Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mesut Dedeoğlu,  “Büyükşehir Belediye Başkanlığı’nı kazandığımız andan itibaren hep beraber el ele verip memleketi birlikte yöneteceğiz” dedi.  Kahramanmaraş sevdalısı Dedeoğlu,  “Yandaşı kayırmadan, Kahramanmaraş’ı bölmeden parçalamadan, ilçelerimizi ve mahallelerimizi birbirinden ayırt etmeden Tüm Kahramanmaraş’a hizmet edeceğiz” dedi.

Kahramanmaraş’a hizmet etmek ve şehri yeniden ayağa kaldırmak için gün sayan İYİ Parti Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mesut Dedeoğlu, “Benim sevdam Kahramanmaraş sevdası” dedi. Büyükşehir Belediye Başkanlığı’nı kazandığı andan itibaren tüm Kahramanmaraşlılarla el ele verip bu memleketi birlikte yöneteceğini ifade eden Başkan Adayı Dedeoğlu, “Kahramanmaraş’a hizmet için geliyorum” ifadesini kullandı.

Akpınar’dan borçlandırma açıklaması Akpınar’dan borçlandırma açıklaması

Dcffdc4C 3474 4402 A668 2A7E8Bb46Bb6

BÖLMEDEN, YANDAŞI KAYIRMADAN TÜM KAHRAMANMARAŞ’A HİZMET EDECEĞİM

Şeffaf bir hizmet anlayışıyla Ankara’daki tüm yatırımları Kahramanmaraş’a sunacağını belirten Dedeoğlu, “Yemeden, yandaşı kayırmadan, Kahramanmaraş’ı bölmeden parçalamadan, ilçelerimizi ve mahallelerimizi birbirinden ayırt etmeden Tüm Kahramanmaraş’a hizmet edeceğim” dedi. Kahramanmaraş’ın 5 yıl içinde vizyon bir şehir haline geleceğini vurgulayan Dedeoğlu, “Kahramanmaraş’ta değişim ateşini yakalım. Yeter artık  bu vurdumduymazlığa, bu hizmetsizliğe artık  dur diyelim. Yeterki siz bana bana bir şans verin. Kahramanmaraş’ı hizmet noktasında uçuralım. Bizim işimiz belediyecilik gücümüz belediyecilik olacak. Her ne olursa olsun vatandaşımızı hiçbir zaman yalnız bırakmayacağız. Vatandaşımızın derdine ortak olmak için geliyoruz. Hakkı gözeteni seçmekte siz değerli vatandaşımıza düşüyor. Kahramanmaraş için 31 Mart’ta yapılacak olan seçimlerde sandığa gidip tüm bu olumsuzluklara son  verelim” ifadesini kullandı.

Editör: Akif Arslan