Büyükşehir, Dulkadiroğlu’nda arterleri bir bir yeniliyor

Büyükşehir Belediyesi, Dulkadiroğlu’nda Vezir Hoca Bulvarı’nın ardından Rasim Özdenören Caddesi’nde bakım ve onarım çalışmalarına başladı. Sıcak asfaltla tamir edilen caddenin ulaşım standardı iyileştiriliyor.

Büyükşehir, Dulkadiroğlu’nda Arterleri Bir Bir Yeniliyor (1)

Yerleşim yerlerinin ulaşımını iyileştirmek için yol yenileme uygulamalarını kesintisiz sürdüren Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, 6 Şubat depremlerinden en çok etkilenen Dulkadiroğlu’nun en işlek arterlerinde başlattığı bakım ve onarım çalışmalarına da durmaksızın devam ediyor.

Büyükşehir, Dulkadiroğlu’nda Arterleri Bir Bir Yeniliyor (4)

Fen İşleri Dairesi Başkanlığınca yürütülen çalışmalarla, Vezir Hoca Bulvarı’nda yürütülen asfalt tamirinin tamamlanmasının ardından Rasim ÖzdenörenCaddesi’ne geçildi. Araç ve yaya sirkülasyonunun yoğun olduğu caddede çeşitli nedenlerle deforme olan kısımlar sıcak asfaltla yenileniyor.

Büyükşehir, Dulkadiroğlu’nda Arterleri Bir Bir Yeniliyor (3)

Program dâhilinde Dulkadiroğlu’nda;Sakarya Caddesi, Alparslan Caddesi, Girne Caddesi, Fetih Bulvarı, Hacı Bektaş’ı Veli Caddesi ve muhtelif caddelerde toplam 20 kilometrelik güzergâh sıcak asfaltla tamir edilecek.

Dulkadiroğlu Mahalle Muhtarları İle Sorumluluk Alanı Huzur Toplantısı Dulkadiroğlu Mahalle Muhtarları İle Sorumluluk Alanı Huzur Toplantısı

Büyükşehir, Dulkadiroğlu’nda Arterleri Bir Bir Yeniliyor (2)

Toplam 30 Milyon TL’lik yatırımla gerçekleştirilen yol yenileme uygulamalarıyla Dulkadiroğlu’nda ulaşım standardı üst seviyeye çıkarılacak.

Editör: Akif Arslan