Profesyonel futbolda transfer dönemi sona eriyor

Profesyonel futbolda transfer dönemi sona eriyor

Türkiye’de profesyonel futbolda 2019-2020 Sezonu Birinci Transfer Dönemi, bu gece sona erecek.

Haziran ayında başlayan transfer döneminin tamamlanmasına kısa süre kala, sporseverlerin gündemine ara transfer dönemi gelmeye başladı. Yaz boyunca eksik kadrolarını tamamlamak için çalışma yapan futbol kulüpler, ara transfer döneminde transferler anlaşmalarını sürdürecek.

17 Haziran'da başlayan birinci transfer dönemi devam ederken, takımlar son transferleri için çalışmalarına hız verdi. Transfer döneminin ne zaman biteceğini merak eden futbolseverler ise konuya dair bilgi almak adına internette sorgulamalarını yoğunlaştırdı.

Futbolda birinci transfer ve tescil döneminin Türkiye için ne zaman biteceği, başta dört büyüklere olmak üzere pek çok takıma gönül veren futbolsever tarafından merak ediliyor.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre yaz transfer dönemi, 2 Eylül'de sona erecek. "Ara transfer" olarak adlandırılan ikinci transfer ve tescil dönemi ise 4 Ocak 2020 tarihinde başlayıp, 31 Ocak'ta bitecek.

                          

Öte yandan ülkemizde amatör futbolcuların birinci transfer dönemi işlemleri 30 Temmuz - 11 Ekim 2019 tarihleri arasında, ikinci transfer dönemi işlemleri ise 02 Ocak-14 Şubat 2020 tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

MARAŞ POSTA

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

Canlı Skor