BiP’te 2022’de 117 milyardan fazla mesaj atıldı

Türkiye’nin iletişim ve yaşam platformu BiP, 2022 yılında da milyonların tercihi oldu. 100 milyon indirme sayısına ulaşan BiP’te, 2022 yılındaki mesajlaşma sayısı 117 milyarı geçti. BiP kullanıcıları 2022 yılında toplam 1,2 milyar dakikadan fazla arama yaptı.

BiP’te 2022’de 117 milyardan fazla mesaj atıldı

Türkiye’nin iletişim ve yaşam platformu BiP’e olan ilgi katlanarak artıyor. 2022 yılında 100 milyon indirme sayısına ulaşan BiP’te yıl içinde 117 milyardan fazla mesaj atıldı. 2022’de toplam mesajlaşma sayısı 117 milyar 409 milyon 522 bin 513 olan BiP’te 1,2 milyar dakikadan fazla arama yapıldı.

192 ülkede aktif olarak kullanılan BiP, kullanıcılarına kolay ve hızlı bir deneyim sağlıyor; arayüzü, gizlilik politikası ve sunduğu ek özelliklerle de benzer uygulamalara fark atıyor. İletişim ve yaşam platformu olarak tasarlanan BiP, kullanıcılara ekonomi, eğlence ve spor gibi pek çok kanalı keşfetme kolaylığı da sağlıyor.

“KULLANICILAR BUGÜNE KADAR 100 MİLYON KEZ BİP İNDİRDİ”

BiP’in 2022 yılına dair verilerini değerlendiren BiP Genel Müdürü Gökhan Yüksektepe; “Türk mühendislerinin geliştirdiği iletişim platformumuz BiP, bugün Türkiye’nin yanı sıra dünyanın 192 ülkesinde kullanılan ve toplamda 100 milyonun üzerinde indirme rakamına ulaşmış bir uygulama olarak gelişimini sürdürüyor. Son olarak Aralık ayında, uluslararası faaliyetlerimiz kapsamında BiP’in Pakistan’da halihazırdaki faaliyetlerini artırmaya odaklanarak, VEON Group’la birlikte BiP’in Pakistan’da yaygınlaştırılmasına yönelik bir iş birliğine imza attık. Pakistan’daki kullanıcılarımıza orada da BiP’in hızlı ve güvenli mesajlaşma, yüksek kaliteli sesli ve görüntülü görüşme, gizli mesaj, anında çeviri hizmeti gibi pek çok özelliğini sunacağız. BiP’i küresel bir iletişim uygulaması haline getirmeye odaklanarak, kullanıcılarımıza kişiselleştirilmiş deneyimler sunma hedefimiz için özveriyle çalışacağız” dedi.

HAYATI KOLAYLAŞTIRAN ÖZELLİKLER

BiP, sunduğu özelliklerle hayatı kolaylaştırmaya devam ediyor. BiP’teki ‘Durum’ özelliği sayesinde kullanıcılar, Durum menüsüne tıklayarak video veya fotoğraflarını durum olarak paylaşabiliyor. BiP’in ‘Grup Taşıma’ özelliği sayesinde, daha önceki mesajlaşma uygulamasında kalan gruplar ve sohbet geçmişleri kolayca BiP’e aktarılabiliyor. Ayrıca platformda 15 kişiye kadar HD kalitesinde sesli ve grup görüntülü görüşmenin yanı sıra HD fotoğraf paylaşım seçeneği de var. BiP’in kullanıcı verileri, Türkiye’deki yüksek güvenlikli veri merkezlerinde korunuyor. BiP’in güncel sürümüne App Store, Google Play veya Huawei AppGallery’den ulaşılabiliyor.

MARAŞ POSTA

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

Canlı Skor

şehirler arası nakliyat

vds sunucu

şehirler arası nakliyat