Çocukların sömestir eğlencesi TV+’ta

Vodafone Vakfı deprem bölgesine desteğini sürdürüyor Vodafone Vakfı deprem bölgesine desteğini sürdürüyor

Dünyanın ilgiyle takip ettiği dizi ve filmleri Türkiye’dekiizleyicileriyle buluşturan dijital içerik platformu TV+,sömestir heyecanı yaşayan minikleri unutmadı. Çocukları hayal kahramanlarıyla buluşturmak için ‘Tatil Keyfi’ kategorisini açan TV+,birbirinden eğlenceli filmlerle tatilin keyfini artırıyor. Miniklerara tatillerini ‘Kirpi Sonic’, ‘Kral Şakir’, ‘Pinokyo’, ‘Cinderella’ gibi fantastik kahramanlarla geçiriyor.

Fireheart

Çoklu abonelik çağında kullanıcılara içerikleri tek platformdan ulaştıran TV+,sömestir tatilinde minik izleyicileri için karne hediyesi hazırladı. Yerli ve yabancı dijital platformlarla dünyanın en önemli stüdyolarının içeriklerini tek abonelikle izleyiciye sunarak ‘Süper Platform’a dönüşen TV+, minik izleyicilerine ekran başından ayrılamayacakları bir film serisi sunuyor. Dünyada ve Türkiye’de en çok izlenen animasyon ve fantastik filmler, çocukların hayal güçlerini zenginleştirmelerine de katkı sağlıyor.

Kral Şakir

Çocukların merakla takip ettiği içeriklere göre seçilen ‘Mucize’, ‘Batwheels’,‘Cesur İtfaiyeci’,‘Kral Şakir’, ‘Bugs Bunny Yapı Ustaları’, ‘Dört Çocuk ve Kum Elfi’, ‘Kirpi Sonic’, ‘Dora ve Kayıp Altın Şehri’, ‘Kahraman Tavuk Uzayda’nın da aralarında bulunduğu onlarca yapım tatilin keyfini katlıyor.