Tchibo,döneme özel yepyeni yaz lezzetleriyle yine karşınızda! Yazın en cooliçecekleriylehem serinleyin hem de bambaşka bir lezzet keşfine çıkın.

Her yudumda yoğun meyve lezzeti

Şeftali ve ananas meyvelerinin öne çıktığı yulaf sütlüSunrisePeachSmoothie, üzerindeözel kreması ve kurutulmuş şeftali ile servis edilirkenShakeShakeDream, çilek aromasından üzerindeki marshmallow ve kalp süslemelerine tam anlamıyla rüya gibi bir milkshake deneyimi sunuyor. Espresso ve ananasın köpüren lezzetiPineappleEspressoFizzve mandalina ile salep birlikteliğinden doğanMandarin CreamChill, alışılagelmiş kış mevsimi lezzetlerine getirdiği farklı yorumla yaza lezzet katmaya hazır. Mango, çarkıfelek meyvesi ve baharat aromalarını her yudumda hissettiren SpicyGo Mango ise Tchibo’nun özel kreması ve üzerindeki yakut süt baharatı süslemesiyle bambaşka bir lezzet yolculuğu.

Yaz sıcaklarınınserinletencoollezzetleri

Yuzu limonu ve beyaz çayın enfes buluşmasıYuzu White Tea, ferahlatan aroması ve kolay içimi sayesinde tam anlamıyla yaz aylarını yansıtıyor. Buzlu içecekYuzuBreeze, özel şurup aroması cloudylemonade ve üzerinde dondurularak kurutulmuş lime dilimi ile yazı size getiriyor.

ColdBrew ve ötesi

Tchibo’nun klasikleşen lezzetiColdBrew, yazın favorisi olmaya bu sene de aday!ColdBrewLemonade,16 saat demlenen kahvenin eşsiz tat notaları ile limonatanın senfonisinidamaklara getirirken ColdBrewGinger, soğuk kahvenin zencefille eşsiz uyumuyla daha da ferahlatıcı bir tat yakalıyor.

Yaza yakışan farklı deneyimler

Farklı lezzetlerin birbirini zenginleştirdiği Tchibo kahveleri; espressonun dolgun aromasının hibiskusun ekşimsi tadıyla dengelendiği soğuk kahve IcedHibiscusLatte, yulaf sütünün kremamsı tadı ve hindistan cevizinin tropikal aromasının uyumundan doğan veganOat Cocos Latte, çikolata, hindistan cevizi ileespressonun birlikteliğinin hem göze hem damağa hitap ettiği sütlü soğuk kahve Island CocoWave,serin bir yaz rüzgarı gibi içinizi ferahlatacak.

Kahramanmaraş'ta TUSAŞ ile havacılık ve uzay sektörü gelişiyor Kahramanmaraş'ta TUSAŞ ile havacılık ve uzay sektörü gelişiyor

Tchibo’nun yeni içecekleri ve klasik lezzetleri modern dokunuşlarla harmanladığı yaz menüsü; farklı bir lezzet keşfine çıkmak, güne enfes bir ara vermek ve mevsimlik keşifleri keşfe çıkmakisteyen herkesi Tchibo mağazalarına bekliyor.

https://www.tchibo.com.tr/

https://www.marasposta.com/foto-galeri/tchibodancool-lezzetler

Editör: Akif Arslan