Biorezonans İle Zayıflama

Vücut beslenmede yanlış, plansız ve sağlıksız faaliyetlerde bulunduğunda giderek yağ biriktirmeye başlar. Fazla gıda içerisindeki karbonhidratlar ve yağlar vücutta karaciğer ve kan vasıtasıyla depolandıktan sonra kaslar altında yağ birikmeleri başlar. Bu durum kilo alma olarak adlandırılırken, kilo almanın engellenmesi için birçok yöntem denenebilir. Örneğin, zayıflama elde etmek için biorezonans ile zayıflama gibi bir yöntem tercih edilebilir.

Biorezonans ile zayıflama vücuttaki doku, organ ve hücrelerde doğal ve sağlıklı frekanslar ile güvenilir bir şekilde zayıflama imkanının elde edilmesidir. Biorezonans veya biofrekans adı ile kullanılan sistemde bilgisayar destekli bir şekilde insan vücudundaki frekans ve enerji yani elektromanyetik alanlar belirlenir. Görevini doğru bir şekilde yapmayan ve eksik çalışan organ ya da dokuların frekansının iyileştirilmiş bir şekilde vücuda tekrar gönderilmesiyle sağlık elde edilir. Bu yöntem vücudun kilo vermesi için de kullanılabilir.

Biorezonans İle Zayıflama Nasıl Yapılır?

Hızlı ve sağlıklı kilo verme için biorezonans ile kilo verme etkili bir yöntem olarak görülmektedir. Çünkü uygulanan bilgisayar destekli biofrekans terapileri iştahın azalmasına yardımcı olur ve özellikle kilo aldıran gıdaların daha az tüketilmesini sağlar. Elbette fazla kilo aldıran gıdalar ise

  • Bilhassa buğday unu ile yapılmış hamur işleri
  • İnek sütünden elde edilen ürünler
  • Tatlı ve çikolata gibi şekerli gıdalar
  • Mayalı gıdalar
  • Bağımlılık gösterdiğiniz gıdalardır.

Biorezonans zayıflama terapisi vücudun bu gıdaları tüketme isteğinin azaltılmasını sağlar. Yani iştahın kesilmesine yardımcı olur. Bu etkiyi elde etmek için en az 3-4 gün aralıklı şekilde 2 seansta gerçekleştirilir. Ortalama her seans 45-50 dakika gibi bir süre alırken, seans sırasında herhangi bir acı, ağrı ve yan etki ortaya çıkmaz. Seans sonrasında da mutlaka hekim tarafından önerilen noktalara dikkat ederek frekansların yeniden bozulması engellenebilir.

Biorezonans Zayıflama Seans Ücreti Ne Kadar?

Kişilerde biorezonans ile kilo verme tedavisi sayesinde sonuç elde edilmesi için aslında kişinin kilosuna ve vücut tipine göre tedavi seans sayısı artış gösterebilir. Çünkü obezite noktasında veya daha da aşırı kilolu kişilerde bazen haftada bir defa seans yapılması ile 10 seansa kadar süren bir tedavi süresi de yer alabilir. Aslında vücuttaki uyumsuz frekans sayısı ve kilo ile birlikte ortaya çıkan şikayetler de göz önüne alınarak tedavi süresi belirlenir.

Biofrekans ile zayıflama tedavisi için terapi sayısının ve süresinin belirlenmesi etkin sonucun elde edilmesini sağlar. Bu bağlamda Kahramanmaraş Biorezonans İle Zayıflama Merkezi bünyesinde alacağınız tedavinin seans ücretleri de ortaya çıkacaktır. Merkez bünyesinde Dr. Cuma SABUN tarafından uygulanan bu terapilerde standart bir seans ücreti yer alırken, merkeze ulaşarak bilgi alınması mümkündür. Sabit seans ücretine bağlı olarak uygulanan tedavinin tümleşik yapısı bağlamında net ücretler de öğrenilebilir.

Biorezonans İştah Kapatma Nasıl Yapılır?

Biorezonans ile kilo verme için sadece obezite gibi ya da aşırı kilo gibi bir probleme sahip olmanız gerekmez. Kilonuzu ve formunuzu koruma açısından iştah kapatma alışkanlığı elde etmek için de biorezonans tercih edilebilir. Hatta ideal kilosunda olan kişiler dahi yağ-kas oranı koruma gibi etkiler için terapiler talep etmektedir.

İştah kapatma için biorezonans tedavisinde ilk seanstan itibaren etkinin net bir şekilde ortaya çıktığını ve yeme ihtiyacının azaldığını görebilirsiniz. Bununla birlikte her seans sonrasında da etki daha fazla artacak ve bahsedilen hamur işi ya da tatlı gibi yiyecekler artık daha az aklınıza gelecektir. Bu durum kendinizi daha hafif hissetmenizi sağlarken, vücut hareket aktivitelerinin düzene girdiğini ve daha rahat uyuyabildiğinizi de göreceksiniz. Ancak elbette tedavilerle birlikte disiplin ve programa uyum da her zaman önemlidir.