Şampiyonlar Ligi heyecanı, grup haftalarında 4 müthiş maçla Exxen TV ile TV+’ta

‘Süper Platform’a dönüşen TV+, Exxen ile iş birliği yaptı

Türkiye’nin dijital içerik platformu TV+, ‘Süper platform’ olma yolunda yerli ve yabancı dijital platformlarla başlattığı iş birliklerine devam ediyor. Çoklu abonelik çağında kullanıcıların içeriklere tek platformdan ulaşmasına odaklanan TV+, son olarak yerli içerik platformu Exxen ile anlaştı. Anlaşma kapsamında Premium TV+ kullanıcıları, yalnızca TV+’ta yer alan ‘Exxen TV’ kanalı aracılığıyla UEFA Şampiyonlar Ligi’nden yerli dizi ve film yapımlarına kadar seçili pek çok içeriği ek bir ücret ödemeden izleyebilecek.

Zengin içerikleriyle televizyon izleme alışkanlıklarına yön veren TV+, ‘Süper platform’ olma yolunda yerli ve yabancı dijital platformlarla yaptığı iş birliğine bir yenisini ekledi. Çoklu abonelik çağında kullanıcıların içeriklere tek platformdan ulaşmasını odağına koyan TV+, son olarak yerli içerik platformlarından Exxen ile anlaştı. Yapılan iş birliğiyle Premium TV+ kullanıcıları, yalnızca TV+’a özel açılan ‘Exxen TV’ kanalında UEFA Şampiyonlar Ligi maçlarından yerli dizi, eğlence programları ve film yapımlarına kadar pek çok seçili içeriği ek bir ücret ödemeden izleyebilecek.

Haftanın 3 günü 4 farklı futbol şöleni

UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi ve UEFA Avrupa Konferans Ligi’nde ter döken Avrupa Devleri’nin seçili maçları Exxen TV aracılığıyla izleyiciyle buluşacak. Sporseverler Exxen TV’de salı, çarşamba ve perşembe günleri futbola doyacak; UEFA Şampiyonlar Ligi’nde grup haftalarında oynanacak birbirinden heyecanlı 4 maçın yanı sıra Avrupa Ligi ve Konferans Ligi’nden seçili karşılaşmalar, Exxen TV’de yayınlanacak. Exxen TV, TV+’ta 8’inci kanalda yer alacak.

Ses getiren yerli diziler de Exxen TV ile TV+’ta

İş birliği yalnızca spor içerikleriyle de sınırlı kalmadı. Exxen’in yayınlandığı günden bu yana en çok ses getiren ve izlenme rekorları kıran platforma özgü yapımları ‘Gibi’, ‘Olağan Şüpheliler’, ‘Hükümsüz’, ‘Sadece Arkadaşız’, ‘İlginç Bazı Olaylar’ ve daha birçok sevilen dizi de TV+ ayrıcalığıyla Exxen TV kanalında izleyicilerle buluşacak.