KAHRAMANMARAŞ (SHA)- Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) Kahramanmaraş şubesinde gerçekleştirilen genel kurulda başkanlık seçimi yapıldı.

Tek liste halinde gidilen seçimde Mesut Çanak, güven tazeleyerek TÜFAD Kahramanmaraş Şube Başkanı olarak yeniden seçildi. 6. olağan kongreye 124 delegenin katıldığı belirtilirken, seçimlere Kahramanmaraş Gençlik ve Spor İl Müdürü Cemil Boz ve diğer spor yetkilileri ile spor severlerin de katılım sağladığı bildirildi.

Basketbol THY Avrupa Ligi'nde 2024-2025 sezonu fikstürü belli oldu Basketbol THY Avrupa Ligi'nde 2024-2025 sezonu fikstürü belli oldu

Tüfad Kahramanmaraş Şubesinde Mesut Çanak Tekrar Başkan Seçildi (2)

Yapılan seçimler sonucunda oluşturulan yeni yönetim kurulu ise şu isimlerden oluştu: Mesut Çanak, Çetin Canlı, Ejder Orak, Fatih Demir, Ferhat Özdemir, Halil Yücel, Hasan Çiftçi, Hüseyin Eralp, Lütfihan Tolu, M. İzzet Kazancı, Mehmet Kavak, Oğuz Kılıç, Osman Bozkurt, Ömer İnce, Sedat Toptaş.

Tüfad Kahramanmaraş Şubesinde Mesut Çanak Tekrar Başkan Seçildi (3)

Yeniden başkan seçilen Mesut Çanak, yapılan seçimler sonrasında yaptığı açıklamada, dernek olarak lobi çalışmalarını sürdürdüklerini ve Kahramanmaraş'ta antrenörlük kursları düzenleyerek futbol alanında gelişmeyi desteklemeye devam edeceklerini belirtti. Çanak, diplomalarını alan antrenörlerin daha bilinçli antrenmanlar yapmalarını sağlamayı hedeflediklerini ifade etti. Ayrıca, Kahramanmaraş'ın profesyonel futbol takımları olan Kahramanmaraşspor ve Kahramanmaraş İstiklalspor'un şehre olan olumlu etkilerine vurgu yaparak, şehirdeki futbolun gelişimine katkı sağlamayı amaçladıklarını dile getirdi.

Editör: Akif Arslan