BBP’li Ünlü, Kavlaklı’da iftar yaptı…

“Tüm belediyelerinde ensesinde olacağız” “Tüm belediyelerinde ensesinde olacağız”

Kahramanmaraş Merkez Onikişubat İlçesi’nin BBP’li Belediye Başkan Adayı Gökhan Ünlü, bugünkü seçim çalışmaları sırasında eski belde olan Kavlaklı’da Zafer Bal ‘a misafir olarak iftar yaptı ve sonrasında mahalleyi gezerek seçim propagandası gerçekleştirdi.

BBP Onikişubat Belediye Başkan Adayı Ünlü, patisinin genel başkan yardımcısı İbrahim Alagöz, il başkanı Bilal Odunkıran, Afşin, Ekinözü, Elbistan ve Göksun ilçe başkanları ve belediye başkan adayları ve çok sayıda vatandaşın katılımıyla Afşin Belediye Başkan Adayı Mehmet Yıldırım’ın mitingine katıldı. Ankara’da bulunan Kahramanmaraşlı işadamı Osman Tolukeser ve BBP Onikişubat Belediye Meclis Üyesi Birinci Sıra Adayı olan Gazeteci Akif Arslan’ın da hazır bulunduğu miting sonrası kente dönüşte kırsal  Kavlaklı Bölgesi Ceylan Mahallesi’nde Zafer Bal’ın evine konuk olan Ünlü, Tolukeser ve Arslan iftarı da burada açtı.

Ziyarette partisinin seçim çalışmalarını anlatan Ünlü, “Kavlaklı belediye hizmeti alamıyor. Biz belediyeyi kazanırsak bundan kurtulacaksınız... İmar sorunu, tarım alanı, sulama sorunları, gençler, kadınlar ve çocuklara sosyal yaşam park alanlarının yapılması, organize sanayi yolundan bu mahalleye ayrı bir yol bağlantısının yapılması, doğalgaz hattının gerçekleştirilmesi ve yol sorunlarının biran önce çözülmesini gerçekleştireceğim’’

Bbp’li Ünlü, Kavlaklı’da Iftar Yaptı…

Editör: Akif Arslan