Yeni başkanlar görevi devralıyor!

Kahramanmaraş’ta büyükşehir ve merkez ilçeler belediye başkanı seçilen yeni isimler bugün görevleri devralıyor.

31 Mart 2024 Pazar günü yapılan Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde Kahramanmaraş’ta Büyükşehir Belediye Başkanı, Merkez Onikişubat ve Merkez Dulkadiroğlu Belediye Başkanı seçilen üç isim, bugün yerlerine seçildikleri belediye başkanlarından görevi devir alacak.

AK Parti İl Başkanlığı ve İlgili Belediyelerin Basın Birimlerinden verilen bilgilere göre; Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Avukat Fırat Görgel, görevini Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngrör’den devralacak. Görgel için, 15:30’da Adliye’de mazbata töreni, akabinde 16:30’da Büyükşehir Belediyesinde devir teslim töreni gerçekleşecek.

2024 yılı sulama sezonu başladı 2024 yılı sulama sezonu başladı

Merkez Onikişubat Belediye Başkanı seçilen AK Partili Hanifi Toptaş, 15.30'da ise Adliye'den mazbatasını aldıktan sonra 16.00'da Onikişubat Belediye Başkanlığı’nda Hanefi Mahçiçek ile Hanifi Toptaş arasında devir teslim töreni gerçekleştirilecek.

Merkez Dulkadiroğlu Belediye Başkanı seçilen Yeniden Refah Partili Mehmet Akpınar da bugün saat 15.00’de AK Partili Başkan Necati  Okay’dan görevi törenle devir alacak.

www.marasposta.com, görev süreleri sona eren Hayrettin Güngör, Hanefi Mahçiçek ve Necati Okay’a teşekkür ederken, yeni seçilen Fırat Görgel, Hanifi Toptaş ve Mehmet Akpınar’a da başarılar diler.