Büyükşehir Belediyesi, Andırın’da kırsal mahallelerin ulaşımını iyileştirmek için arterlerde bakım ve onarım çalışmalarını sürdürüyor.

 Andırın (1)-1

Ailesinin mezarına 1 yıldır hediyeler götüren babanın acısı dinmiyor Ailesinin mezarına 1 yıldır hediyeler götüren babanın acısı dinmiyor

Yerleşim yerlerinin ulaşımını iyileştirmek için şehir merkezi, ilçe, kırsal mahalle ayırt etmeksizin arterlerde bakım, onarım, yenileme ve asfalt uygulamalarını kesintisiz sürdüren Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, Andırın’ın kırsalında da çalışmalarına devam ediyor.

Andırın (2)-1

Fen İşleri Dairesi Başkanlığınca; Darıovası, Camuzluk, Anacık, Gökgedik,Gökahmetli, Bektaşlı ve Köklü mahallelerine ulaşım sağlayan ve deforme olduğu için trafikte aksamalara yol açan arterlerde gerçekleştirilen bakım ve onarım çalışmaları tamamlandı.

Andırın (4)-1

Deforme olan kısımların onarılmasıyla kırsal mahallelerin ulaşım konforu artırıldı. Fen İşleri Dairesi Başkanlığından yapılan açıklamada, daha ulaşılabilir Andırın kırsalı için bölgedeki diğer mahalle ve grup yollarında da yenileme çalışmalarının sürdüğü belirtildi.

Andırın (3)-1