Kahramanmaraş Futbol İl Tertip Komitesi’nin 2023/28 Nolu Kararı

Kahramanmaraş Futbol İl Tertip Komitesi’nin 2023/28 Nolu Kararı

TFF KAHRAMANMARAŞ FUTBOL İL TERTİP KOMİTESİ

Karar Tarihi: 02 Ocak 2023 Karar No: 28

Başkan: Ali KAZANCI

Üyeler:Ahmet GÜLER, Abdurrahman AKBABA, Adem KARAKÖSE, Fatih DEMİR, Keramettin GÜLER, Ali AKSU, Emre KARAKUZU, Selahattin AZİZOĞLU

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Kahramanmaraş Futbol İl Tertip Komitesi; Ali KAZANCI’nın Başkanlığında Olağan toplantısını bu kararda imzası bulunan üyelerin katılımı ile 02 Ocak 2023 tarihinde saat 17:30’da Kahramanmaraş ASKF Mehmet BAĞRIAÇIK Toplantı Salonu’nda toplanarak aşağıdaki kararları almıştır.

1-31 Aralık 2022-01 Ocak 2023 tarihlerinde oynanan müsabakaların Hakem, Gözlemci ve Saha Komiseri raporlarına göre aşağıdaki şekilde tesciline;

SR.

STAD

TARİH

SAAT

LİGİ

1.TAKIM

2.TAKIM

SKR

1

BATIPARK

31.12.2022

12:00

U12

C

HELETE DEMİRSPOR

AKÇAKOYUNLU İDMANYURDUSPOR

7-0

2

BATIPARK

31.12.2022

13:00

U12

C

ÇIRAĞIN GROUP BÜYÜKSIRSPOR

HARTLAP KÖYÜ ALİ DOĞANSPOR

2-1

3

BATIPARK

31.12.2022

15:00

U16 PLAY-OFF

ATC ATLETİC MARAŞSPOR

ÇIRAĞIN GROUP BÜYÜKSIRSPOR

5-2

4

MERKEZ1

31.12.2022

11:00

U12

A

KAHRAMANMARAŞ İSTİKLALSPOR

KOÇ CRİSTALSPOR

6-0

5

MERKEZ1

31.12.2022

12:00

U12

B

MARAŞSPOR

BERTİZSPOR

3-0

6

MERKEZ1

31.12.2022

14:00

U12

B

ETEM TAMBAYSPOR

KURTULUŞ FUTBOLSPOR

3-1

7

MERKEZ1

31.12.2022

15:00

U16 PLAY-OFF

ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR

KURTULUŞ 1920 SPOR

1-6

8

BELEDİYE

31.12.2022

11:00

U18

A

KARTALGÜCÜSPOR

ARSAN SÜMERSPOR

2-3

9

BELEDİYE

31.12.2022

13:00

U18

B

PAZARCIK KARTALKAYASPOR

KARAZİYARETSPOR

3-2

10

BELEDİYE

31.12.2022

15:00

U16 PLAY-OFF

KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş

KAHRAMANMARAŞ İSTİKLALSPOR

1-4

11

BATIPARK

01.01.2023

11:00

U12

C

K.MARAŞ GENÇLİKSPOR

KARTALGÜCÜSPOR

3-1

12

BATIPARK

01.01.2023

12:00

U12

A

ATC ATLETİC MARAŞSPOR

MAĞRALI FİDANSPOR

4-0

13

BATIPARK

01.01.2023

13:00

U12

B

ARSAN SÜMERSPOR

TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR

0-5

14

BATIPARK

01.01.2023

14:00

U14 PLAY-OFF

AS VEFA

KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş

1-1

15

BATIPARK

01.01.2023

15:30

U18

C

KÜMBETSPOR

KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş

0-3

16

MERKEZ1

01.01.2023

11:00

U18

C

ETEM TAMBAYSPOR

ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR

4-1

17

MERKEZ1

01.01.2023

13:00

U18

A

GÖKSUN BLD SPOR

KURTULUŞ 1920 SPOR

1-2

18

MERKEZ1

01.01.2023

15:00

U14 PLAY-OFF

ETEM TAMBAYSPOR

KURTULUŞ 1920 SPOR

2-2

19

BELEDİYE

01.01.2023

11:00

U18

B

KAHRAMANMARAŞ KURTULUŞSPOR

BERTİZSPOR

3-1

20

BELEDİYE

01.01.2023

13:00

U18

A

DULKADİROĞLU 1337 SPOR

KAHRAMANMARAŞ İSTİKLALSPOR

0-7

21

BELEDİYE

01.01.2023

15:00

U18

B

ÇIRAĞIN GROUP BÜYÜKSIRSPOR

ATC ATLETİC MARAŞSPOR

4-0

22

DOĞUKENT

01.01.2023

12:00

U18

A

FERHUŞ KARACASUSPOR

EDELERSPOR

2-1

23

DOĞUKENT

01.01.2023

15:00

U14 PLAY-OFF

K.MARAŞ GENÇLİKSPOR

MARAŞSPOR

3-3

2- Hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına istinaden ilk resmi müsabakada cezalılar;

SR

Kulübü

F. No

Adı

Soyadı

Lisans No

LİG

Cezası

Ceza Tarihi

1

KARTALGÜCÜSPOR

3

HARUN EFE

GÖKDAŞ

1961893

18

İlk Resmi Müsabaka

03.01.2023

2

PAZARCIK KARTALKAYASPOR

6

OZAN

KANAT

1953594

18

İlk Resmi Müsabaka

03.01.2023

3

K.MARAŞ GENÇLİKSPOR

10

NECATİ

BOZOK

1959561

14

İlk Resmi Müsabaka

03.01.2023

3- Hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına istinaden Disiplin Kuruluna sevk edilenler;

SR

Kulübü

F. No

Adı

Soyadı

Lisans No

LİG

Cezası

Tedbir Tarihi

1

AS VEFA

5

HÜSEYİN EYMEN

CANPOLAT

1961312

14

Tedbirli

03.01.2023

2

KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş

17

AHMET UTKU

GÜLER

1959425

14

Tedbirli

03.01.2023

3

ATC ATLETİC MARAŞSPOR

4

MUHIDDIN

DUYGAL

1937958

18

Tedbirli

03.01.2023

4

FERHUŞ KARACASUSPOR

9

M.UBEYİD

ÇİÇEK

1956671

18

Tedbirli

03.01.2023

4- K.Maraş Gençlikspor Kulübünün Komitemize vermiş olduğu dilekçelerine istinaden Kahramanmaraşspor AŞ.-K.Maraş Gençlikspor U14 Playof müsabakasının ve Hartlap Köyü Ali Doğan Spor- K.Maraş Gençlikspor U12 C ligi müsabakasının ileri bir tarihte oynatılmasına;

5- Akçakoyunlu İdmanyurduspor Kulübünün Komitemize vermiş olduğu dilekçelerine istinaden Kurtuluş 1920 Spor- Akçakoyunlu İdmanyurduspor U12 C ligi müsabakasının ileri bir tarihte oynatılmasına;

6- U18 Playof Ligi müsabakalarının 14 Ocak 2023 tarihinde başlatılmasına;

7- 07-08 Ocak 2023 tarihlerinde oynanacak olan müsabakaların aşağıdaki şekilde oynatılmasına;

SR.

STAD

TARİH

SAAT

LİGİ

1.TAKIM

2.TAKIM

1

BATIPARK

07.01.2023

10:00

U12

A

KAHRAMANMARAŞ İSTİKLALSPOR

ATC ATLETİC MARAŞSPOR

2

BATIPARK

07.01.2023

11:00

U12

C

KARTALGÜCÜSPOR

1962 KARTALSPOR

3

BATIPARK

07.01.2023

12:00

U12

B

NAHIRÖNÜ DUMLUPINARSPOR

ETEM TAMBAYSPOR

4

BATIPARK

07.01.2023

13:00

U12

B

KURTULUŞ FUTBOLSPOR

MARAŞSPOR

5

BATIPARK

07.01.2023

14:00

U12

B

BERTİZSPOR

ARSAN SÜMERSPOR

6

BATIPARK

07.01.2023

15:00

U12

A

ALTINYILDIZSPOR

ULUDAZSPOR

7

BATIPARK

07.01.2023

16:00

U12

C

HELETE DEMİRSPOR

ÇIRAĞIN GROUP BÜYÜKSIRSPOR

8

BATIPARK

07.01.2023

17:00

U16 PLAY-OFF

ÇIRAĞIN GROUP BÜYÜKSIRSPOR

ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR

9

MERKEZ1

07.01.2023

11:00

U14 PLAY-OFF

KURTULUŞ 1920 SPOR

AS VEFA

10

MERKEZ1

07.01.2023

13:00

U16 PLAY-OFF

KURTULUŞ 1920 SPOR

KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş

11

MERKEZ1

07.01.2023

15:00

U16 PLAY-OFF

KAHRAMANMARAŞ İSTİKLALSPOR

ATC ATLETİC MARAŞSPOR

12

BATIPARK

08.01.2023

10:00

U12

A

MAĞRALI FİDANSPOR

AS VEFA

13

BATIPARK

08.01.2023

11:00

1.AMATÖR

B

KOÇ CRİSTALSPOR

ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR

14

BATIPARK

08.01.2023

13:00

1.AMATÖR

A

NAHIRÖNÜ DUMLUPINARSPOR

PAZARCIK AKSUSPOR

15

BATIPARK

08.01.2023

15:00

1.AMATÖR

B

ÇIRAĞIN GROUP BÜYÜKSIRSPOR

KARAZİYARETSPOR

16

MERKEZ1

08.01.2023

11:00

1.AMATÖR

B

BERTİZSPOR

FERHUŞ KARACASUSPOR

17

MERKEZ1

08.01.2023

14:00

HAKEM BÖLGESEL SEMİNERİ VE ATLETİK TESTİ

18

DOĞUKENT

08.01.2023

10:30

U14 PLAY-OFF

MARAŞSPOR

ETEM TAMBAYSPOR

19

DOĞUKENT

08.01.2023

13:00

1.AMATÖR

A

ARSAN SÜMERSPOR

TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR

20

DOĞUKENT

08.01.2023

16:00

1.AMATÖR

A

ATC ATLETİC MARAŞSPOR

KURTULUŞ FUTBOLSPOR

21

Ç.CERİT

08.01.2023

13:00

1.AMATÖR

A

ÇAĞLAYANCERİT BELEDİYESPOR

HELETE DEMİRSPOR

22

AFŞİN

08.01.2023

13:00

1.AMATÖR

B

AFŞİN BLD.SPOR

ANADOLU GENÇLİKSPOR

    Oybirliğiyle karar verilmiştir.

MARAŞ POSTA

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

Canlı Skor

şehirler arası nakliyat

vds sunucu

şehirler arası nakliyat