Ramazan Bayramı öncesinde ihtiyaç kredisi kullanacaklar, hayat sigortasına daha az ödeyecek.

 

Ramazan Bayramı, ek masraflarıyla birlikte geliyor. Bayramı evde, şehir dışında ya da tatilde geçireceklerin, bütçeleri farklı olsa da tüketim harcamaları artacak. Gider kalemlerini karşılamak için yüksek faizleri göze alıp ihtiyaç kredisi kullanmayı düşünenler, hayat sigortasına fazladan ödeme yapmak zorunda kalmayacak. Viennalife Emeklilik ve Hayat A.Ş.’nin dijital platformu olayinkolayi.com’a gelenler, bayram kredilerinin hayat sigortasını yüzde 40’a varan indirimlerle yaptırabilecek.

 

Ramazan Bayramı’na sayılı günler kala, 9 günlük tatil için farklı planlar yapılmaya başlandı. Bayramlık kıyafet alışverişi, akraba ziyaretleri, misafir ağırlama, şehir dışı gezileri veya otel konaklamaları gibi farklı giderleri karşılamak için bütçesi yetmeyenler, ihtiyaç kredisi için bankaların yolunu tutuyor. Bayram kredisi kullanmaya karar verenlerin karşına ise faiz, vergi, sigorta ve bankacılık işlemleri gibi masraf kalemleri çıkıyor. Müşterilerinin kredi yolculuklarını pratik hale getiren olayinkolayi.com, Ramazan Bayram Kredileri’nin hayat sigortalarında yüzde 40’a varan fiyat avantajı sunuyor. Üstelik olayinkolayi.com’dan, Kredi Hayat Sigortası satın alanlar, ödeyecekleri tutarı dilerlerse taksitlendirebiliyor.

2018’den bu yana on binlerce kullanıcısına destek olan olayinkolayi.com, Kredi Hayat Sigortası konusunda sadece kullanıcıların bütçesini rahatlatmakla kalmıyor, aynı zamanda sunduğu ücretsiz asistanlık hizmetiyle de tüketicilerin kredi yolculuğunda birçok sorusuna yanıt vererek, onlara doğru ve hızlı çözümler sunuyor.

Türk iklimlendirme sektörü ticari iş birlikleri için global arenada çalışmalarını sürdürüyor Türk iklimlendirme sektörü ticari iş birlikleri için global arenada çalışmalarını sürdürüyor

Bayram Kredisi kullanacaklar; hafta içi 09.00-18.00 saatleri arasında 0850 222 3466 numaralı Çağrı Merkezi numarası veya Whatsapp hattı üzerinden anlık yanıt sistemiyle bilgi alabilir, www.olayinkolayi.com sitesi üzerinden birkaç adımda kolaylıkla poliçelerini satın alabilirler.