Ağ pazarının öncü markası TP-Link®, Wi-Fi 7 teknolojili ilk mesh WiFi modelini Türkiye’de satışa sundu. Wi-Fi 7 teknolojisinin sağladığı olağanüstü kablosuz bağlantı hızını mesh teknolojisiyle harmanlayarak kullanıcılara benzersiz bir ağ deneyimi vaat eden Deco BE85, online mağazalarda yerini aldı.

22 Gbps kablosuz hız, 320 Mhz’e kadar bant genişliği, 4K-QAM teknolojisi, yapay zeka destekli mesh teknolojisiyle evin içinde sorunsuz dolaşım, çoklu bağlantı desteği gibi en yeni teknolojilerle donatılmış olan cihaz, aynı zamanda kablolu bağlantıda da çok yüksek hızlar sunuyor. Deco BE85 üzerinde iki adet 10 Gbit (biri RJ45/SFP+), iki adet de 2.5 Gigabit Ethernet girişi yer alıyor. Hem fiber hem DSL bağlantılar için esneklik sunan ürün ile her tür bağlantıda çok yüksek hızlar elde ediliyor. Ayrıca WiFi 7 ile gelen MLO teknolojisi sayesinde her bir birime aynı anda kablolu ve kablosuz taşıyıcı bağlanabiliyor ve birleşik ana taşıyıcı akış hızı artıyor.

Üç bantlı kablosuz bağlantı sunan WiFi 7’li Deco’ya 200’e kadar cihaz kablosuz olarak bağlanabiliyor ve ağdaki tüm cihazlar yüksek performansta çalışabiliyor. Öyle ki bu ürün WiFi 6E teknolojisine oranla kablosuz hızları yüzde 200 daha artırıyor. Daha önce hiç yaşanmayan, benzersiz bir kablosuz bağlantı deneyimi sunan Deco BE85, aynı zamanda mükemmel bir Mesh WiFicihazı oluşturmak için özel olarak geliştirildi. Bu yüksek hızları her yöne iletebilmek için 8 adet yüksek kazançlı anten; performansı her zaman en üst seviyede tutabilmek için dört çekirdekli işlemci; 12 adet yüksek güçte FEM ile daha güçlü kapsama; yük altında en iyi termal performansı vermek üzere iki adet dahili soğutma fanı ile her açıdan güçlü bir cihaz ortaya çıkmış durumda.

Çok hızlı, çok güvenli…

Deco BE85, ağ güvenliğini de en üst seviyeye getiren TP-Link HomeShield güvenlik paketiyle geliyor. Bu paket günümüz hareketli yaşamı ve mobil cihazlar düşünülerek sadece evdeyken değil, cihazları hareket halineyken de koruyan bir dizi kapsamlı koruma içeriyor. Ağ güvenliği, ebeveyn denetimlerinin yanı sıra isteyen kullanıcılar KidShield ek paketiyle çocuklarının konumlarını izleyebiliyor ve coğrafi sınırlamalar belirleyebiliyorlar. Böylece çocuklar ev dışında, hareket halindeyken de dijital olarak korunabiliyorlar.

Kolay kurulan, kolay yönetilen, ses ile de kumanda edilebilen Deco BE85 üç birimli paketi ilk aşamada sınırlı adet ile WiFi 7 teknolojisini deneyimlemek isteyenlerin beğenisine sunuldu.

Ayrıntılı bilgi için: https://www.tp-link.com/tr/home-networking/deco/deco-be85/

TP-Link Hakkında:

1996 yılında kurulan TP-Link, günlük yaşamın her alanında yer alan güvenilir ağ cihazları ve aksesuarları üreten küresel bir şirkettir. 170’den fazla ülkeye dağıtım yapan ve dünya çapındaki yüz milyonlarca insana hizmet veren TP-Link şirketi, araştırma kuruluşu IDC raporlarında sürekli olarak WLAN ve genişbant CPE cihazlarında 1 numaralı üretici olarak yer almaktadır*.

Kanıtlanmış sağlamlık, performans ve değer mirası ile TP-Link, tüm bireylerin ağ konusundaki gereksinimlerini karşılayan bir ürün portföyü oluşturmuştur. Günümüzde halen gelişen internete bağlı yaşam tarzlarına uygun olarak, yarının taleplerini bugünden karşılamak üzere çalışmaya devam ediyor. 

*En son yayınlanan IDC WorldwideQuarterly WLAN Tracker Raporu’na göre.

Ayrıntılı bilgi için: http://www.tp-link.com/tr;

Facebook’ta https://www.facebook.com/TPLINKTURKEY

Twitter’dahttps://twitter.com/TPLINKTURKEY;

Youtube’da www.youtube.com/tplinktech;

TP-Link Forum http://forum.tp-link.com