ZTK'da 3. Tur tamamlandı

ZTK'da 3. Tur tamamlandı

Ziraat Türkiye Kupası'nda (ZTK) 3. Eleme Turu heyecanı tamamlandı. Maçları kazanan 46 takım bir üst tura yükseldi.

Önceki oynanan maçlarda 3. Eleme Turu’ndan  ZTK’ya katılan olan Kahramanmaraşspor, sahasında 4-1 mağlup olduğu Fatih Karagümrük’e elenerek ZTK’ya veda etmişti.

ZTK’da Salı, Çarşamba ve Perşembe günü oynanan maçlarda şu sonuçlar alındı:

  1. Yeni Çorumspor-Kasımpaşa: 0-1
  2. Payasspor-Boluspor: 1-1 (4-2 penaltılarla)
  3. Mardin Büyükşehir Başakspor-Altay: 0-2
  4. Somaspor-Keçiörengücü: 1-2
  5. Edirnespor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor: 3-4
  6. Karacabey Belediyespor-Ümraniyespor: 2-0
  7. Esenler Erokspor-Uşakspor: 1-0
  8. 1877 Alemdağspor-Sancaktepe: 0-3
  9. Muğlaspor-Bursaspor: 1-0
  10. Şanlıurfaspor-Anagold 24 Erzincanspor: 0-1
  11. Balıkesirspor-Vanspor FK: 0-1
  12. Osmanlıspor-İçel İdmanyurdu: 1-1 (4-5 penaltılarla)
  13. Adanaspor-Fethiyespor: 3-1
  14. Amed Sportif Faaliyetler-Ağrı 1970: 4-1
  15. Altınordu-1922 Konyaspor: 0-0 (4-2 penaltılarla)
  16. Kocaelispor-Sivas Belediyespor: 0-1
  17. Hacettepe-Yukatel Denizlispor: 0-4
  18. Erzinspor-İnegölspor: 1-4
  19. Görelespor-Giresunspor: 4-1
  20. Fatsa Belediyespor-Yılport Samsunspor: 0-4
  21. Birevim Elazığspor-Büyükçekmece Tepecikspor: 0-1
  22. Hekimoğlu Trabzon-Adana Demispor: 0-0 (2-0 Uzatmalarda)
  23. Ankara Demirspor-Başkent Akademi: 1-1 (1-2 Uzatmalarda)
  24. Zonguldak Kömürspor-Niğde Anadolu: 2-2 (4-5 Penaltılarla)
  25. Kemerspor 2003-Sarıyer: 2-2 (4-2 Penaltılarla)
  26. Bandırmaspor-Etimesgut Belediyespor: 1-1 (2-1 Uzatmalarda)
  27. Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Erbaaspor: 3-0
  28. Tuzlaspor-Nazilli Belediyespor: 2-1
  29. Silivrispor-Kastamonuspor 1966: 1-2
  30. Kırklarelispor-1954 Kelkit Belediyespor: 1-0
  31. Ergene Velimeşespor-Eyüpspor: 1-4
  32. Pendikspor-Turgutluspor: 0-3
  33. Ekol Göz Menemenspor-Kırşehir Belediyespor: 2-1
  34. Manisa Futbol Kulübü-Elazığ Belediyespor: 2-1
  35. İstanbulspor-Pazarspor: 2-2 (3-2 Uzatmalarda)
  36. Kahramanmaraşspor-Fatih Karagümrük: 1-4
  37. Göztepe - Yozgatspor 1959: 3-0
  38. Diyarbekirspor-Eskişehirspor: 2-1
  39. Tarsus İdmanyurdu-Darıca Gençlerbirliği: 4-0
  40. Kardemir Karabükspor-Gümüşhanespor: 1-1 (5-6 Penaltılarla)
  41. Afjet Afyonspor-Bayrampaşa: 0-1
  42. Kırıkkale Büyük Anadoluspor-Gazişehir Gaziantep: 0-4
  43. Hatayspor-Siirt İl Özel İdare: 0-1
  44. Gençlerbirliği-Osmaniyespor: 2-0
  45. Akhisarspor-Bayburt Özel İdare: 0-0 (2-4 penaltılarla)
  46. Sakaryaspor-1074 Çankırıspor: 1-1 (4-5 penaltılarla)

MARAŞ POSTA

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

Canlı Skor