TGF 69. Başkanlar Konseyi , Gebze’de başladı

Türkiye Gazeteciler Federasyonu (TGF) 69. Başkanlar Konseyi Toplantısı,  Gebze Gazeteciler Cemiyeti’nin ev sahipliğinde başladı.

Türkiye’nin dört bir yanından cemiyet başkanı ve gazeteciler, 22-24 Nisan tarihleri arasında konaklayacakları Darıca Bayramoğlu’na gelmeye başladı.

TGF Genel Başkanı Yılmaz Karaca, 69. Başkanlar Konseyi toplantısında Anadolu basınının son durumu, sorunlarının ve çözüm önerilerinin masaya yatırılacağını belirterek, ayrıca Basın Vakfı olağan genel kurulunun da gerçekleştirileceğini söyledi.

Whatsapp Image 2024 04 22 At 192926

Programın dünkü bölümünde Gebze’nin Eskihisar Köyünde Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz gazetecilerle yemek yedi ve ardından Başkanlar Konseyi üyeleri Darıca Hayvanat Bahçesini gezdi.

1. Lig'de gözler play-off'a çevrildi 1. Lig'de gözler play-off'a çevrildi

Program bugün de Başkanlar Konseyi Toplantısı ve Basın Vakfı Genel Kurulu ile devam edecek.

TGF Genel Başkan Yardımcısı ve Gebze Gazeteciler Cemiyeti başkanı Levent Altun, “Türkiye’nin dört bir yanından meslektaşlarımızı 3 gün Gebze’de ağırlayacak olmanın heyecanı ve mutluluğunu yaşıyoruz. Hem mesleki sorunlarımızı tartışacağız hem de misafirlerimize Gebze’mizin tarihi ve turistik yerlerini gezdirme fırsatı bulacağız” dedi.

Tgf 400X400