÜ DUMLUPINARSPOR

KURTULUŞ FUTBOLSPOR

15

MERKEZ1

22.01.2023

11:00

1.AMATÖR

B

KOÇ CRİSTALSPOR

ANADOLU GENÇLİKSPOR

16

MERKEZ1

22.01.2023

13:00

1.AMATÖR

B

BERTİZSPOR

GÖKSUN ÜLKÜSPOR

17

MERKEZ1

22.01.2023

15:00

1.AMATÖR

B

KARAZİYARETSPOR

ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR

18

DOĞUKENT

22.01.2023

10:30

U14 PLAY-OFF

ETEM TAMBAYSPOR

KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş

19

DOĞUKENT

22.01.2023

13:00

U18 PLAYOF

KAHRAMANMARAŞ İSTİKLALSPOR

KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş

20

DOĞUKENT

22.01.2023

16:00

U14 PLAY-OFF

MARAŞSPOR

KURTULUŞ 1920 SPOR

21

BEYOĞLU

22.01.2023

13:00

1.AMATÖR

A

TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR

PAZARCIK AKSUSPOR

22

Ç.CERİT

22.01.2023

13:00

1.AMATÖR

A

ÇAĞLAYANCERİT BELEDİYESPOR

KAHRAMANMARAŞ KURTULUŞSPOR

23

BATIPARK

23.01.2023

11:00

U12

A

ATC ATLETİC MARAŞSPOR

AS VEFA

24

BATIPARK

23.01.2023

12:00

U12

A

KAHRAMANMARAŞ İSTİKLALSPOR

ULUDAZSPOR

25

BATIPARK

23.01.2023

13:00

U12

A

ALTINYILDIZSPOR

KOÇ CRİSTALSPOR

26

BATIPARK

23.01.2023

14:00

U12

B

KURTULUŞ FUTBOLSPOR

TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR

27

BATIPARK

23.01.2023

15:00

U12

C

HELETE DEMİRSPOR

1962 KARTALSPOR

28

BATIPARK

23.01.2023

16:00

U12

B

NAHIRÖNÜ DUMLUPINARSPOR

ARSAN SÜMERSPOR

29

BATIPARK

24.01.2023

12:00

U12

C

HARTLAP KÖYÜ ALİ DOĞANSPOR

KURTULUŞ 1920 SPOR

30

BATIPARK

24.01.2023

13:00

U12

B

ETEM TAMBAYSPOR

MARAŞSPOR

31

BATIPARK

24.01.2023

14:00

U12

C

KARTALGÜCÜSPOR

AKÇAKOYUNLU İDMANYURDUSPOR

32

BATIPARK

24.01.2023

15:00

U12

C

ÇIRAĞIN GROUP BÜYÜKSIRSPOR

K.MARAŞ GENÇLİKSPOR

33

BATIPARK

25.01.2023

12:00

U12

A

AS VEFA

KOÇ CRİSTALSPOR

34

BATIPARK

25.01.2023

13:00

U12

B

BERTİZSPOR

KURTULUŞ FUTBOLSPOR

35

BATIPARK

25.01.2023

14:00

U12

A

ULUDAZSPOR

ATC ATLETİC MARAŞSPOR

36

BATIPARK

25.01.2023

15:00

U12

A

ALTINYILDIZSPOR

MAĞRALI FİDANSPOR

37

BATIPARK

27.01.2023

11:00

U12

C

K.MARAŞ GENÇLİKSPOR

AKÇAKOYUNLU İDMANYURDUSPOR

38

BATIPARK

27.01.2023

12:00

U12

C

KURTULUŞ 1920 SPOR

HELETE DEMİRSPOR

39

BATIPARK

27.01.2023

13:00

U12

C

KARTALGÜCÜSPOR

HARTLAP KÖYÜ ALİ DOĞANSPOR

40

BATIPARK

27.01.2023

14:00

U12

B

TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR

NAHIRÖNÜ DUMLUPINARSPOR

41

BATIPARK

27.01.2023

15:00

U12

B

ARSAN SÜMERSPOR

ETEM TAMBAYSPOR

42

BATIPARK

27.01.2023

16:00

U12

C

1962 KARTALSPOR

ÇIRAĞIN GROUP BÜYÜKSIRSPOR

    Oybirliğiyle karar verilmiştir.

MARAŞ POSTA

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

Canlı Skor

şehirler arası nakliyat

vds sunucu

şehirler arası nakliyat